CNN Prima News lhaní

lhaní

Výpis příspěvků ke štítku „lhaní“

Lékařka Stehlíková o Babišovi: V soutěži ve lhaní by byl mistrem světa. Trpí nenažraností

16. září 2022 16:51

Pokud by existovala soutěž ve lhaní, byl by expremiér Andrej Babiš (ANO) mistrem světa, napsala lékařka Džamila Stehlíková. Reagovala tak na slova advokáta Eduarda Bruny, který obhajoval bývalého předsedu vlády u soudu v kauze Čapí hnízdo. Podle něj by totiž měl naopak Andrej Babiš mladší podstoupit vyšetření psychologem, aby si ověřil, zda netrpí třeba lhavostí. „Taková je někdy prognóza,“ konstatoval Bruna při odchodu ze soudní síně.

Když „vnuk a syn“ útočí. Šmejdi mají nové triky na okrádání seniorů, Vánoce je nezastaví

24. prosince 2021 19:27

Ani blížící se svátky nezastavily podvodníky, kteří se snaží okrást ty nejzranitelnější – seniory. Během jediného dne se jeden z takzvaných šmejdů pokusil vylákat peníze hned ze čtyř seniorek z Českokrumlovska. Ženy na vymyšlenou „pohádku“ o zraněném synovi a lékařovi nenaletěly, příběhy však mohou jiné natolik vyděsit, že podvodníkovi peníze zašlou.

Fauci prý lhal o výzkumu koronaviru ve Wu-chanu. Kritice čelí i kvůli krutým pokusům na psech

26. října 2021 13:47
Aktualizováno

Anthony Fauci vědomě zamlčoval fakta o výzkumu ve Wu-chanu. Nový dokument usvědčuje hlavního poradce Bílého domu a odhodlaného bojovníka proti covidu z toho, že lhal, tvrdí kritici. Doktor Fauci totiž dlouho popíral, že by se Američané podíleli na výzkumu zvířecích koronavirů ve Wu-chanu. Navíc se potvrzuje, že se výzkum zabýval i cílenými mutacemi vedoucími ke zvýšení nakažlivosti viru. Což je ve Spojených státech zakázané.

Americké ministerstvo spravedlnosti ruší stíhání Trumpova poradce Michaela Flynna

7. května 2020 21:20

Americké ministerstvo spravedlnosti upouští od stíhání někdejšího poradce prezidenta Donalda Trumpa Michaela Flynna, který se přiznal ke lhaní Federálnímu úřadu pro vyšetřování (FBI) o svých kontaktech s Rusy. Ministerstvo to podle agentury AP sdělilo soudu, který Flynnův případ projednává. V dokumentech pro soud ministerstvo uvedlo, že Flynnův sporný rozhovor s FBI se uskutečnil bez jakéhokoli oprávněného vyšetřovacího důvodu. Trump nad nečekaným vývojem případu vyjádřil velké potěšení.