reklama

Má Karel Gott opravdu utajeného syna? Dominika Gottová nemá důkaz

Dcera Karla Gotta Dominika se rozhodla jít s pravdou ven. „Já a mé sestry máme bratra,“ stojí v úvodu jejího prohlášení pro média. Odhalila tak asi největší tajemství svého slavného otce, a sice že měl nemanželského syna. Podle svých slov pro to ale nemá žádný důkaz. Otázkou tedy stále zůstává, jak to ve skutečnosti je.

reklama

Gottova nejstarší dcera opět v jejich rodině zamíchala kartami. Přiznala otcovo snad největší tajemství, a potvrdila tak dřívější spekulace. „Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi potvrdily, že bratra máme,“ napsala za všechny Gottovy dcery.

„Vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je ale nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec, Karel Gott, měl vytouženého syna,“ pokračovala v otevřené zpovědi.

Televizi CNN Prima NEWS ale odmítla sdělit, odkud informaci získala. „Nemám na to důkaz, je to z doslechu, pokud tomu tak doopravdy je, budu velmi ráda a bylo by to velmi příjemné. Pochopitelně od té doby uplynulo několik let, možná bychom si už měli v jeho věku co říct,“ popsala pro pořad Showtime Dominika Gottová.

„Jestli to tak opravdu je, budu kontaktovat matku,“ zdůraznila. S informací přišla až nyní, jelikož se to dozvěděla až letos. „Rodina také vylezla na povrch s věcmi, které měly zůstat v rodinném kruhu. Obě strany máme máslo na hlavě,“ zdůvodnila, proč s informací vyrukovala až teď.

Dominika se také rozhodla, že prozradí totožnost matky jejího utajovaného bratra – a zdaleka se nejedná o neznámého člověka. Kauza o nevěře Mistra před pár lety plnila český bulvár. „Jde o Alici Kovácsovou, úžasnou dámu, která mého otce mnoho let milovala a poskytovala mu to, co jinde nedostával,“ přiznala nejstarší dcera mnohonásobného zlatého slavíka.

Vždycky jsem si přála mít bratra

Mezi řádky si tak Dominika i dobře odpromovala svou knihu o zesnulém otci. „Když jsem letos s týmem psala knihu Poslední roky s Karlem, na přímý dotaz, zda je její syn také synem mého otce, odpověděla, že neví, komu by odpověď pomohla či spíše koho by potěšila. Informaci tedy nevyvrátila! Následně ale, až po uzávěrce knihy, poskytla kolegům v redakci knihy fotografii, na které je dotyčný chlapec s mým otcem vyfocený,“ napsala Dominika, která tuto fotografii poskytla médiím.

Alice Kovácsová se po předchozích aférách v médiích ohledně vztahu s ženatým Karlem Gottem odstěhovala za hranice Česka, a to na Kanárské ostrovy, kde jsou se synem mimo dohled veřejnosti.

Dominika Gottová na konci prohlášení dodala, že tímto přiznáním nechtěla nikomu ublížit, i když vdovu po jejím otci Ivanku Gottovou, se kterou neměla zrovna vřelé vztahy, taková zpráva asi nepotěší a bude muset čelit další těžké výzvě.

„Nepíšu tyto řádky proto, že bych chtěla někomu ublížit, ale proto, že by si národ zasloužil říct pravdu o tom, že můj otec měl skutečně syna. Pokud jde o mě samotnou, tato informace mne velmi potěšila. Vždy jsem si přála mít bratra,“ stojí v závěru dopisu.

Tagy:
Karel Gott Dominika Gottová Ivana Gottová prohlášení Karel Gott syn nemanželské dítě Alice Kovácsová

Hlavní zprávy

Expert: Zeman chce ukázat, že stále drží moc v rukou. Schůzky s ministry ale nic neposunou

Prezident Miloš Zeman chce po své indispozici ukázat, že stále drží moc v rukou, řekl v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS komentátor Aktuálně.cz David Klimeš. Hlava státu se bude následující dva týdny setkávat s kandidáty na ministry. Podle Klimeše je ale série schůzek zbytečně dlouhá a nic neposune. Navíc všichni čekají jen na schůzku s kandidátem na ministra zahraničí Janem Lipavským (Piráti), s jehož nominací podle spekulací Zeman nesouhlasí.

Sestavení vlády by mohlo jít rychleji, posteskl si Bartoš po schůzce se Zemanem ve vitríně

Schůzky prezidenta Miloše Zemana s kandidáty na ministry jsou plánované na dva týdny. První odstartoval kandidát na šéfa resortu pro místní rozvoj a předseda Pirátů Ivan Bartoš. V pondělí na tiskové konferenci po jednání v Lánech si posteskl, že by sestavování vlády mohlo jít rychleji. Zda Zemanovi vadí nominace piráta Jana Lipavského na místo ministra zahraničí, Bartoš nezjistil.

Zdravotníky čekají pekelné Vánoce. Pacienti budou v nemocnicích přibývat, varuje Kubek

Počty nakažených ani hospitalizovaných s covidem v posledních dnech nerostou tak prudce jako dříve. Přestože to svádí k mírnému optimismu, celkové zlepšení covidové situace rozhodně není otázkou několika málo dní. Lépe by podle výpočtů mohlo být až po Vánocích. A to podle odborníků pouze v případě, že se naočkuje dostatek lidí a budou poctivě dodržovat opatření.

Klimatizace, široké uličky i nabíječky. Nová tramvaj za desítky milionů překvapila Ostraváky

Nejmodernější tramvaj v Česku začala v pondělí ve zkušebním provozu vozit cestující v Ostravě. Jedná se o typ Škoda 39T, který má kromě nového interiéru se širšími uličkami i klimatizaci a USB nabíječky. Dvoučlánková tramvaj s délkou přesahující 26 metrů dosud absolvovala 20 tisíc kilometrů bez pasažérů. Aby prošla definitivními testy, musí se osvědčit na stejné vzdálenosti i během reálné přepravy lidí.

Dnes je jiná situace. Slevuje Skopeček ze slibů budoucí vlády ušetřit 80 miliard?

V Česku nadále panuje velmi nepříznivá epidemická situace. Mezi odborníky i politiky se tak čím dál více mluví o dalších restrikcích, které by pomohly zabránit zahlcení nemocničních kapacit. Místopředseda Sněmovny a ekonomický expert ODS Jan Skopeček v duchu těchto skutečností už naznačil, že plán budoucí vládní koalice sestavit nový státní rozpočet na příští rok se schodkem do 300 miliard korun nemusí být reálný.

reklama

Domácí zpravodajství

Dnes je jiná situace. Slevuje Skopeček ze slibů budoucí vlády ušetřit 80 miliard?

V Česku nadále panuje velmi nepříznivá epidemická situace. Mezi odborníky i politiky se tak čím dál více mluví o dalších restrikcích, které by pomohly zabránit zahlcení nemocničních kapacit. Místopředseda Sněmovny a ekonomický expert ODS Jan Skopeček v duchu těchto skutečností už naznačil, že plán budoucí vládní koalice sestavit nový státní rozpočet na příští rok se schodkem do 300 miliard korun nemusí být reálný.

reklama