CNN Prima News Madagaskar

Madagaskar

Výpis příspěvků ke štítku „Madagaskar“

Místa, kde zapomenete na všechny trable světa: Čtěte, kam se vyplatí vyrazit

Také se občas během dne zadíváte z okna, za kterým na vás čeká jen studená podzimní plískanice, zatímco v hlavě se vám odehrává film o vyhřátých plážích a dobrodružných zážitcích třeba i na druhém konci světa? Nejste sami. A proto jsme vám sepsali exkluzivní seznam míst, kam stojí za to, vyrazit a splnit si všechno, po čem toužíte. Už jen čtení o nich vás zahřeje.

Pláže, pralesy, kaňony i skály: Madagaskar nabízí víc než jen lemury

Kdyby se snad někdy Malý Princ Antoina de Saint -Exupéryho ocitl na Madagaskaru, nejspíš by ho polekaly všechny ty vzrostlé i teprve pučící baobaby, ovšem s velkou pravděpodobností by ho uchlácholily zdejší úchvatné západy slunce a v bedýnce by si místo beránka hýčkal lemura. Přijde někomu taková myšlenka postavená na hlavu? Pak ještě nebyl na Madagaskaru. Na jedinečném ostrově, který byl původně součástí Afriky a kde si nejen milovníci přírody přijdou jako v jiném světě. Právem patří mezi nejoblíbenější destinace, do nichž se můžete vydat třeba s Exclusive Tours.

Češi stále více holdují podzimní dovolené. Srí Lanka je krásná a levná exotika, láká Pavlíková

Letní dovolené má většina z nás za sebou. Příjemné teploty nás sice ještě čekají, je nicméně jasné, že zima začne pomalu, ale jistě klepat na dveře. Kam se dá na podzim a v zimě zaletět za teplem a trošku se ohřát? A kdy začít zájezd kupovat? I na to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS odpovídala mluvčí cestovní kanceláře Čedok Kateřina Pavlíková.

Země čaje, tuk-tuků a slonů. Leťte od prosince na Srí Lanku přímo z Prahy

A je to tady zase. Čas, na který se většina z nás těší celý rok - čas dovolené. Pokud toužíte po exotice a teplém oceánu, pak vězte, že musíte zažít Srí Lanku. Je to ráj pro všechny, kteří rádi poznávají nová místa, kochají se nedotčenou přírodou, ochutnávají ovoce dozrávané na slunci a obklopují se vřelými lidmi. Na místo, kde čas plyne úplně jinak, budete vzpomínat do konce života. A možná nezůstane jen u toho. Hrozí totiž riziko, že se budete chtít vrátit. A ne jednou.

Madagaskar jako ideální úprk před zimou: 15 věcí, co byste o dovolené v ráji měli vědět

Pohráváte si s myšlenkou, že byste ještě v prosinci opustili chladné české podnebí a alespoň na chvíli se letěli zahřát někam do tropů? V takovém případě je ideální destinací exotický Madagaskar. Díky přímému letu z Prahy můžete popíjet drinky na jedné z idylických pláží už půl dne po nástupu do letadla. Madagaskar toho ale samozřejmě nabízí daleko více. V následujícím textu, který se věnuje především pobytu na ostrově Nosy-Be, se přehledně dozvíte informace, rady i tipy, které je dobré znát ještě před samotnou cestou.

Madagaskar jako neokoukaná perla Afriky. Co vás kromě lemurů čeká a nemine v ráji na zemi?

Idylické pláže, příjemné teploty, pohádkovou přírodu i zvířata, co jinde nežijí. To vše nabízí turistům Madagaskar. Na ostrov u východního pobřeží Afriky se nedostávalo snadno. To už ale neplatí. I proto jsem si nemohl nechat ujít historicky první přímý let mezi Prahou a kouzelným ostrůvkem Nosy-Be u severozápadního pobřeží Madagaskaru. A realita předčila veškerá očekávání. Co všechno tam na turisty čeká? A kdy do ráje na Zemi vyrazit?

Za lemury a nedotčenou přírodou. Poprvé v historii startují přímé lety z Česka na Madagaskar

Cestovní kancelář Čedok přidává do svého portfolia další exotickou destinaci. Úplně poprvé tak mohou Češi vyrazit od 1. října 2022 prozkoumat africký Madagaskar. Díky přímým letům z Prahy si mohou dopřát dovolenou bez dlouhých přestupů v některém z hotelových resortů nebo se vypravit na poznávací zájezd po tomto unikátním ostrově, který si touží škrtnout ze svého cestovatelského seznamu řada turistů. Na prvním charterovém letu, který z Letiště Václava Havla Praha zamířil v sobotu večer na Madagaskar, letěl klienti Čedoku na palubě moderního Boeingu 787-9 Dreamliner s registrací EI-NEW v barvách letecké společnosti Neos. Nové spojení bylo během večera dokonce podle Flightradaru24 třetím nejsledovanějším letem na světě.

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MADAGASKAR s cestovní kanceláří Čedok

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 120 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem poprvé v historii přímým letem z Prahy do exotického ráje na Madagaskaru. Pro jednoho z Vás totiž máme na tomto africkém ostrově zázraků 9denní all inclusive pobyt pro dva v hotelu u pláže. Odlet na vaši vysněnou dovolenou na palubě nejmodernějšího dálkového letadla Boeing 787-9 Dreamliner v ekonomické třídě vás čeká už od 1. do 9. října. A co pro výhru udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.