reklama
CNN Prima News marketing

marketing

Výpis příspěvků ke štítku „marketing“

O „běžkyni v balerínkách“ se už zajímají i politici. Jde o marketing, či upřímnou starost?

10. října 2021 09:22

Příběh 16leté Annymárie Horváthové sledovalo celé Slovensko. Jako dvanáctiletá pobláznila zemi tím, že vyhrála běžecký závod pouze v balerínách. Od té doby se jí přezdívá „běžkyně v balerínkách“. Mnohé pak šokovala informace, že je dívka těhotná. Po těžkém rozhodování si Annamária zvolila si dítě ponechat, nakonec však potratila. O situaci nadějné sportovní hvězdy se zajímal i poslanec Tomáš Taraba.

Reportáž: Expo na každém kroku. Dočkali jsme se, radují se z výstavy obyvatelé Dubaje

2. října 2021 13:10

Expo 2020 je pro naši zemi i pro nás velká věc, přiznala CNN Prima NEWS jedna z obyvatelek Dubaje. Spolu s ostatními místními se raduje, že se světoznámé výstavy i přes pandemii koronaviru nakonec opravdu dočkali. Veletrh oficiálně začal 1. října a potrvá šest měsíců. Země, která se snaží být ve všem „nej“, vzala i jeho marketing po svém. Na Expo láká na každém kroku.

Adenubi: K moderování jsem se dostal jako slepý k houslím. Z kamery jsem měl strach

13. září 2021 10:22

Tým moderátorů lifestylového pořadu Showtime na CNN Prima NEWS má novou posilu – mladíka s exotickými kořeny – Immanuela Adenubiho. Jedná se o známou tvář české tiktokové a youtubové scény, která se věnuje natáčení videí zejména o fitness sportech. V minulosti uspěl i v soutěži Muž roku, v níž obsadil třetí místo. Jak prozradil v pořadu Nový den, k práci moderátora se dostal úplně náhodou.

Příbuzným se čtyři dny neozval. Marketingový ředitel IKEA Kroupa zahynul v horách

20. srpna 2021 15:23

Smutnou zprávu zveřejnili představitelé obchodního giganta IKEA. Ve švýcarských Alpách totiž zahynul marketingový ředitel Michal Kroupa. Ten zemřel po pádu z hory Täschhorn i se svým horolezeckým parťákem. Výstup na horu oznámili svým blízkým v pátek a od úterý, kdy po nich začali záchranáři pátrat, s nimi neměli žádný kontakt. Jejich těla našli v horách po několika hodinách.

Babišova nová kniha: Kvóty na migranty nikdy, české ženy si zaslouží vlastní svátek

16. července 2021 00:39
Aktualizováno

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš ve čtvrtek večer představil svou novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou. Podle jeho slov jde o osobní zpověď a sondu do zkušeností, které nasbíral v české a mezinárodní politice. V knize popisuje například migrantskou krizi či vyzdvihuje české matky a babičky.

Foťte se před Penamem, děvenky. Starostka odmítla návštěvu Schillerové s Dostálovou

13. července 2021 15:49

Starostka Mladých Buků v Krkonoších Lucie Potůčková (STAN) na sebe v úterý strhla pozornost, když na sociálních sítích informovala, že odmítla návštěvu dvojice ministryň Aleny Schillerové a Kláry Dostálové (obě za ANO). Ty se chtěly přijet vyfotit ve škole, jejíž přestavba byla úspěšně financována z evropských fondů. Dostálová v reakci na rozhodnutí jen poznamenala, že starostka vyměnila politický boj za možnost rozvíjet svou obec.

Šlachta jako kopie Babiše? Šéf Přísahy má vlastní Čau lidi, ve videu mluví i přes hodinu

6. července 2021 15:22

Premiér Andrej Babiš (ANO) je znám svojí pravidelnou komunikací na sociálních sítích, kde takřka každou neděli vystupuje ve svém vysílání nazvaném Čau lidi. Zde potenciálním voličům vypráví o krocích vlády, vychvaluje své ministry a lidi, a mnohdy si i kopne do svých kritiků či opozice. S podobným schématem nyní přišel i šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta.

Piráti jsou pro Babiše hrozba, proto do nich ostře pálí. Nic tím nezíská, říkají experti

10. června 2021 12:31

Andrej Babiš dříve označoval Piráty za kluky a chtěl s nimi spolupracovat. Teď jsou to pro něj ekofanatici, aktivisté a největší ohrožení pro Česko. Podle politologa Ladislava Cabady si Babiš moc dobře uvědomuje, že Piráti jsou hlavním rivalem ANO ve sněmovních volbách. Expert na politický marketing Karel Komínek CNN Prima NEWS řekl, že hnutí ANO však útoky na Piráty nic nezíská.

reklama