CNN Prima News maják

maják

Výpis příspěvků ke štítku „maják“

Vstup zakázán, do hodiny můžete přijít o život. Nejsmrtonosnější ostrov světa hlídá armáda

19. ledna 2023 12:44

Zakázaný ostrov. Tak se dá označit území nedaleko brazilského pobřeží, na které se nesmíte vypravit – hrozila by vám totiž téměř okamžitá smrt. Tisíce hadů se na Ilha da Queimada Grande plazí jeden přes druhého a na ostrov pravidelně přijíždí jen brazilské námořnictvo, které kontroluje místní maják.

Opilá řidička přehlédla majáky a narazila do policejního vozu. Zranila dva policisty

20. prosince 2021 13:50

Opilá řidička narazila v noci na neděli v Želechovicích nad Dřevnicí na Zlínsku se svým vozem do stojícího policejního auta se zapnutými majáky. Dva policisté, kteří byli uvnitř vozidla, utrpěli zranění a jsou v pracovní neschopnosti. Zranění utrpěla také čtyřiačtyřicetiletá řidička, které hrozí až tříleté vězení. V tiskové zprávě to v pondělí sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Řidič ohrozil několik životů, vybrzdil sanitku na dálnici a ukázal prostředníček

16. března 2021 16:54

Nebezpečnou situaci na dálnici zažila posádka eskortního vozidla vězeňské služby. Při převozu nemocného vězně ji ohrozil řidič stříbrné octavie, který nerespektoval rozsvícené modré majáky. Sanitku v plné rychlosti dohonil a nebezpečnou smyčkou vozidlo předjel. Ani poté ale nebyl spokojen a těsně před ním prudce dupl na brzdu. Jako bonus navíc ukázal strážným v sanitce vztyčený prostředníček.