CNN Prima News Maddie McCannová

Maddie McCannová

Výpis příspěvků ke štítku „Maddie McCannová“

Další naděje pohasla. Zdrcená rodina „polské Maddie“ vyvrací souvislost s pohřešovanou dívkou

1. března 2023 13:32

Že by mladá Polka Julia Wendeltová – která vystupuje také pod jménem Faustyna nebo Wendellová – měla být pohřešovanou Madelaine „Maddie“ McCannovou, vylučuje její rodina i policie. Příbuzní poukazují na to, že dívka využívá ohromného nárůstu popularity a touží po další pozornosti. Údajně by měla trpět i psychickými problémy.

Záhadu kolem Maddie mohou rozplést tělesné zvláštnosti podezřelého. Co odhalila prohlídka?

11. července 2022 17:47

Žalobce si vyžádal podrobnou lékařskou prohlídku 45letého Christiana B., který je už dva roky hlavním podezřelým v případu zmizení tříleté Maddie McCannové. Vyšetřovatelé zdokumentovali všechny zvláštnosti těla podezřelého Němce a chtějí je porovnat s výpověďmi svědků, které za 15 let pátrání nasbírali. Zaměřili se tak na tetování, jizvy nebo mateřská znaménka. Recidivista Christian B. si aktuálně odpykává trest za znásilnění Američanky, ve vězení má být sedm let.

Máme podezřelého, tvrdí Portugalsko. Kdo před 15 lety unesl Maddie McCannovou?

22. dubna 2022 21:34

Portugalská prokuratura má podezřelého v případu zmizení tříleté britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové v roce 2007. Jeho jméno nezveřejnila, podle deníku The Guardian nicméně sdělila, že byl identifikován ve spolupráci s německými úřady. Ty už před dvěma lety uvedly, že jako podezřelého vyšetřují tehdy třiačtyřicetiletého Němce.

Není naděje, že je Maddie naživu. Na 100 procent ale máme vraha, věří vyšetřovatelé

9. října 2021 16:48

Čtrnáct let si rodiče Madeleine „Maddie“ McCannové uchovávají střípek naděje, že je jejich dcera naživu. Vyšetřovatelé si jsou však jistí, že je dívenka po smrti. Nyní přišli s prohlášením, že na sto procent věří, že našli jejího únosce a vraha. Má jím být už dříve podezřelý Němec Christian Brueckner. V příštím roce plánují policisté vznést obvinění.

Měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami. Expřítelkyně popsala údajného únosce Maddie

14. září 2021 20:13

Bývalá přítelkyně Němce Christiana B., který je podezřelý z únosu britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové, promluvila o jeho soukromí. Nyní 52letá Nuray Oezgenová s o osm let mladším mužem chodila tři měsíce v roce 2012. Společně spávali i v dodávce, ve které měl Němec tehdy tříletou dívenku unést. Prý by se nedivila, kdyby tento čin opravdu spáchal. Podle ní měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami.

Nová stopa v případu zmizelé Maddie? Tajný komplex přítelkyně pedofila

28. června 2021 17:15

Vyšetřovatelé případu záhadného zmizení tříleté Madeleine McCannové narazili na novou stopu. 14 let poté, co se dívka za záhadných okolností ztratila rodičům na dovolené v Portugalsku, získali informace o tajném „neviditelném“ komplexu budov hlídaném agresivními psy v turistické oblasti Algarve. Areál vlastnila bývalá přítelkyně podezřelého Němce Christiana Brücknera. Informoval o tom deník Daily Mirror.

Zmizelá Maddie je pohřbená v Portugalsku, tvrdí jasnovidec. Policii pomohl už dříve

7. června 2021 17:38

Němečtí policisté chtějí prověřit tvrzení bývalého televizního reportéra a jasnovidce Michaela Schneidera. Ten tvrdí že tělo britské dívky Maddie McCannové je pohřbeno v Portugalsku, necelých deset kilometrů od místa, kde tehdy tříleté děvče v roce 2007 zmizelo. Závažnost svého tvrzení si Schneider uvědomuje. V minulosti už tímto způsobem policistům několikrát pomohl.