CNN Prima News mikrovlnná trouba

mikrovlnná trouba

Výpis příspěvků ke štítku „mikrovlnná trouba“

Jak se starat o respirátor? Na sterilizaci v troubě a mrazáku se odborníci neshodnou

28. února 2021 07:39

Víte, jak zacházet s respirátory? A je možné je použít opakovaně? Přestože vláda nařídila jejich nošení v obchodech, zdravotnických a sociálních zařízeních či veřejné dopravě, na některých doporučeních se odborníci neshodnou. Třeba často diskutovaná sterilizace v troubě je podle některých expertů možná, jiní ale varují před vzplanutím.

Mikrovlnka, robertek a Černí baroni aneb Bizarní hity Vánoc roku 1990

24. prosince 2020 06:52

K největším vánočním přáním před třiceti lety patřila mikrovlnná trouba dovezená z Německa za 599 marek. A z domácí produkce to byl třeba dříve zakázaný román Černí baroni, který v roce 1990 vyšel v ohromujícím nákladu 300 tisíc kusů. Dechberoucí novinkou byl i vibrátor čili robertek, ten ale patřil spíš na předvánoční večírky jako dáreček z hecu.

Čip na ovládání lidí, mikrovlnky zabijáci, či odolné Švédsko. Poslanci a jejich hoaxy

16. srpna 2020 16:10

Radku Kotenovi vyhrožuje mikrovlnka ovládaná 5G signálem, že ho přihřeje. Takto si recesistický web Paralelní listy ztropil legraci z poslance českého Parlamentu zvoleného za SPD. Nyní však Kotena přebil jeho stranický kolega z poslaneckých lavic Radek Rozvoral. Ten na sociálních sítích varuje před společností Neuralink patřící americkému podnikateli Elonu Muskovi. Zákonodárci ze stáje Tomia Okamury ale nejsou jediní, kteří vysílají do světa nepravdivou nebo zkreslenou zprávu, případně hoax či konspirační teorii.