CNN Prima News mimozemšťané

mimozemšťané

Výpis příspěvků ke štítku „mimozemšťané“

Rudé UFO velké jako fotbalové hřiště. Nad základnou v USA se rozpoutalo peklo, říká oficír

Důstojník amerického letectva Jeff Nuccetelli prolomil mlčení o červeně zářícím UFO velikosti fotbalového hřiště, které se podle dřívějších svědectví vznášelo před zhruba dvaceti lety nad tehdejší vojenskou základnou v Kalifornii. Podle jeho slov události přihlíželo více než půl tuctu dobře vycvičených vojáků, kteří by za UFO rozhodně nevydávali ledajaký běžný letoun. O jeho výpovědi zveřejněné v podcastu Merged píše britský Daily Mail.

Sledujte speciál: UFO – Nová svědectví. Existují mimozemšťané, nebo jsme ve vesmíru sami?

Těla nelidského původu a mimozemské lodě? Svědectví bývalého příslušníka tajných služeb v americkém Kongresu rozvířilo nový zájem o UFO. Střeží opravdu americká armáda havarované létající talíře? Existuje mimozemský život, nebo jsme ve vesmíru sami? Nejen to probereme s odborníky ve speciálním vyslání UFO – Nová svědectví na CNN Prima NEWS ve středu od 13:15.

Drsné záběry z bojů. Ruský voják přežil jízdu „tanku duchů“, venku ho dorazil ukrajinský dron

Během ruské invaze na Ukrajinu dochází až ke kuriózním incidentům. Velmi podivnou událost zdokumentoval jeden z ukrajinských dronů. Natočil ruský tank, jehož posádku pravděpodobně zabila, nebo poranila ukrajinská palba. Tělo některého z ruských vojáků nejspíš ale nadále drželo plyn i páku zatáčení doleva. Obrněnec tak jezdil neustále dokola, až v krajině vyjezdil obrovský kruh. Lidé na sociálních sítích stopu přirovnávali k obrazcům v obilí, které jsou přisuzovány mimozemšťanům.

Nedokážeme to zcela pochopit: Odtajněná zpráva Pentagonu o UFO zmiňuje i poranění svědků

Lidé, kteří tvrdí, že se setkali s mimozemšťany, prý utrpěli zdravotní následky. Objevují se u nich popáleniny radiací, ochrnutí či poškození mozku a očí. Vyplývá to z nově zveřejněné zprávy amerického Pentagonu. Ta tvoří součást dokumentů dnes již neexistujícího programu pro pokročilou identifikaci leteckých hrozeb, který zkoumal také UFO. Existenci programu odhalil jeho bývalý vedoucí v roce 2017. Informoval o tom deník Daily Mail.

Policisté u Hranic pronásledovali zdrogovaného řidiče. Jste mimozemšťané, řval na ně

Na trase zhruba 20 kilometrů mezi Valašským Meziříčím a Hranicemi ohrožoval ostatní řidiče zdrogovaný osmačtyřicetiletý muž za volantem dodávky. Po silnici kličkoval a najížděl do protisměru, takže ostatní museli zastavovat u krajnice. Řidiče se podařilo zpacifikovat policistům až u hranických kasáren, kde si je muž pod vlivem pervitinu pletl s mimozemšťany a odmítal opustit vozidlo. Při incidentu nebyl nikdo zraněn, informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.