reklama
CNN Prima News Maddie McCannová

Maddie McCannová

Výpis příspěvků ke štítku „Maddie McCannová“

Měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami. Expřítelkyně popsala údajného únosce Maddie

Bývalá přítelkyně Němce Christiana B., který je podezřelý z únosu britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové, promluvila o jeho soukromí. Nyní 52letá Nuray Oezgenová s o osm let mladším mužem chodila tři měsíce v roce 2012. Společně spávali i v dodávce, ve které měl Němec tehdy tříletou dívenku unést. Prý by se nedivila, kdyby tento čin opravdu spáchal. Podle ní měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami.

Nová stopa v případu zmizelé Maddie? Tajný komplex přítelkyně pedofila

Vyšetřovatelé případu záhadného zmizení tříleté Madeleine McCannové narazili na novou stopu. 14 let poté, co se dívka za záhadných okolností ztratila rodičům na dovolené v Portugalsku, získali informace o tajném „neviditelném“ komplexu budov hlídaném agresivními psy v turistické oblasti Algarve. Areál vlastnila bývalá přítelkyně podezřelého Němce Christiana Brücknera. Informoval o tom deník Daily Mirror.

Zmizelá Maddie je pohřbená v Portugalsku, tvrdí jasnovidec. Policii pomohl už dříve

Němečtí policisté chtějí prověřit tvrzení bývalého televizního reportéra a jasnovidce Michaela Schneidera. Ten tvrdí že tělo britské dívky Maddie McCannové je pohřbeno v Portugalsku, necelých deset kilometrů od místa, kde tehdy tříleté děvče v roce 2007 zmizelo. Závažnost svého tvrzení si Schneider uvědomuje. V minulosti už tímto způsobem policistům několikrát pomohl.

Čtrnáct let od zmizení malé Maddie. Rodiče truchlí, podezřelý měl znásilnit jinou dívku

Přesně před 14 lety zmizela v portugalském resortu Praia da Luz beze stopy tříletá Angličanka Madeleine McCannová. Hlavním podezřelým je německý pedofil Cristian Brückner, který si v současnosti odpykává sedmiletý trest za znásilnění 72leté Američanky. A nejspíše bude ještě obviněn ze znásilnění dvacetileté irské turistky. Mezi oběma případy existují spojitosti.

Děsivé pokračování případu zmizelé Maddie: Právník naznačil, co bude s podezřelým dál

Hlavní podezřelý z únosu tříleté Madeleine McCannové, 43letý Němec Christian B., pravděpodobně nebude obviněn. Policie nemá žádné konkrétní důkazy, tvrdí právník údajného pachatele Friedrich Fulscher. Britská dívka se ztratila během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007 a pohřešuje se už 13 let. Mluvčí německého státního zastupitelství v Braunschweigu dříve nepřímo potvrdil, že je nejspíše mrtvá.

reklama