CNN Prima News Miroslav Žbirka

Miroslav Žbirka

Výpis příspěvků ke štítku „Miroslav Žbirka“

Zpěvák Dalibor Janda otevřeně o Karlu Gottovi: Velmi mě zklamal. A nejen mě

5. června 2022 07:16

Karel Gott vyhrál během kariéry slavíka celkem dvaačtyřicetkrát. V osmdesátých letech však neměl na růžích ustláno. V roce 1982 triumfoval Miro Žbirka, v roce 1985 Peter Nagy a v letech 1986 až 1988 se třikrát po sobě z vítězství radoval Dalibor Janda. Právě v tomto období mezi Karlem Gottem a zpěváky, kteří mu slavíka „vyfoukli“, došlo k události, po které zůstala hořká pachuť.

Kytaře jsem koupila letenku, popsala vdova po Žbirkovi. Poslední album bude výjimečné

21. února 2022 23:37

Na sociálních sítích se po smrti zpěváka Mekyho Žbirky začal objevovat hashtag „Meky navždy“ jako předzvěst posledního alba a obřího vzpomínkového koncertu, který je naplánován na letošní podzim. Album vzniká v londýnském studiu a CNN Prima NEWS pro vás bude exkluzivně sledovat přípravy a zrod desky i koncertu. Tady je první etapa – cesta i s Mekyho kytarou za kanál La Manche.

Pravá láska nikdy neumírá. Žbirková ukázala fotky, které Mekyho fanoušci nikdy neviděli

14. února 2022 10:39

Valentýn není jen dnem, kdy se muži snaží romanticky překvapit své drahé polovičky. Svátek zamilovaných s sebou také často nese vzpomínky na ty nejbližší, kteří už nejsou mezi námi. Tak tráví Valentýn i manželka již zesnulého slovenského zpěváka Miroslava Žbirky Kateřina. Na Instagramu ukázala dosud nezveřejněné fotografie a přidala dojemný popisek.