Michal Hrůza si zahraje ve Slunečné. Vyvrátil fámy o jeho titulní písni seriálu

Muzikant Michal Hrůza se objeví v oblíbeném seriálu Slunečná. Autor titulní skladby Píseň kovbojská si zahraje sám sebe. Na skok si jako slavný hudebník přijede poslechnout místní sbor a nabídne mu spolupráci. U příležitosti natáčení také Hrůza vyvrátil fámy, které kvůli jeho titulní písni kolovaly.

V motorkářském oblečení a s úsměvem na rtech se muzikant Michal Hrůza objeví v jednom z dílů seriálu Slunečná. „Mám tu malou roličku a hraji tak trochu sám sebe. Chtěl jsem být trošku jiný než ostatní, protože tady vedle mě stáli samí vynikající herci – a na ně já herecky nemám. Proto jsem si vymyslel, že přijedu na motorce, tedy takovém skútříku. Hvězda, která přijela na motorce, to je trochu neobvyklé, ne?“ usmíval se zpěvák.

Zároveň uvedl, že práce herců je podle něj opravdu náročná. „Byl jsem překvapený, jak je těžké zahrát si v seriálu. Text se mi trochu pletl a vypadával mi,“ přiznal.

Nový kolega zaujal i přítomné dámy, které byly ohromené, jaký je Michal skromný a nesmělý kluk. „Michal byl úplně skvělý a bylo zábavné vidět, jaký je na pódiu s kapelou suverén, ale tady byl krásně něžný, pokorný, tichý,“ popsala svoje setkání s muzikantem Eva Decastelo, která společně s Reginou Řandovou a dalšími tvoří základ sboru ve Slunečné.

„Musím říct, že byl ze sboru nadšený a pořád nás chválil. Michal vůbec nepoznal, že my k holkám nepatříme a jen otvíráme pusu,“ smála se Řandová. „Když zapomněl nebo spletl text, omlouval se, byl moc milý. Nebylo to tak, že přišla namistrovaná hvězda. Ke všem se choval naprosto stejně. Já jsem se s ním setkala osobně poprvé,“ dodala seriálová Simona Rokytová.

Hodně překvapená byla i Lucie Polišenská, která měla slunečný sbor vést – a navíc před Michalem Hrůzou. Prý z toho měla trošku hrůzu.

Mohla se uklidnit ta fáma, že se mi vůbec nelíbilo, jak Eva Burešová s Markem Lamborou nazpívali úvodní znělku Píseň kovbojská...

Zpěvák si ale spolupráci pochvaloval. „Dostal jsem radu od vynikajících herců, že člověk, když neumí hrát, nemá dělat, že je herec. Nesmíte přehrávat a přehánět to. Doufám, že se mi to podařilo, i když s tím textem to nebylo úplně perfektní. Občas jsem tam plácl něco jiného, ale moc mě to bavilo. Vstával jsem v půl šesté ráno, abych stihl nástup na půl osmou, a překvapilo mě, že všichni už tu byli připravení. Je to makačka a divák, když v klídku sleduje další díl, nevidí, kolik práce za tím je,“ zhodnotil.

Za zkušenost je prý Hrůza moc rád, ale na dráhu herce by se určitě vydat nechtěl. „Bavilo mě to a jsem rád, že jsem se sem podíval. Navíc se mohla uklidnit ta fáma, že se mi vůbec nelíbilo, jak Eva Burešová s Markem Lamborou nazpívali úvodní znělku Píseň kovbojská. Cítil jsem potřebu to vysvětlit. Já tu písničku napsal, otextoval jsem ji a určitě to nebylo tak, že jsem byl naštvaný, že to někdo zpívá jinak. I proto jsem přijal nabídku zahrát si sám sebe tady ve Slunečné,“ uzavřel své působení v seriálu muzikant.

Tagy: