reklama

Má Karel Gott opravdu utajeného syna? Dominika Gottová nemá důkaz

Dcera Karla Gotta Dominika se rozhodla jít s pravdou ven. „Já a mé sestry máme bratra,“ stojí v úvodu jejího prohlášení pro média. Odhalila tak asi největší tajemství svého slavného otce, a sice že měl nemanželského syna. Podle svých slov pro to ale nemá žádný důkaz. Otázkou tedy stále zůstává, jak to ve skutečnosti je.

reklama

Gottova nejstarší dcera opět v jejich rodině zamíchala kartami. Přiznala otcovo snad největší tajemství, a potvrdila tak dřívější spekulace. „Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi potvrdily, že bratra máme,“ napsala za všechny Gottovy dcery.

„Vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je ale nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec, Karel Gott, měl vytouženého syna,“ pokračovala v otevřené zpovědi.

K tématu

Televizi CNN Prima NEWS ale odmítla sdělit, odkud informaci získala. „Nemám na to důkaz, je to z doslechu, pokud tomu tak doopravdy je, budu velmi ráda a bylo by to velmi příjemné. Pochopitelně od té doby uplynulo několik let, možná bychom si už měli v jeho věku co říct,“ popsala pro pořad Showtime Dominika Gottová.

„Jestli to tak opravdu je, budu kontaktovat matku,“ zdůraznila. S informací přišla až nyní, jelikož se to dozvěděla až letos. „Rodina také vylezla na povrch s věcmi, které měly zůstat v rodinném kruhu. Obě strany máme máslo na hlavě,“ zdůvodnila, proč s informací vyrukovala až teď.

Dominika se také rozhodla, že prozradí totožnost matky jejího utajovaného bratra – a zdaleka se nejedná o neznámého člověka. Kauza o nevěře Mistra před pár lety plnila český bulvár. „Jde o Alici Kovácsovou, úžasnou dámu, která mého otce mnoho let milovala a poskytovala mu to, co jinde nedostával,“ přiznala nejstarší dcera mnohonásobného zlatého slavíka.

Vždycky jsem si přála mít bratra

Mezi řádky si tak Dominika i dobře odpromovala svou knihu o zesnulém otci. „Když jsem letos s týmem psala knihu Poslední roky s Karlem, na přímý dotaz, zda je její syn také synem mého otce, odpověděla, že neví, komu by odpověď pomohla či spíše koho by potěšila. Informaci tedy nevyvrátila! Následně ale, až po uzávěrce knihy, poskytla kolegům v redakci knihy fotografii, na které je dotyčný chlapec s mým otcem vyfocený,“ napsala Dominika, která tuto fotografii poskytla médiím.

Alice Kovácsová se po předchozích aférách v médiích ohledně vztahu s ženatým Karlem Gottem odstěhovala za hranice Česka, a to na Kanárské ostrovy, kde jsou se synem mimo dohled veřejnosti.

Dominika Gottová na konci prohlášení dodala, že tímto přiznáním nechtěla nikomu ublížit, i když vdovu po jejím otci Ivanku Gottovou, se kterou neměla zrovna vřelé vztahy, taková zpráva asi nepotěší a bude muset čelit další těžké výzvě.

„Nepíšu tyto řádky proto, že bych chtěla někomu ublížit, ale proto, že by si národ zasloužil říct pravdu o tom, že můj otec měl skutečně syna. Pokud jde o mě samotnou, tato informace mne velmi potěšila. Vždy jsem si přála mít bratra,“ stojí v závěru dopisu.

K tématu

Tagy: Karel Gott Dominika Gottová Ivana Gottová prohlášení Karel Gott syn nemanželské dítě Alice Kovácsová

Další hlavní zprávy

Historie

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Přinese současná vlna takzvaných ledových dnů pokoření národního mrazového rekordu z roku 1929? Na stanici Státního ústavu meteorologického v Litvínovicích u Českých Budějovic naměřil tehdy profesor Jaroslav Maňák minus 42,2 stupně Celsia. A zhruba ve stejnou chvíli v blízké Stropnici u Římova zmrzl vsedě u stolu jistý Tomáš Kubala. „Byl sousedy nalezen tak zmrzlý, že tvořil ledový rampouch,“ napsaly Lidové noviny.

Evropská unie

Evropský soud přerušil jednání o české žalobě kvůli zastaveným dotacím pro Agrofert

Evropský soud přerušil jednání o české žalobě kvůli zastaveným dotacím pro Agrofert

  • Aktualizováno

Evropský soud přerušil jednání o žalobě České republiky na Evropskou komisi kvůli zablokované dotaci pro Agrofert. Chce počkat na konečné rozhodnutí Evropské komise o dotaci. O přerušení informoval web iRozhlas.cz, kterému to potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Zuzana Štíchová. Ve sporu jde o zhruba 800 tisíc korun, které Brusel prozatím odmítl zaplatit kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO).

Před 35 lety se Tatra poprvé předvedla Dakaru. Proslavily ji pověstné čapí nohy
Česko se rizikovým číslům zatím vyhýbá. Směřuje „jen“ k 5000 nakažených denně
Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí
Der Spiegel o Česku: Nemocnice na hraně kapacit, ale převážila hrdost miliardáře Babiše
reklama
reklama
Zavalitý pivot drtí soupeřovy obrany. Mvumbi z Konga je senzací házenkářského MS

Sport

Domácí zpravodajství

Češi v roce 2020 nakupovali více ovoce než zeleniny. Oblíbená byla hlavně jablka
Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu
Nákaza se přestává šířit. Klesá PES, počet nakažených i lidí v nemocnicích
Další články
reklama
reklama