Sabina Laurinová v Sestřičkách: Mery je těhotná. Kdo je ale otcem jejího dítěte?

Sabina Laurinová v seriálu Sestřičky (zdroj: CNN Prima NEWS)

S těhulkami jako by se nejen v seriálu Sestřičky roztrhl pytel. Po Patricii Pagáčové, Michaele Sejnové Dittrichové a Kristýně Frejové bude s těhotenským bříškem v ateliérech pochodovat i Sabina Laurinová. Zatímco první dvě jmenované herečky si na plac nosily bříško vlastní, Sabina Laurinová zdědí umělé po Kristýně Frejové. Její postava vrchní sestry Mery je totiž těhotná, přestože s možností otěhotnět se už dávno rozloučila. Jenže s kým miminko čeká?

Mery je těhotná, ale kdo je otcem jejího dítěte? A jak se to mohlo stát, když už se dávno smířila s tím, že těhotenství by se v jejím případě rovnalo zázraku? To jsou otázky, na které Mery zatím nezná odpovědi. Její představitelka Sabina Laurinová si ale pro ně zašla ke svému vlastnímu gynekologovi.

„Není to tak dávno, kdy jsem se na toto téma bavila se svým skvělým gynekologem, panem doktorem Homolou. Bohužel už není mezi námi, což je pro mě velká ztráta, byl pro mě zárukou klidného prožití obou mých těhotenství,“ prozradila Sabina Laurinová.

„Když jsem u něj byla na poslední prohlídce, už jsem věděla, jaká dějová linka mě čeká, a chtěla jsem to s ním zkonzultovat. Zajímalo mě, zda je to reálné,“ zamýšlela se herečka.

„Překvapilo mě, jak běžné je těhotenství v tomto věku a jak časté jsou příběhy žen, které první měsíce těhotenství zaměnily za projevy menopauzy,“ svěřila se Laurinová s novými poznatky, se kterými se vrátila od svého gynekologa. Užila by si herečka teď další opravdové těhotenství?

„Je také mnoho žen, které si v tomto věku dokážou těhotenství užít daleko lépe, protože už je nestresuje kariéra, mají odrostlé první děti a ještě spoustu energie díky životnímu nadhledu,“ dodává Laurinová, která zanedlouho oslaví 49. narozeniny. Další dítě v reálném životě už prý ale neplánuje.

„Co se mě tyče, myslím si, že jsem si těhotenství a malé děti prožila v pravý čas,“ směje se herečka. Za zázrakem může stát změna partnera. Mery je vdaná za doktora Tomáška, kterého hraje Saša Rašilov. Do jejího života i do postele se ale vrátil David, kterého ztvárňuje Marek Němec. Kdo je tedy otcem jejího dítěte? Nové díly Seriálu Sestřičky přinesou řadu dramat.

Seriál Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20:15 na Primě!

Tagy: