CNN Prima News limuzína

limuzína

Výpis příspěvků ke štítku „limuzína“

Putinova milenka na potratu a atentát na jeho limuzínu. Přímo z Ruska se šíří záhadné zprávy

15. září 2022 11:43

Telegramový účet General SVR, který podle některých lidí sdílí utajované informace z prostředí Kremlu, uvedl, že na ruského prezidenta Vladimira Putina měl být údajně spáchán atentát. U kola jeho limuzíny mělo totiž cosi „bouchnout“. General SVR rovněž v jiném příspěvku tvrdí, že Putin poslal svou milenku na potrat.

Vlajková loď jak se patří: Mercedes-Benz S 580e stojí raketu, jaké má slabiny?

13. září 2022 11:07

Sebeluxusnější SUV nemůže nahradit klasickou dlouhou limuzínu s prestižním znakem na chladiči. Nejnovější vydání stuttgartské S-Klasse je v testované verzi s plug-in hybridem aktuálně vůbec nejvýkonnějším provedením svého druhu, jezdit přitom umí se směšnou spotřebou paliva. Prodloužená varianta L naznačuje maximální komfort pro cestujícího vpravo vzadu, vlajkový Mercedes se ale i výborně řídí.

Škoda VOS: Auto, do kterého se nevešla Marta Gottwaldová a lepili ho lepidlem z USA

10. srpna 2022 00:17

Se spojením papalášská limuzína si většina dříve i později narozených Čechů spojuje Tatry 603 nebo 613, mnohem děsivějším monstrem však byla Škoda VOS z přelomu 40. a 50. let. Vznikla pouze ve 107 exemplářích a sloužila komunistickým diktátorům od Československa přes Albánii po Čínu. Do dnešních dnů se zachovalo jen několik vozů.

Čtyřletý chlapec za volantem limuzíny srazil chodce. Otec si nepamatuje, zda vypnul motor

17. července 2021 18:57

Čtyřletý chlapec, kterému se v Monaku podařilo usednout za volant luxusního vozu svého otce, srazil a vážně zranil chodce. Muž, který má belgické občanství a žije v Monaku, byl rychle převezen do nemocnice v Nice. V noci na sobotu podstoupil operaci, nyní je mimo ohrožení života. Rodina, jejíž dítě nehodu způsobilo, je podle AFP arménského původu a žije v Praze.

Poslední hodiny a minuty princezny Diany. Co dělalo v tunelu záhadné bílé auto?

1. července 2021 22:38

Okouzlení z života lady Di a následné rozčarování z její tragické smrti nikdy zcela nevyprchalo. Neustále nové konspirační teorie a spekulace, knihy, nahrávky, dopisy, dosud nevydané fotografie nebo video – to vše se dál objevuje. Naposled to byl útržek papíru, na který princezna Diana napsala, že jí Charles usiluje o život. A že její smrt bude nafingovaná nehoda. Nicméně oficiální verze zní, že smrti princezny podle vyšetřování předcházela obyčejná nehoda v kombinaci s alkoholem, rychlostí a antidepresivy.

Lepší verze Putinovi, horší pro „lidi“. Rusko zahájilo výrobu svého Rolls-Roycu

3. června 2021 10:56

Zbrusu nová ruská limuzína Aurus Senat se světu představila už v roce 2019 na autosalonu v Ženevě. Zahájení její výroby v továrně Jelabuga v Tatarstánu však proběhlo až nyní, kdy byly dokončeny veškeré přípravné práce. Rolls-Royce z dálného východu je jakýmsi Těremským palácem na čtyřech kolech. Hrstku vyvolených v čele s Vladimirem Putinem uhrane prvotřídním luxusem a nebeským komfortem, čemuž odpovídá i jeho pořizovací cena.

Putin prý bere méně než Zeman. V garáži má dvě staré volhy a jednu armádní nivu

21. dubna 2021 17:25

Tisková kancelář prezidenta Ruské federace nedávno zveřejnila veškerý majetek Vladimira Putina a jeho příjmy za rok 2020. Z přehledu mimo jiné vyplývá, že jeden z nejmocnějších mužů světa vlastní pouze jeden malý byt s garáží a tři auta s jedním přívěsem. Opoziční politik Alexej Navalnyj, který je momentálně vězněn, má však jiný názor.