reklama
CNN Prima News marketing

marketing

Výpis příspěvků ke štítku „marketing“

Foťte se před Penamem, děvenky. Starostka odmítla návštěvu Schillerové s Dostálovou

Starostka Mladých Buků v Krkonoších Lucie Potůčková (STAN) na sebe v úterý strhla pozornost, když na sociálních sítích informovala, že odmítla návštěvu dvojice ministryň Aleny Schillerové a Kláry Dostálové (obě za ANO). Ty se chtěly přijet vyfotit ve škole, jejíž přestavba byla úspěšně financována z evropských fondů. Dostálová v reakci na rozhodnutí jen poznamenala, že starostka vyměnila politický boj za možnost rozvíjet svou obec.

Šlachta jako kopie Babiše? Šéf Přísahy má vlastní Čau lidi, ve videu mluví i přes hodinu

Premiér Andrej Babiš (ANO) je znám svojí pravidelnou komunikací na sociálních sítích, kde takřka každou neděli vystupuje ve svém vysílání nazvaném Čau lidi. Zde potenciálním voličům vypráví o krocích vlády, vychvaluje své ministry a lidi, a mnohdy si i kopne do svých kritiků či opozice. S podobným schématem nyní přišel i šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta.

Piráti jsou pro Babiše hrozba, proto do nich ostře pálí. Nic tím nezíská, říkají experti

Andrej Babiš dříve označoval Piráty za kluky a chtěl s nimi spolupracovat. Teď jsou to pro něj ekofanatici, aktivisté a největší ohrožení pro Česko. Podle politologa Ladislava Cabady si Babiš moc dobře uvědomuje, že Piráti jsou hlavním rivalem ANO ve sněmovních volbách. Expert na politický marketing Karel Komínek CNN Prima NEWS řekl, že hnutí ANO však útoky na Piráty nic nezíská.

Miliardy určené pro boj s covidem získal jen zlomek malých firem, zjistil NKÚ

Podporu 2,3 miliardy korun pro malé a střední podniky na poradenství, marketing a vzdělávání či na inovace pro boj s nemocí COVID-19 získalo jedno promile všech menších firem. Nebude tak mít velký dopad na celý sektor, uvedl v pondělí Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) v tiskové zprávě k prověrce podpory. Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO), které peníze rozdělovalo, navíc podle kontrolorů nedokáže vyhodnotit přínosy podpory.

ODS dělá marketingové chyby, které by neudělalo dítě v první třídě, kritizuje Novotný

„Děláme takové marketingové chyby, jaké nedělají ani studenti první třídy,“ okomentoval fungování ODS starosta Řeporyjí Pavel Novotný v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS. Ve středu oznámil, že na podzim po volbách do Poslanecké sněmovny ze strany odejde. Členové ODS jsou podle něj rozklížení, nevědí, zda se mají kamarádit s předsedou strany Petrem Fialou, nebo hejtmanem jihočeského kraje Martinem Kubou. Se stranou už si navíc nemá co dát.

Ministerstvo zdravotnictví hledá člověka, který má navrhnout komunikaci ke covidu

Politici už od jara mluví o tom, jak je během epidemie koronaviru potřeba dobře komunikovat kroky vlády, přísná opatření i strategii k očkování. Uplynulo tři čtvrtě roku od začátku epidemie a resort zdravotnictví vypsal výběrové řízení na post šéfa odboru komunikace s veřejností, který bude mít na starosti tvorbu a realizaci komunikační strategie ke covidu.

Havlíček kritizuje provakcinační kampaň: Obrázek s injekční stříkačkou mě vylekal

Ministerstvo zdravotnictví začalo s kampaní na podporu vakcíny proti koronaviru. Vizuál podle grafiků a odborníků na marketing vypadá spíše jako kampaň proti očkování. Inzerát ministerstva zdravotnictví zkritizoval i předseda vlády Andrej Babiš (ANO) či vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Druhý jmenovaný v nedělní Partii Terezie Tománkové na televizi CNN Prima NEWS dokonce uvedl, že ho obrázek s injekční stříkačkou vylekal.

reklama