reklama

Má Karel Gott opravdu utajeného syna? Dominika Gottová nemá důkaz

Dcera Karla Gotta Dominika se rozhodla jít s pravdou ven. „Já a mé sestry máme bratra,“ stojí v úvodu jejího prohlášení pro média. Odhalila tak asi největší tajemství svého slavného otce, a sice že měl nemanželského syna. Podle svých slov pro to ale nemá žádný důkaz. Otázkou tedy stále zůstává, jak to ve skutečnosti je.

reklama

Gottova nejstarší dcera opět v jejich rodině zamíchala kartami. Přiznala otcovo snad největší tajemství, a potvrdila tak dřívější spekulace. „Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi potvrdily, že bratra máme,“ napsala za všechny Gottovy dcery.

„Vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je ale nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec, Karel Gott, měl vytouženého syna,“ pokračovala v otevřené zpovědi.

Televizi CNN Prima NEWS ale odmítla sdělit, odkud informaci získala. „Nemám na to důkaz, je to z doslechu, pokud tomu tak doopravdy je, budu velmi ráda a bylo by to velmi příjemné. Pochopitelně od té doby uplynulo několik let, možná bychom si už měli v jeho věku co říct,“ popsala pro pořad Showtime Dominika Gottová.

„Jestli to tak opravdu je, budu kontaktovat matku,“ zdůraznila. S informací přišla až nyní, jelikož se to dozvěděla až letos. „Rodina také vylezla na povrch s věcmi, které měly zůstat v rodinném kruhu. Obě strany máme máslo na hlavě,“ zdůvodnila, proč s informací vyrukovala až teď.

Dominika se také rozhodla, že prozradí totožnost matky jejího utajovaného bratra – a zdaleka se nejedná o neznámého člověka. Kauza o nevěře Mistra před pár lety plnila český bulvár. „Jde o Alici Kovácsovou, úžasnou dámu, která mého otce mnoho let milovala a poskytovala mu to, co jinde nedostával,“ přiznala nejstarší dcera mnohonásobného zlatého slavíka.

Vždycky jsem si přála mít bratra

Mezi řádky si tak Dominika i dobře odpromovala svou knihu o zesnulém otci. „Když jsem letos s týmem psala knihu Poslední roky s Karlem, na přímý dotaz, zda je její syn také synem mého otce, odpověděla, že neví, komu by odpověď pomohla či spíše koho by potěšila. Informaci tedy nevyvrátila! Následně ale, až po uzávěrce knihy, poskytla kolegům v redakci knihy fotografii, na které je dotyčný chlapec s mým otcem vyfocený,“ napsala Dominika, která tuto fotografii poskytla médiím.

Alice Kovácsová se po předchozích aférách v médiích ohledně vztahu s ženatým Karlem Gottem odstěhovala za hranice Česka, a to na Kanárské ostrovy, kde jsou se synem mimo dohled veřejnosti.

Dominika Gottová na konci prohlášení dodala, že tímto přiznáním nechtěla nikomu ublížit, i když vdovu po jejím otci Ivanku Gottovou, se kterou neměla zrovna vřelé vztahy, taková zpráva asi nepotěší a bude muset čelit další těžké výzvě.

„Nepíšu tyto řádky proto, že bych chtěla někomu ublížit, ale proto, že by si národ zasloužil říct pravdu o tom, že můj otec měl skutečně syna. Pokud jde o mě samotnou, tato informace mne velmi potěšila. Vždy jsem si přála mít bratra,“ stojí v závěru dopisu.

Tagy:
Karel Gott Dominika Gottová Ivana Gottová prohlášení Karel Gott syn nemanželské dítě Alice Kovácsová
Léto plné tragédií, reaguje Babiš na srážku vlaků. Jurečka volá po větší bezpečnosti
Nehody

Léto plné tragédií, reaguje Babiš na srážku vlaků. Jurečka volá po větší bezpečnosti

Léto plné tragédií. Tak regoval na železniční neštěstí u obce Milavče na Domažlicku premiér Andrej Babiš (ANO). Střet rychlíku a osobního vlaku nepřežili podle informací CNN Prima NEWS tři lidé. Desítky dalších jsou zraněny, někteří z nich zůstávají v kritickém stavu. Šéf lidovců Marian Jurečka volá po zlepšení bezpečnosti na českých železnicích.

Běloruský expert: Je to politická vražda, Lukašenko rozšířil svůj teror do zahraničí
Rozhovor

Běloruský expert: Je to politická vražda, Lukašenko rozšířil svůj teror do zahraničí

V ukrajinském Kyjevě bylo nalezeno tělo běloruského aktivisty Vitala Šyšova. Úřady prověří všechny verze úmrtí, včetně pokusu zamaskovat vraždu jako sebevraždu. Šyšov byl po emigraci z Běloruska šéfem nevládní organizace Běloruský dům na Ukrajině, která pomáhá uprchlým Bělorusům hledat ubytování, práci a poskytuje jim právní poradenství. CNN Prima News mluvila s běloruským politologem žijícím v Polsku Pavelem Usovem. Ten je přesvědčen, že šlo o politickou vraždu.

O rasistickém hučení na Spartě píší i ve Skotsku a vytahují i Kúdelu. Beauguel se naštval

Měla to být oslava fotbalu, Sparta chtěla zaskočit ve 3. předkole Ligy mistrů silné Monako a přiblížit se účasti v základní skupině milionářské soutěže, ve které absentuje už 16 let. Prestižní zápas měl ale hned několik kaněk. Zaprvé prohra 0:2, zadruhé rasistické hučení několika fanoušků Letenských, které zase jednou Českou republiku „proslavilo“ v zahraničí.

Zemanovo ultimátum: Buď skončí Koudelka v čele BIS, nebo Babiš ztratí podporu Hradu

Prezident Miloš Zeman drží premiéra Andreje Babiše „pod krkem“. Hlava státu měla na zámku v Lánech údajně požadovat konec šéfa Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelky. Pokud mu Babiš prodlouží mandát, mohl by ztratit Zemanovu podporu, která bude pro volby do Poslanecké sněmovny i sestavování nové vlády klíčová, tvrdí zdroje webu Lidovky.cz.

reklama

Domácí zpravodajství

Nové seriály i programové schéma. Prima odstartovala Hvězdnou sezónu ve velkém stylu

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Sezónu zahájila ve velkém stylu speciální tiskovou konferencí.

Odložené výlety i samotka pro nakažené. Školy dostaly doporučení na nový školní rok

Celý uplynulý školní rok byl zcela odlišný od těch, na které jsou žáci zvyklí. Pandemie koronaviru způsobila studentům všech úrovní vleklé těžkosti. Řada z nich si dlouhé měsíce musela vystačit s domácí výukou. A když už se dostali do lavic, tak za velmi přísných podmínek jako je nepřetržité nošení roušek a respirátorů či povinnost nechat se testovat. Stejně tak trpěli i učitelé. Jak bude vypadat nadcházející školní rok?

Znepokojivý průzkum: Očkovaní senioři mají po půl roce jen minimum protilátek

Po půl roce od očkování proti koronaviru má podle předběžných výsledků výzkumu až 60 procent seniorů výrazně nižší nebo žádné množství protilátek. V tiskové zprávě to uvedla společnost Podané ruce, která analýzu provedla na více než 620 lidech. Podle ní bude v brzké době potřeba přeočkování třetí dávkou zranitelných skupin a také bude nutné navýšit kapacity preventivního testování pracovníků i klientů v sociálních službách.

reklama