reklama

Bouček slaví 40. narozeniny. Kolegové mu připravili překvapení

Moderátora Nového dne na CNN Prima NEWS Libora Boučka čekalo milé překvapení. Právě 2. prosince k jeho 40. narozeninám mu nejen televizní tým, ale i přátelé a bývalí kolegové připravili video přání, ve kterém shrnuli jeho životní úspěchy a popřáli mu vše nejlepší. Kdo se překvapení účastnil?

reklama

K přerušení vysílání Nového dne došlo od jeho kolegyně Soni Porupkové. Ze zákulisí přišla s lahví vína a popřála Boučkovi pevné zdraví a přichystala pro něj další překvapení, které ostřílený moderátor nečekal. Sám však řekl, že překvapení „nesnáší“, protože na ně není nikdy připraven.

Na obrazovce Primy od roku 2005

Prvně si diváci Primy Boučka všimli jako moderátora noční show pořadu Vyvolení. Ve video souhrnu jeho života mohli diváci slyšet, jakými přednostmi Bouček disponuje – je dochvilný, mluví na jeden nádech, pořád se učí novým věcem a vždy mu zlepší náladu píseň od Jiřího Korna Žal se odkládá, kterou si zpívá i před vysíláním ve studiu.

Moderoval soutěže krásy Česká Miss, která se mu zároveň stala osudnou. V roce 2014 si v soutěži našel svou životní partnerku Gabrielu Boučkovou, kterou si loni v srpnu vzal. Diváci si mohou moderátora spojovat i s vědomostní soutěží Máme rádi Česko, která se na televizi Prima vysílá již sedm let. Největší životní výzva ale přišla letos na jaře, kdy 4. května usedl do moderátorského křesla v ranním vysílání Nového dne na CNN Prima NEWS.

Už tento úvodní souhrn Boučkovi vhrnul slzy do očí. Přesto překvapení ještě nekončilo. Na obrazovce se objevila herečka Jiřina Bohdalová a Boučkovi připomněla, že nesmí ani přes rostoucí věk zapomínat na dětství. Hlasem jako Rákosníček mu popřála pevné zdraví a jen to nejlepší do života.

Slzy a dojetí udržel na uzdě

K přání se připojili i další známé osobnosti. Například kolegyně Gabriela Lašková, která z obrazovek CNN Prima NEWS odešla na mateřskou na konci června, Boučkovi v rychlosti, než se její synové vzbudí, popřála jen to nejlepší do života. Stejně tak si přání moderátor vyslechl od Sandry Pospíšilové, moderátora Patrika Hezuckého či režiséra Pepe Majeského.

Do věnovaného videa se zapojila i moderátorka Adéla Vinczeová, která je sice o pár měsíců starší než Bouček, ale prý ho bere jako svého staršího a vzdělaného bratra. „Vždy se o mě hezky postaráš, když do Prahy přijedu. Pokaždé na tebe koukám s otevřenou pusou z toho, co všechno víš,“ popsala Boučka moderátorka.

Celé přání zakončil Michal Fleischmann, velvyslanec České republiky v Paříži. Z české ambasády mu popřál ke 40. narozeninám, které podle jeho slov nejsou pro matadora v českých médiích vůbec špatným věkem. Do následujících čtyřiceti let mu přál mnoho drzosti stoupat si před kameru. A na závěr mu i zazpíval.

Tagy:

Hlavní zprávy

Prymula se pustil do Babiše s Fialou: Naočkovat milion lidí za týden je hodně na hraně
Roman Prymula

Prymula se pustil do Babiše s Fialou: Naočkovat milion lidí za týden je hodně na hraně

Zvládnout podat milion dávek vakcíny za jeden týden je na hraně reálných možností, sdělil v pořadu Nový den epidemiolog Roman Prymula. Zapochyboval tak nad předpokladem iniciativy Lékaři pomáhají Česku, kterou podpořili nově jmenovaný premiér Petr Fiala (ODS) i jeho předchůdce Andrej Babiš. Ve vysílání CNN Prima NEWS zároveň upozornil na to, že novou variantu covidu omikron můžou Evropané snášet hůř než lidé v Africe.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Očkování dětí ne, burcují lékaři. Žádají svobodnou diskusi
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Očkování dětí ne, burcují lékaři. Žádají svobodnou diskusi

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Téměř tisícovka českých lékařů podepsala petici proti povinnému plošnému očkování a vakcinaci dětí. Doktorům vadí, že kdokoliv s odlišným názorem okamžitě obdrží nálepku dezinformátora, a přejí si svobodnou diskuzi. Jak na to reagují další odborníci? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Žádné Vánoce či oslovení dámy a pánové. Eurokomisařka s korektní příručkou tvrdě narazila

Velký poprask způsobila na půdě Evropské unie eurokomisařka pro rovné příležitosti Helena Dalliová se svou příručkou „pokynů pro inkluzivní komunikaci“. Pro představu: Dalliová například chtěla, aby řečníci nikdy neoslovovali publikum „dámy a pánové“ a o Vánocích mluvili jen opatrně, protože ne všichni jsou křesťané a slaví je stejně. Po kritice uvedla, že pokyny ještě nejsou dostatečně rozpracované.

Očkování proti covidu bude platit jen devět měsíců. Pak budete muset na třetí dávku

Ministerstvo vyzve SMS zprávou očkované jednodávkovou vakcínou Janssen, aby se přeočkovali mRNA vakcínou. Bude se to týkat lidí dva měsíce po očkování, oznámil ve čtvrtek na on-line tiskové konferenci ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Podle něj se od roku 2022 zkrátí i platnost očkovacích certifikátů, a to na devět měsíců. Lidem bez posilující dávky přestane certifikát platit.

Rozpočtová rada: Fialova vláda bude muset zvýšit daně, jen šetřením státní kasu nevyrovná

Národní rozpočtová rada kvituje ambici budoucí vlády Petra Fialy narovnat schodek veřejných rozpočtů. Nevěří ovšem, že si vystačí pouze se snižováním výdajů. Prý bude muset přistoupit ke zvýšení daní. „Je ale nutné věnovat pozornost i nerovnováze (veřejných financí) dlouhodobé,“ píše ve svém stanovisku úřad, jemuž předsedá Eva Zamrazilová.

Povinné očkování proti covidu? Zástěrka neschopnosti politiků, zlobí se německý exministr

Debata o povinném očkování proti nemoci COVID-19 se v sousedním Německu rozjela naplno. Také kvůli tomu, že ani přes stále se zpřísňující opatření se nedaří výrazně snížit základní ukazatel týdenní incidence na 100 tisíc obyvatel. Restrikce a možná povinná vakcinace mají ale i řadu odpůrců. Jedním z nich je exministr vnitra Otto Schily, který se tvrdě opřel do představitelů současné vlády.

reklama

Domácí zpravodajství

Muž se železnou tyčí vrazil na Vojtěchův resort. Zasahovala ochranka, policie ho hledá

K nevídanému incidentu došlo na ministerstvu zdravotnictví. Do budovy totiž vrazil muž s železnou tyčí v ruce. Protáhl se kolem turniketů, dostal se až na schody a chtěl pokračovat do vyšších pater. V ten okamžik ho ovšem zadrželi pracovníci ochranky. Během chvíle se jim podařilo muže vytlačit z budovy. Policie po něm aktuálně pátrá. K incidentu došlo v pondělí 25. října.

reklama