reklama
CNN Prima News Miloš Říha

Miloš Říha

Výpis příspěvků ke štítku „Miloš Říha“

Česko vzpomíná na Říhu. Vznikla pietní místa, v Přerově chtějí přejmenovat stadion

2. září 2020 12:49

Smrt hokejového kouče Miloše Říhy v pondělí zasáhla nejen tuzemsko, ale i Rusko a Slovensko, kde v minulosti trénoval. Hokejové kluby a jejich hráči rychle zavalili internetový prostor nespočtem kondolencí. U stadionů ve dvou českých městech dokonce vznikla pietní místa – v Přerově, kde se trenérský bard narodil a dvě sezony ho vedl, a v Pardubicích, s nimiž pak spojil největší část své kariéry.

Tituly sbíral na Slovensku, zazářil i v Rusku. Připomeňte si úspěchy Miloše Říhy

1. září 2020 16:53

V paměti ho lidé budou mít jako bouřliváka, který nešel pro ostrá slova daleko. Svým zapáleným stylem koučování si možná nezískal přízeň rozhodčích, kteří často byli v roli kritizovaných, ovšem se sympatiemi u hráčů to bylo i přes tvrdou trenérskou ruku daleko lepší. Ve věku 61 let Miloš Říha zemřel. Jeho bohatá kariéra, která mu vynesla i pozici kouče hokejové reprezentace, byla protkaná řadou úspěchů. Připomeňte si ty největší z nich.

Strach o bývalého kouče reprezentace. Říha musel s akutními problémy do nemocnice

18. srpna 2020 11:22

Nedávno opustil nejváženější trenérský post. Po odchodu z reprezentace byl Miloš Říha v kontaktu s různými kluby včetně Dynama Pardubice, ale nakonec nic nedopadlo. A tak si aspoň mohl dopřávat po sledovaném angažmá u národního týmu bezstarostný klid. Ten však dlouho netrval. Podle informací deníku Sport byl jedenašedesátiletý Říha přijat s akutními obtížemi v pražské nemocnici IKEM.

reklama