CNN Prima News Martin Macík

Martin Macík

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Macík“

Macík: Dakar překvapuje každý den. V kamionu se lámou obratle, ale nesmíte se bát

21. ledna 2021 15:43

Karel na letošní Rallye Dakar, nejnáročnějším motoristickém závodu, válel. Karel je kamion a za jeho volantem seděl Martin Macík. Ve zrádných dunách a na nekonečných pouštních pláních v Saúdské Arábii skončil celkově čtvrtý, čímž vylepšil své osobní maximum. O obtížnosti slavné motoristické akce a její vysoké nebezpečnosti hovořil Macík v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Bojoval o život, teď vyrovnal rekord. Krásný dakarský i životní příběh, řekl Michek

18. ledna 2021 11:32

Nejen kamionista Martin Macík. Na letošní Rallye Dakar zaválel i Martin Michek, který zaznamenal fenomenální výsledek v nebezpečné disciplíně motocyklistů. A činil se i český veterán Josef Macháček, jenž kraloval mezi lehkými prototypy. 63letý závodník získal už svoji šestou trofej na akci, jejíž historie se píše od roku 1979. Sošku za vítězství přinesl ukázat do pořadu Nový den na CNN Prima NEWS, kam zavítal spolu s Michkem.

Skvostný závěr Dakaru pro Macíka. Už potřetí vyhrál etapu, celkově skončí čtvrtý

15. ledna 2021 12:01

Závěr jako hrom. Český kamionista Martin Macík ve druhém závodním týdnu na ikonické Rallye Dakar získal hned tři etapová vítězství, přičemž do letošního roku čekal na premiérový triumf. Nejrychlejším časem se v pátek rozloučil s vytrvalostním závodem v Saúdské Arábii, na kterém obsadí celkovou čtvrtou pozici. Pilot týmu Big Shock Racing tak dosáhl osobního maxima.

Další parádní jízda Macíka. Podruhé za sebou vyhrál etapu na slavné Rallye Dakar

13. ledna 2021 13:51

Jedno vítězství v úterý, to druhé hned následující den. Český pilot kamionu Iveco Martin Macík čekal na etapový triumf na slavném Dakaru dlouhých devět let. Teď během 24 hodin získal kýžené prvenství hned ve dvojnásobném množství. Po desáté etapě závodu konajícího se v Saúdské Arábii je stále pátý za krajanem Alešem Lopraisem.