magie

Výpis příspěvků ke štítku „magie“

Hrajte s námi o 5 rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí

Kouzelné období prázdnin je pryč a vám se možná zdá, že další příležitost k tomu užít si volno plné zábavy a pohody je v nedohlednu. My vám teď šanci na jedno výjimečné odpoledne dáme. Vyhlašujeme soutěž o pět rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí ve Vodičkově ulici v Praze. Kdo chce voucher získat, ať odpoví na soutěžní otázku níže. Držíme vám palce!

Léto nekonečných dobrodružství a nezapomenutelných pobřežních kouzel

Léto v Chorvatsku je kouzelný zážitek! Se svou ohromující krajinou, křišťálově čistou vodou a příjemnými teplotami je Chorvatsko skutečným rájem léta. Se svými stovkami pobřežních ostrovů a velkým počtem hodin slunečního svitu patří Chorvatsko mezi nejkrásnější pobřežní krajiny Evropy. Ať už hledáte aktivní dobrodružství, romantický útěk nebo zábavnou rodinnou dovolenou, Chorvatsko má pro každého cestovatele něco. Sůl na kůži, slunce na obličeji a spousta endorfinů v těle - to je pravděpodobně nejlepší způsob, jak shrnout den na chorvatském pobřeží. Obklopen magickou přírodou a okouzlujícím výhledem na moře, Falkensteiner Hotels & Residences v Chorvatsku nabízí nejlepší podmínky pro holistický zážitek z dovolené.

Navštivte zámek Dobříš a užijte si jeho zimní kouzlo

Navštivte středočeský zámek Dobříš v zimě. Nebojte se, je otevřený právě pro milovníky nevšedních zážitků. Kromě tradiční expozice zámeckého zařízení zde naleznete i muzeum města Dobříše, část sbírek městského muzea i Muzeum hraček. V zimě budete moci navíc obdivovat zámecký park, sice skrytý pod sněhem, ale o to kouzelnější.