CNN Prima News Markéta Pekarová Adamová

Markéta Pekarová Adamová

Výpis příspěvků ke štítku „Markéta Pekarová Adamová“

Okamura vyčetl Pekarové aroganci. Chováte se jako hulvát, zpražil ho Jakob

29. listopadu 2022 15:14

V ostrou hádku se změnila schůze Poslanecké sněmovny ohledně veta prezidenta Miloše Zemana k novele služebního zákona. Předseda SPD Tomio Okamura vyčítal předsedkyni Poslanecké sněmovny Markétě Pekarové Adamové, že se chová asociálně a arogantně. Proti tomu se šéfka TOP 09 ohradila. Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Jan Jakob pak k Okamurovi řekl, že se chová jako hulvát a „není gentleman ani za mák“.

Důchod Evě nestačí ani na zálohy za elektřinu. Schillerová cupuje vládu, Pekarová radí dávky

28. listopadu 2022 07:54

Ceny energií ohrožují zejména osamělé seniory. Proto moderátorka Partie na CNN Prima NEWS Terezie Tománková ukázala političkám ve studiu příběh ženy, která má důchod 12 900 korun a zálohy na energie 19 tisíc. Seniorka kvůli nouzi vše vypnula a v současnosti topí jen darovaným dřevem. Jak reagovala předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a bývalá ministryně financí Alena Schillerová (ANO)?

Akademik Fiala, pokorný Babiš i banánová republika. Jaké hlášky zazněly v Partii?

28. listopadu 2022 06:59

Tradiční nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS přinesla hned několik ostrých hádek a výměn názorů mezi hosty. Nejprve si vjely do vlasů šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a místopředsedkyně hnutí ANO Alena Schillerová. Důvodem byla kontroverzní osoba předsedy hnutí Andreje Babiše a také konec elektronické evidence tržeb. V druhé části se do sebe pustili senátoři kvůli ruské agresi na Ukrajině. V klidu je však nenechalo ani vládní řešení energetické krize. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala několik nejzajímavějších výroků.

Hádka o konec EET: Hloupé, míní Schillerová. Obrali jste nás o miliardy, vmetla jí Pekarová

27. listopadu 2022 12:24

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se ostře střetla s bývalou ministryní financí Alenou Schillerovou (ANO) kvůli elektronické evidenci tržeb. Zatímco předsedkyně Poslanecké sněmovny si zrušení EET pochvaluje, Schillerová vidí za pádem kontrolního nástroje jen samá negativa. V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS prohlásila, že se zrušením EET se bude stále častěji objevovat požadavek na platbu hotovostí. Schillerová si navíc postěžovala, že už nyní jsou jí odmítány platby kartou.

Schillerová se zastává Babiše: Že je outsider? Říká to z pokory, je vše, jen ne zbabělý

27. listopadu 2022 11:46

V hádku o Andreje Babiše se zvrtla debata mezi předsedkyní Poslanecké sněmovny Markétou Pekarovou Adamovoul (TOP 09) a bývalou ministryní financí Alenou Schillerovou (ANO). Zatímco šéfka koaliční TOP 09 vyčítala Babišovi slabou docházku do Sněmovny a jeho měnící se postoje, Schillerová se snažila svého předsedu hájit. Podle ní není Babiš v žádném případě zbabělý. Do předvolebních debat nepůjde, protože chce být co nejvíce mezi voliči, řekla exministryně v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Pekarová: Babiš je víc u soudu než ve Sněmovně. Přijde, když mu řeknu, hájí ho Schillerová

27. listopadu 2022 11:14

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) se v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS tvrdě pustila do kandidáta na prezidenta a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Podle ní sedí někdejší premiér častěji u soudu než ve Sněmovně. Kritiku odmítá předsedkyně klubu ANO Alena Schillerová, která poukázala na to, že koalice Spolu nebyla schopná představit vlastního kandidáta.

Sledujte ZÁZNAM Partie s Pekarovou Adamovou a Schillerovou: Daří se vládě krotit krizi?

25. listopadu 2022 17:09

Drahé energie, drahé potraviny a zřejmě i drahé Vánoce. Dělá vláda maximum? V nedělní Partii Terezie Tománkové o tom diskutovaly předsedkyně Sněmovny a TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předsedkyně poslanců hnutí ANO Alena Schillerová. Ve druhé části pak diváky čeká velká politická diskuze senátorek a senátorů napříč politickým spektrem. Hosty budou Adéla Šípová (nestr. za Piráty), Jana Zwyrtek Hamplová (BEZPP), Tomáš Czernin (TOP 09) a Jiří Čunek (KDU-ČSL).

Pekarová bojkotuje schůzku s Maďary. Útočí hrubě a brutálně, zazlívá jí exprezident Klaus

21. listopadu 2022 07:32

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) už po loňských volbách útočila na naše partnery z visegrádské čtyřky. Jmenovitě se opřela do Polska a Maďarska, zkritizoval její postoj bývalý prezident republiky Václav Klaus. V pořadu Partie PLUS apeloval na politiky, aby neházeli spolupráci uskupení středoevropských zemí přes palubu. Pekarová v tomto týdnu odmítla jednání s Budapeští, premiéra Orbána kritizuje mimo jiné za přístup k válce na Ukrajině. Bývalý guvernér České národní banky a expremiér Jiří Rusnok poznamenal, že není dobré „kádrovat“ naše sousedy.

Vyhrocená situace na Národní třídě. „Fiala je nacista a kolaborant,“ křičel demonstrující

17. listopadu 2022 12:20

Oslavy výročí 17. listopadu na Národní třídě se letos nenesou pouze v poklidné atmosféře. Přispěl k tomu hlasitý demonstrující. Pořvával na jednotlivé politiky, kteří přišli uctít památku událostí roku 1989. Premiéra Petra Fialu (ODS) nazval nacistou a kolaborantem. Slovy „hanba“ nešetřil ani směrem k ministru vnitra Vítu Rakušanovi (STAN), ten reagoval, že i takové výroky patří k demokracii. Reportéři CNN Prima NEWS zachytili hádku demonstranta s ostatními přítomnými, kteří vládní představitele spíše podporovali.