CNN Prima News Marek Kafka

Marek Kafka

Výpis příspěvků ke štítku „Marek Kafka“

Více zpráv a nová moderátorská dvojice. Pořad Nový den na Primě a CNN Prima NEWS se mění

S přelomem roku přichází i vylepšený ranní blok na CNN Prima NEWS. Pořad Nový den se bude více zaměřovat na aktuální zpravodajství, publicistiku, spotřebitelská a aktuální témata i rady, které divákům pomohou nastartovat jejich den. A představuje také novou moderátorskou dvojici. K Jiřímu Šléglovi přichází politická reportérka a moderátorka Sabina Dračková, která roky působila jako parlamentní zpravodajka. Společně se poprvé představili 8. ledna.

Diváci Nového dne se mohou těšit na nové tváře. Ránem je provede dvojice zkušených novinářů

Diváci pořadu Nový den na CNN Prima NEWS se mohou už od pondělí 4. prosince těšit na novou moderátorskou dvojici. Ranní relaci budou uvádět Daniela Habešová a Marek Kafka. Oba za sebou mají reportérskou dráhu i zkušenosti před kamerou, a skvěle tudíž podpoří inovace v rámci ranní relace, která má za cíl divákům co nejlépe nastartovat všední den ještě větším množstvím aktuálních zpráv a servisních informací.

Boj o medaile je tu. Hokejistka Lásková a krasobruslařka Březinová v Co Čech, to trenér!

Aktualizováno

Češi si na MS ve Finsku zahrají o medaile. V cestě do finále ale stojí Kanada, která skvělým obratem v závěru poslala domů Švédy. Má výběr trenéra Jalonena šanci přivézt po 10 letech domů medaili? Je tu opět pořad Co Čech, to trenér!, do kterého tentokrát dorazí krasobruslařka Eliška Březinová, snowboardistka Vendula Hopjáková a hokejistka Dominika Lásková. Sledovat ho můžete od 13:25 na CNN Prima NEWS.