reklama
CNN Prima News Lubomír Volný

Lubomír Volný

Výpis příspěvků ke štítku „Lubomír Volný“

Volný v bloku končí. Volfová ho zavrhla, exposlanec založí novou stranu

12. ledna 2022 11:21

V řadách Volného bloku došlo k bizarní situaci. Předsedkyně strany Jana Volfová oznámila, že se distancuje od nejviditelnější tváře strany – bývalého poslance Lubomíra Volného. Reaguje tím na kauzu s nemocenskou, kterou pobíral exzákonodárce, přestože se účastnil demonstrací proti očkování. Strana kvůli tomu změní název i logo. Volný již avizoval, že hodlá se svým kolegou Marianem Bojkem založit nový „Volný blok“. Svůj záměr potvrdil na Twitteru.

Očkuj se i ty, nabádá na sítích „kouzelník Žito“. Internet si střílí z Daniela Landy

15. prosince 2021 00:05

Začalo to několika kolážemi, v nichž figuruje Daniel Landa, odpůrce očkování proti koronaviru. Zanedlouho se však na sociálních sítích strhla lavina dalších memů nejen se známým zpěvákem, ale i s Lubomírem Volným, Ilonou Csákovou nebo Lukášem Pollertem. Společným jmenovatelem je nabádání těchto osobností k očkování. Přestože se jedná o satiru, uživatelé sociálních sítí často tápou, zda u celebrit nedošlo k radikální změně názoru na vakcinaci.

Pochybné e-shopy prodávají certifikáty o očkování i prodělané nemoci. Řeší je policie

22. listopadu 2021 18:29

Za posledních několik týdnů se na internetu objevilo hned několik pochybných on-line obchodů, které začaly prodávat certifikáty o dokončeném očkování či provedeném testu na covid. Některé e-shopy se zaštiťují i jmény veřejně známých osob, jako jsou šéf stomatologů Roman Šmucler či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková. Ti se od těchto projektů distancují a mluví o zneužití jejich jména. Na obchody s certifikáty se zaměřila i policie, podvodníkům hrozí tučné pokuty i vězení.

reklama