reklama
CNN Prima News limuzína

limuzína

Výpis příspěvků ke štítku „limuzína“

Čtyřletý chlapec za volantem limuzíny srazil chodce. Otec si nepamatuje, zda vypnul motor

17. července 2021 18:57

Čtyřletý chlapec, kterému se v Monaku podařilo usednout za volant luxusního vozu svého otce, srazil a vážně zranil chodce. Muž, který má belgické občanství a žije v Monaku, byl rychle převezen do nemocnice v Nice. V noci na sobotu podstoupil operaci, nyní je mimo ohrožení života. Rodina, jejíž dítě nehodu způsobilo, je podle AFP arménského původu a žije v Praze.

Poslední hodiny a minuty princezny Diany. Co dělalo v tunelu záhadné bílé auto?

1. července 2021 22:38

Okouzlení z života lady Di a následné rozčarování z její tragické smrti nikdy zcela nevyprchalo. Neustále nové konspirační teorie a spekulace, knihy, nahrávky, dopisy, dosud nevydané fotografie nebo video – to vše se dál objevuje. Naposled to byl útržek papíru, na který princezna Diana napsala, že jí Charles usiluje o život. A že její smrt bude nafingovaná nehoda. Nicméně oficiální verze zní, že smrti princezny podle vyšetřování předcházela obyčejná nehoda v kombinaci s alkoholem, rychlostí a antidepresivy.

Lepší verze Putinovi, horší pro „lidi“. Rusko zahájilo výrobu svého Rolls-Roycu

3. června 2021 10:56

Zbrusu nová ruská limuzína Aurus Senat se světu představila už v roce 2019 na autosalonu v Ženevě. Zahájení její výroby v továrně Jelabuga v Tatarstánu však proběhlo až nyní, kdy byly dokončeny veškeré přípravné práce. Rolls-Royce z dálného východu je jakýmsi Těremským palácem na čtyřech kolech. Hrstku vyvolených v čele s Vladimirem Putinem uhrane prvotřídním luxusem a nebeským komfortem, čemuž odpovídá i jeho pořizovací cena.

Putin prý bere méně než Zeman. V garáži má dvě staré volhy a jednu armádní nivu

21. dubna 2021 17:25

Tisková kancelář prezidenta Ruské federace nedávno zveřejnila veškerý majetek Vladimira Putina a jeho příjmy za rok 2020. Z přehledu mimo jiné vyplývá, že jeden z nejmocnějších mužů světa vlastní pouze jeden malý byt s garáží a tři auta s jedním přívěsem. Opoziční politik Alexej Navalnyj, který je momentálně vězněn, má však jiný názor.

Mistrovský tah prince Charlese. Jediným gestem přinutil Williama a Harryho si promluvit

19. dubna 2021 22:24

Britský princ Charles podle médií usiluje o usmíření svých synů, princů Williama a Harryho. Dokládat to má i gesto, kterým Charles na pohřbu svého otce poslal pryč limuzíny. Ty přitom byly připravené odvézt královskou rodinu zpět na hrad Windsor. Nezbývala tak jiná možnost než jít pěšky, což zapříčinilo, že Harry a William kráčeli společně a mohli si promluvit.

Bestie na kolech: Podívejte se na detaily Cadillacu, kterým bude jezdit Joe Biden

21. ledna 2021 05:39

Bezpečnost amerického prezidenta má naprostou prioritu. Pokusů o atentát bylo mnoho a čtyřem jedincům se dokonce podařilo prezidenty usmrtit. I proto připomíná vůz, ve kterém hlava USA cestuje, pojízdnou pevnost a trefně se mu přezdívá „The Beast“, což se dá přeložit jako zvíře nebo i bestie. Čím vším je prezidentský Cadillac vybaven a co najdete uvnitř? Máme pro vás detailní představení.

Královna mezi limuzínami měří 21 metrů. Jaký luxus si na její palubě užijete?

24. června 2020 20:31

Jeli jste někdy limuzínou? Midnight Rider je jednou z těch nejluxusnějších. Na zakázku ji vyrobili ve stejné továrně jako americké kamiony. Legenda mezi limuzínami tak stojí na třínápravovém návěsu s motorem o výkonu 435 koní. I její délka je kolosální – 21 metrů. Váží neuvěřitelných 25 tun a velká je téměř 40 metrů čtverečních.

reklama