reklama

Maxová v Praze pokřtila svoji knihu. Tománková přiznala, že při jejím čtení plakala

Modelka Tereza Maxová pokřtila v centru Prahy svoji knihu. Kromě rodiny se akce zúčastnili také přátelé a kolegové ze světa modelingu. Na jednom se shodli – Tereza není krásná pouze zvenku, ale také zevnitř.

reklama

Tereza Maxová křtila svou první knihu v rodné zemi a symbolicky v proslulé kavárně naproti Národnímu divadlu s vyhlídkou na Pražský hrad. „Jsem trošku nervózní, přeci jenom je to dílo pěti měsíců. Dneska ji poprvé držím v ruce, takže ji musím aspoň trošičku prolistovat,“ vysvětlila Maxová.

„Jsem na manželku velmi pyšný. Mohl bych říct o Tereze mnoho věcí. Ona je prostě úžasná žena, matka a parťačka do života. Hodně se směje, ale umí být i vážná. Hodně se usmívá a spokojenou ji dělají maličkosti. A i ona mě dělá velmi šťastným mužem,“ řekl o své ženě Burak Oymen.

Syn Tobias nedorazil

Kromě manžela byla na křtu přítomna řada modelčiných přátel i hostů ze světa modelingu. Jedním z kmotrů se měl stát Terezin nejstarší syn Tobias, který ale kvůli studiu nakonec dorazit nemohl. Jeho roli tak zastoupil herec Jiří Bartoška, který se tak postavil po boku modelčiny maminky. Po ní Tereza zdědila nejen krásu, ale i pozitivní životní nadhled. Vždy je prý spojoval velmi silný vztah.

„Myslím si, že základ je to, že miluji svoje děti. Když ale dělaly něco, co by se mi nelíbilo a nebylo pěkné, tak jsem jim to řekla, i když protestovaly,“ uvedla modelčina maminka Alena Maxová.

Dodala, že Tereza nakonec uznala, že má pravdu. „Teď už má také někdy svoji pravdu, což je v pořádku. Už je zralá žena, takže já jí už teď do toho tolik nepovídám,“ řekla Alena Maxová.

Dojemné vzpomínky z dětství

Moderátorka CNN Prima NEWS Terezie Tománková byla jednou z mála těch, kteří knihu Maxové už četli. „Já se hrozně lehce dojímám a Tereza je velmi citlivá, milující žena a taková přesně ta kniha je, takže mě ty její vzpomínky z dětství dojaly. To, jak popisuje své dospívání v komunismu, dětství a potom svoji cestu do velkého města, je napsáno velmi upřímně a dojemně. Až mě to chvilkami rozplakalo,“ přiznala Tománková.

Fotograf Tomáš Třeštík Maxovou několikrát fotil. „Je to krásná ženská a jsem na to hrozně zvědavý, protože mě zajímají přesahy, když někdo z nespisovatelské profese napíše knížku. Zajímá mě její život a vím, že to je chytrá a šikovná ženská,“ má jasno Třeštík.

Pro herečku Aňu Geislerovou je Tereza „krásný přírodní útvar stvořený něčím, co nás převyšuje. „V ní se toho pojí tolik krásného, velkorysého a moudrého. Je opravdu obdařená samou krásou, laskavostí, a je to v takové kombinaci, která je nebývalá,“ uvedla Geislerová.

„Já jsem velká obdivovatelka Terezy a myslím, že mohu říct, že jsme částečně i kamarádky, protože jsem ambasadorka projektu Teribear Nadace Terezy Maxové. Prostě je pro mě obrovským životním vzorem. Na Terezu nedám dopustit,“ zdůraznila modelka Renata Langmanová.

Tagy:

Hlavní zprávy

USA i Británie stahují z Ukrajiny rodiny diplomatů. Ta považuje krok za přehnaný
USA

USA i Británie stahují z Ukrajiny rodiny diplomatů. Ta považuje krok za přehnaný

Spojené státy nařídily rodinám zaměstnanců amerického velvyslanectví na Ukrajině, aby opustily zemi kvůli hrozící ruské invazi. Americké ministerstvo zahraničí rovněž povolilo odjezd postradatelných diplomatických pracovníků z Ukrajiny. Podle televize BBC začala zaměstnance svého zastupitelského úřadu v Kyjevě stahovat rovněž Británie, odejde jich asi polovina. Evropská unie se k podobnému kroku zatím nechystá, řekl šéf unijní diplomacie Josep Borrell. Ukrajina označila rozhodnutí USA za předčasné a přehnané.

Ustupujeme neočkovaným a omezujeme vakcinované. To by se mělo změnit, míní Kuba
Partie

Ustupujeme neočkovaným a omezujeme vakcinované. To by se mělo změnit, míní Kuba

Téma očkování v Česku nadále rozděluje společnost. Podle hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby (ODS) není v pořádku, že se neustále omezují plně očkovaní. „Bavíme se pořád o tom, jak usnadnit život neočkovaným. Máme zde ale velké množství lidí, co pro ochranu společnosti udělali maximum, ale pořád je limitujeme tím, že se musí zavírat do karantén,“ prohlásil v Partii na CNN Prima NEWS.

Salákovy hříchy včetně neochoty chytat za Spartu? Ať se sbalí a jde, říká trenér Jandač

Největší slávu nepřinesly hokejovému gólmanovi Alexandru Salákovi výkony v brankovišti, ale události, který se kolem něj rozjely v posledních dnech. Sám nechce chytat za Spartu Praha, do toho zvesela přiznal, že koncem roku se šel se spoluhráči „podívat na pár holých zadků“ a v erotickém klubu si ho musela vyzvedávat manželka. Pomyslnou tečku za bizarním příběhem napsal trenér Josef Jandač, který brankáři poslal jasný vzkaz.

Učitel se porval se žákem kvůli reproduktoru. Dal mu pár pohlavků a dokonce ho i nakopl

Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje potyčku mezi učitelem a jeho žákem. K incidentu mělo dojít na střední škole ve Vítkovicích. Učitel nejprve vyhodil studentův bezdrátový reproduktor z okna. Žák mu v reakci na to sebral jeho notebook a vyhrožoval, že ho rozbije. Vyučujícímu poté zřejmě ruply nervy. Chlapci uštědřil pár pohlavků a dokonce ho i nakopl.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

V neděli přibylo 13 tisíc nově nakažených covidem. Počet hospitalizovaných se ale snižuje

V neděli přibylo 12 889 případů covidu, nejvíce za neděli od začátku epidemie. Oproti předchozímu týdnu nárůst počtu nakažených stoupl o čtyři pětiny. Hospitalizovaných s covidem dál ubývá. V neděli jich bylo 1 448, nejméně od loňského října. Proti předchozímu týdnu hospitalizovaných ubylo o 13 procent. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Nečekaně zemřel kapelník skupiny Šlapeto. Slavnému hudebníkovi bylo 57 let

Ve věku 57 let zemřel hudebník z legendární kapely Šlapeto Radan Dolejš. O jeho úmrtí informovala na sociálních sítích zpěvačka a jeho kamarádka Eva Borská. Během svého života působil Dolejš také jako režisér a dramaturg. Jako scénárista například připravoval pro televizi Prima Slavnostní koncert k 65. narozeninám Karla Svobody či Královny muzikálů pro Kapku naděje v roce 2007.

reklama