reklama

Lipno

Výpis příspěvků ke štítku „Lipno“

Ředitel skiareálu: Totální kolaps. Přišlo více lidí, než kdyby se lyžovalo

30. prosince 2020 15:14

Zavřené sjezdovky Čechy od zimních radovánek stále neodrazují. Od neděle, kdy Česko přešlo do 5. stupně systému PES, jsou svahy plné nadšenců, kteří se neprohánějí na lyžích, ale na bobech a sáňkách. Podle majitele středočeského areálu Monínec došlo ve středu k totálnímu kolapsu. Na Šumavě se zase potýkají s karavany, které zaplňují všechna parkoviště.

Zákaz vleků lidem nevadí, prohánějí se na bobech. Lyžařské areály byly znovu plné

29. prosince 2020 23:47

Také třetí den po zastavení provozu lyžařských vleků se Češi prohánějí po tuzemských sjezdovkách. Sněhové radovánky návštěvníkům bíle pokrytých svahů nezkazil ani nedělní přechod do 5. stupně protiepidemického stupně PES. Ten mimo jiné omezuje shlukování maximálně na dvě osoby nebo zakazuje vycházení mezi 23:00 a 5:00.

Vleky byly v sobotu narvané. Lyžaři využili poslední možnost před lockdownem

26. prosince 2020 19:08

Poslední možnosti lyžování v letošním roce využilo v sobotu mimořádné množství lidí. Skiareály, které měly otevřeno, zaznamenaly často nadprůměrnou návštěvnost, zjistili reportéři CNN Prima NEWS. Pro lyžaře to byla poslední možnost, střediska musí od neděle znovu zastavit provoz kvůli vládním opatřením proti šíření COVID-19. Otevřena mohla být přitom teprve od pátku 18. prosince.

reklama