reklama
CNN Prima News marketing

marketing

Výpis příspěvků ke štítku „marketing“

Proč jedí Japonci na Vánoce kuřata z KFC? Za „tradicí“ stojí marketing i nevinná lež

24. prosince 2021 18:08

Co je pro Čechy smažený kapr, to je pro Japonce kyblík s kuřaty z KFC. Země vycházejícího slunce se k vánočním svátkům postavila po svém, za což může silná marketingová kampaň ze 70. let. Skrze ni vznikla v Japonsku poněkud kuriózní tradice, kdy na vánočním menu nechybí smažená kuřata či čokoládový dort tohoto amerického fastfoodového řetězce.

Bývalý manažer Dejdara a Vondráčkové pomáhá komunistům. Usmaž se v pekle, píší mu

25. listopadu 2021 07:58

Exkluzivně zastupoval například Martina Dejdara, Lucii Vondráčkovou, Danu Batulkovou, Kristýnu Leichtovou nebo Natálii Kocábovou. Před letošními parlamentními volbami se velmi aktivně začal angažovat v politice a stal se hlavním poradcem volební kampaně KSČM. Komunisté se ale ani tak poprvé po listopadu 1989 do Sněmovny nedostali. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS Roun popsal, co ho ke spolupráci s komunisty vedlo nebo jaké byly reakce umělců.

Kubek: Očkovací kampaň mají řídit ti, co vám prodají prací prášek, i když nemáte pračku

7. listopadu 2021 18:34

Lepší pozdě než nikdy, chválí prezident České lékařské komory Milan Kubek plán vlády spustit „brutální kampaň“ k očkování proti covidu. Ta by podle něj měla obsahovat pozitivní i negativní motivaci. „Pokud kampaň bude chytrá a připraví ji opravdoví marketingoví odborníci, tak by to mohlo fungovat,“ řekl Kubek v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

O „běžkyni v balerínkách“ se už zajímají i politici. Jde o marketing, či upřímnou starost?

10. října 2021 09:22

Příběh 16leté Annymárie Horváthové sledovalo celé Slovensko. Jako dvanáctiletá pobláznila zemi tím, že vyhrála běžecký závod pouze v balerínách. Od té doby se jí přezdívá „běžkyně v balerínkách“. Mnohé pak šokovala informace, že je dívka těhotná. Po těžkém rozhodování si Annamária zvolila si dítě ponechat, nakonec však potratila. O situaci nadějné sportovní hvězdy se zajímal i poslanec Tomáš Taraba.

Reportáž: Expo na každém kroku. Dočkali jsme se, radují se z výstavy obyvatelé Dubaje

2. října 2021 13:10

Expo 2020 je pro naši zemi i pro nás velká věc, přiznala CNN Prima NEWS jedna z obyvatelek Dubaje. Spolu s ostatními místními se raduje, že se světoznámé výstavy i přes pandemii koronaviru nakonec opravdu dočkali. Veletrh oficiálně začal 1. října a potrvá šest měsíců. Země, která se snaží být ve všem „nej“, vzala i jeho marketing po svém. Na Expo láká na každém kroku.

Adenubi: K moderování jsem se dostal jako slepý k houslím. Z kamery jsem měl strach

13. září 2021 10:22

Tým moderátorů lifestylového pořadu Showtime na CNN Prima NEWS má novou posilu – mladíka s exotickými kořeny – Immanuela Adenubiho. Jedná se o známou tvář české tiktokové a youtubové scény, která se věnuje natáčení videí zejména o fitness sportech. V minulosti uspěl i v soutěži Muž roku, v níž obsadil třetí místo. Jak prozradil v pořadu Nový den, k práci moderátora se dostal úplně náhodou.

Příbuzným se čtyři dny neozval. Marketingový ředitel IKEA Kroupa zahynul v horách

20. srpna 2021 15:23

Smutnou zprávu zveřejnili představitelé obchodního giganta IKEA. Ve švýcarských Alpách totiž zahynul marketingový ředitel Michal Kroupa. Ten zemřel po pádu z hory Täschhorn i se svým horolezeckým parťákem. Výstup na horu oznámili svým blízkým v pátek a od úterý, kdy po nich začali záchranáři pátrat, s nimi neměli žádný kontakt. Jejich těla našli v horách po několika hodinách.

Babišova nová kniha: Kvóty na migranty nikdy, české ženy si zaslouží vlastní svátek

16. července 2021 00:39
Aktualizováno

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš ve čtvrtek večer představil svou novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou. Podle jeho slov jde o osobní zpověď a sondu do zkušeností, které nasbíral v české a mezinárodní politice. V knize popisuje například migrantskou krizi či vyzdvihuje české matky a babičky.

reklama