CNN Prima News Madagaskar

Madagaskar

Výpis příspěvků ke štítku „Madagaskar“

Madagaskar jako neokoukaná perla Afriky. Co vás kromě lemurů čeká a nemine v ráji na zemi?

13. října 2022 16:46

Idylické pláže, příjemné teploty, pohádkovou přírodu i zvířata, co jinde nežijí. To vše nabízí turistům Madagaskar. Na ostrov u východního pobřeží Afriky se nedostávalo snadno. To už ale neplatí. I proto jsem si nemohl nechat ujít historicky první přímý let mezi Prahou a kouzelným ostrůvkem Nosy-Be u severozápadního pobřeží Madagaskaru. A realita předčila veškerá očekávání. Co všechno tam na turisty čeká? A kdy do ráje na Zemi vyrazit?

Za lemury a nedotčenou přírodou. Poprvé v historii startují přímé lety z Česka na Madagaskar

2. října 2022 17:49

Cestovní kancelář Čedok přidává do svého portfolia další exotickou destinaci. Úplně poprvé tak mohou Češi vyrazit od 1. října 2022 prozkoumat africký Madagaskar. Díky přímým letům z Prahy si mohou dopřát dovolenou bez dlouhých přestupů v některém z hotelových resortů nebo se vypravit na poznávací zájezd po tomto unikátním ostrově, který si touží škrtnout ze svého cestovatelského seznamu řada turistů. Na prvním charterovém letu, který z Letiště Václava Havla Praha zamířil v sobotu večer na Madagaskar, letěl klienti Čedoku na palubě moderního Boeingu 787-9 Dreamliner s registrací EI-NEW v barvách letecké společnosti Neos. Nové spojení bylo během večera dokonce podle Flightradaru24 třetím nejsledovanějším letem na světě.

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MADAGASKAR s cestovní kanceláří Čedok

18. září 2022 20:15

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 120 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem poprvé v historii přímým letem z Prahy do exotického ráje na Madagaskaru. Pro jednoho z Vás totiž máme na tomto africkém ostrově zázraků 9denní all inclusive pobyt pro dva v hotelu u pláže. Odlet na vaši vysněnou dovolenou na palubě nejmodernějšího dálkového letadla Boeing 787-9 Dreamliner v ekonomické třídě vás čeká už od 1. do 9. října. A co pro výhru udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.

Potěšte všechny své smysly. Správné ingredience udělají radost vám i přírodě

16. června 2022 09:28

Mnoho z nás často přemýšlí o tom, odkud pocházejí potraviny na našem stole. Pokud můžeme, v případě ovoce a zeleniny preferujeme produkty ekologického zemědělství či z menších farem. Jsou zdravější, ekologičtější a podporují lokální producenty. Přemýšleli jste ale někdy, jaké suroviny se používají při výrobě dalších potravin, jako je například zmrzlina?