CNN Prima News Maddie McCannová

Maddie McCannová

Výpis příspěvků ke štítku „Maddie McCannová“

Podezřelý z únosu Maddie jde před soud. Čelí žalobě z brutálního znásilnění dítěte i seniorky

Christian B., podezřelý z únosu Madeleine McCannové, v pátek stane před německým soudem, informují tamní média. Obžaloba však nesouvisí s případem zmizelé dívky, muž čelí několika jiným obviněním. Projednávaný případ řeší údajné brutální znásilnění 14leté dívky a zhruba sedmdesáti až osmdesátileté seniorky. Obžalovaný, který si v současnosti odpykává trest za znásilnění jiné důchodkyně, se měl také obnažovat před dvěma dívkami ve věku deseti a jedenácti let. Christian B. zřejmě soudu nesdělí zásadní informace, uvedl pro stanici BBC jeho právník.

Nové svědectví v případu nezvěstné Maddie: Do únosu se namočil můj přítel, tvrdí Němec

Nové svědectví v případu nezvěstné dívky Madeleine McCannové, která zmizela v roce 2007 z portugalského prázdninového letoviska, přináší web Sky News. Ken Ralphs, Němec žijící v době únosu v Portugalsku, uvedl, že týden před únosem údajně Christian B. nabízel jeho kamarádovi finanční odměnu za pomoc při hledání dítěte, které by mohl prodat bezdětnému páru.

Zvrat v případu zmizelé Maddie? Policisté prověřili věci nalezené v nedaleké přehradě

Zklamání. Tak zdroj z blízkosti vyšetřování případu zmizelé Madeleine McCannové popsal náladu, která ve sboru zavládla poté, co policisté prověřili předměty objevené ve vodní nádrži Barragem do Arade v Portugalsku. Původní zprávy přitom mluvily o nadějných nálezech. Holčička se ztratila v roce 2007 z asi 50 kilometrů vzdáleného letoviska Praia de Luz.

„Polská Maddie“ mluví pravdu, tvrdí expertka. Vysvětlila, proč může být zmizelou dívkou

Vždy odpovídá stejně, ať jí kladu otázky jakýmkoliv způsobem. Tak hájí soukromá detektivka, psycholožka a senzibilka Fia Johanssonová tvrzení Julie Wandeltové, že je ztracenou Madeleine „Maddie“ McCannovou. Spolu s 21letou Polkou vystoupila v americkém pořadu Dr. Phil, aby přednesly další důkazy a udržely naději, že je zmizelá dívenka naživu.

Další naděje pohasla. Zdrcená rodina „polské Maddie“ vyvrací souvislost s pohřešovanou dívkou

Že by mladá Polka Julia Wendeltová – která vystupuje také pod jménem Faustyna nebo Wendellová – měla být pohřešovanou Madelaine „Maddie“ McCannovou, vylučuje její rodina i policie. Příbuzní poukazují na to, že dívka využívá ohromného nárůstu popularity a touží po další pozornosti. Údajně by měla trpět i psychickými problémy.