reklama
CNN Prima News Marian Jurečka

Marian Jurečka

Výpis příspěvků ke štítku „Marian Jurečka“

Sledujte ZÁZNAM brífinku po jednání vlády: Jakým zemím daruje Česko vakcíny?

Pětici poslaneckých předloh bývalého ministra zemědělství Mariana Jurečky (KDU-ČSL) nebo návrh na zvýšení základního kapitálu karlovarského hotelu Thermal o 300 milionů korun na 1,1 miliardy korun projedná na dnešním zasedání vláda. Ministři proberou i několik materiálů týkajících se kybernetické bezpečnosti Česka včetně hodnocení jejího stavu v loňském roce. Tisková konference je naplánována na 16:00 a můžete ji sledovat v článku.

Sledujte ZÁZNAM speciálu 360° s Marianem Jurečkou: Jaký má názor na Šlachtovo hnutí?

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí? A v čem sami politici spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předseda lidovců Marian Jurečka. Pořad můžete sledovat živě od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Další kniha pro slaboduché. Babiš je jako notorický alkoholik, kritizuje opozice

Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek večer představil svou novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou. Reakce opozice na sebe nenechala dlouho čekat. Politici se do Babiše pustili hned z několika důvodů. Obsah hodnotí jako populistický, lživý a slaboduchý, někteří také považují za nehorázné, že by mohl mít vůbec premiér České republiky na psaní knížky během pandemie čas.

Ve Sněmovně leží rekordní počet zákonů. Covid za vše nemůže, chybí i vůle, říká expert

Po letošních volbách skončí z hlediska počtu schůzí vůbec nejpilnější sněmovna v československé i české historii. V těchto dnech probíhá její 111. schůze. Zároveň se ale jedná o Sněmovnu, která nestihla projednat rekordní počet připravených zákonů. Ty takzvaně spadly pod stůl. Právník z iniciativy Rekonstrukce státu Lukáš Kraus v pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že za vše nemůže jen pandemie koronaviru.

Jurečka: Byli jsme efektivnější. Dnes se vláda neumí dohodnout ani na prioritách

Za minulého volebního období byli poslanci efektivnější. Současná vláda s podporou komunistů není schopna se dohodnout na prioritách ani na tom, které věci zařadí na program schůze, řekl předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. I v minulé vládě, kde zastával post ministra zemědělství, panovala snaha se domluvit s opozicí, to teď podle něj nefunguje, dodal v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

reklama