CNN Prima News mimozemšťané

mimozemšťané

Výpis příspěvků ke štítku „mimozemšťané“

Drsné záběry z bojů. Ruský voják přežil jízdu „tanku duchů“, venku ho dorazil ukrajinský dron

19. října 2022 06:17

Během ruské invaze na Ukrajinu dochází až ke kuriózním incidentům. Velmi podivnou událost zdokumentoval jeden z ukrajinských dronů. Natočil ruský tank, jehož posádku pravděpodobně zabila, nebo poranila ukrajinská palba. Tělo některého z ruských vojáků nejspíš ale nadále drželo plyn i páku zatáčení doleva. Obrněnec tak jezdil neustále dokola, až v krajině vyjezdil obrovský kruh. Lidé na sociálních sítích stopu přirovnávali k obrazcům v obilí, které jsou přisuzovány mimozemšťanům.

Nedokážeme to zcela pochopit: Odtajněná zpráva Pentagonu o UFO zmiňuje i poranění svědků

11. dubna 2022 12:14

Lidé, kteří tvrdí, že se setkali s mimozemšťany, prý utrpěli zdravotní následky. Objevují se u nich popáleniny radiací, ochrnutí či poškození mozku a očí. Vyplývá to z nově zveřejněné zprávy amerického Pentagonu. Ta tvoří součást dokumentů dnes již neexistujícího programu pro pokročilou identifikaci leteckých hrozeb, který zkoumal také UFO. Existenci programu odhalil jeho bývalý vedoucí v roce 2017. Informoval o tom deník Daily Mail.

Policisté u Hranic pronásledovali zdrogovaného řidiče. Jste mimozemšťané, řval na ně

30. prosince 2021 10:51

Na trase zhruba 20 kilometrů mezi Valašským Meziříčím a Hranicemi ohrožoval ostatní řidiče zdrogovaný osmačtyřicetiletý muž za volantem dodávky. Po silnici kličkoval a najížděl do protisměru, takže ostatní museli zastavovat u krajnice. Řidiče se podařilo zpacifikovat policistům až u hranických kasáren, kde si je muž pod vlivem pervitinu pletl s mimozemšťany a odmítal opustit vozidlo. Při incidentu nebyl nikdo zraněn, informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Průzkum: Češi věří víc v mimozemšťany než v Boha. Z přikázání vede „nepokradeš“

16. prosince 2021 10:32

Češi to s vnímáním církve a „něčeho nad námi“ mívali často komplikované a nejednou si šli vlastní cestou. Potvrdil to i průzkum agentury STEM/MARK, který představil týdeník 5plus2. Vyplývá z něj, že nejvíce Češi věří v existenci mimozemských civilizací, v Boha jen 20 procent, duchovně založená je podle svého názoru třetina národa.

Přestaňte hledat mimozemšťany, varuje vědec. Kontakt s nimi může zničit celý svět

15. června 2021 22:45

Vzhledem k podezřelým záběrům, které nedávno zveřejnilo americké ministerstvo obrany a které mají dle některých zachycovat UFO, je pátrání po mimozemských civilizacích módní trend. Teď ale americký astronom John Gertz lidstvo varoval, aby podobných pokusů zanechalo. Kontakt s mimozemšťany podle něj může způsobit kolaps celé naší civilizace.

UFO: Americké zpravodajské služby mají 180 dní na to, aby řekly vše, co ví

12. ledna 2021 08:12

Americké zpravodajské agentury mají méně než půl roku na to, aby předložily Kongresu informace, které shromáždily o fenoménu UFO. Šestiměsíční lhůta se začala odpočítávat ve chvíli, kdy prezident Spojených států Donald Trump v prosinci podepsal rozpočet ve výši 2,3 bilionu amerických dolarů na kompenzaci ztrát způsobených covidem.

Věřím v Boha a mimozemšťany. Na Mars se lidé podívají za třicet let, odhadl ředitel ESA

7. ledna 2021 20:41

Cestu na Měsíc stihnete během prázdnin, na Mars by trvala dva roky, uvedl generální ředitel Evropské vesmírné agentury (ESA) Johann-Dietrich Wörner v pořadu K věci televize CNN Prima NEWS. Na Mars se ale podle něj lidé podívají až tak za třicet let, protože potřebují lepší technologie. Wörner v rozhovoru také přiznal, že věří v Boha i mimozemšťany, podle něj nejsou lidé jedinou civilizací ve vesmíru.