reklama

Bouček slaví 40. narozeniny. Kolegové mu připravili překvapení

Moderátora Nového dne na CNN Prima NEWS Libora Boučka čekalo milé překvapení. Právě 2. prosince k jeho 40. narozeninám mu nejen televizní tým, ale i přátelé a bývalí kolegové připravili video přání, ve kterém shrnuli jeho životní úspěchy a popřáli mu vše nejlepší. Kdo se překvapení účastnil?

reklama

K přerušení vysílání Nového dne došlo od jeho kolegyně Soni Porupkové. Ze zákulisí přišla s lahví vína a popřála Boučkovi pevné zdraví a přichystala pro něj další překvapení, které ostřílený moderátor nečekal. Sám však řekl, že překvapení „nesnáší“, protože na ně není nikdy připraven.

Na obrazovce Primy od roku 2005

Prvně si diváci Primy Boučka všimli jako moderátora noční show pořadu Vyvolení. Ve video souhrnu jeho života mohli diváci slyšet, jakými přednostmi Bouček disponuje – je dochvilný, mluví na jeden nádech, pořád se učí novým věcem a vždy mu zlepší náladu píseň od Jiřího Korna Žal se odkládá, kterou si zpívá i před vysíláním ve studiu.

Moderoval soutěže krásy Česká Miss, která se mu zároveň stala osudnou. V roce 2014 si v soutěži našel svou životní partnerku Gabrielu Boučkovou, kterou si loni v srpnu vzal. Diváci si mohou moderátora spojovat i s vědomostní soutěží Máme rádi Česko, která se na televizi Prima vysílá již sedm let. Největší životní výzva ale přišla letos na jaře, kdy 4. května usedl do moderátorského křesla v ranním vysílání Nového dne na CNN Prima NEWS.

Už tento úvodní souhrn Boučkovi vhrnul slzy do očí. Přesto překvapení ještě nekončilo. Na obrazovce se objevila herečka Jiřina Bohdalová a Boučkovi připomněla, že nesmí ani přes rostoucí věk zapomínat na dětství. Hlasem jako Rákosníček mu popřála pevné zdraví a jen to nejlepší do života.

Slzy a dojetí udržel na uzdě

K přání se připojili i další známé osobnosti. Například kolegyně Gabriela Lašková, která z obrazovek CNN Prima NEWS odešla na mateřskou na konci června, Boučkovi v rychlosti, než se její synové vzbudí, popřála jen to nejlepší do života. Stejně tak si přání moderátor vyslechl od Sandry Pospíšilové, moderátora Patrika Hezuckého či režiséra Pepe Majeského.

Do věnovaného videa se zapojila i moderátorka Adéla Vinczeová, která je sice o pár měsíců starší než Bouček, ale prý ho bere jako svého staršího a vzdělaného bratra. „Vždy se o mě hezky postaráš, když do Prahy přijedu. Pokaždé na tebe koukám s otevřenou pusou z toho, co všechno víš,“ popsala Boučka moderátorka.

Celé přání zakončil Michal Fleischmann, velvyslanec České republiky v Paříži. Z české ambasády mu popřál ke 40. narozeninám, které podle jeho slov nejsou pro matadora v českých médiích vůbec špatným věkem. Do následujících čtyřiceti let mu přál mnoho drzosti stoupat si před kameru. A na závěr mu i zazpíval.

Tagy:
Nejsme očkovací otroci. Protestující v Bratislavě se bijí navzájem, zranili bratra Kotleby
Slovensko

Nejsme očkovací otroci. Protestující v Bratislavě se bijí navzájem, zranili bratra Kotleby

Ve slovenském hlavním městě se ve čtvrtek znovu protestuje proti očkovací strategii a testování na koronavirus, pandemickým opatřením, představitelům vlády a prezidentce Zuzaně Čaputové. Dav lidí na několik minut zablokoval hlavní bratislavské silnice. Rozhánět ho museli těžkooděnci. Jeden z policistů se zranil, stejně tak mladá aktivistka. Bratr předsedy krajně pravicové Lidové strany Naše Slovensko Mariana Kotleby skončil v nemocnici. Akce se účastní stovky až jednotky tisíc lidí.

Čokoládová, nebo jahodová aneb souboj o zmrzlinu: Babiš nám přebírá PR, smějí se Piráti

„Udělám vše pro to, aby Piráti nezakázali vanilkovou a čokoládovou zmrzlinu,“ napsal premiér Andrej Babiš (ANO) na sociální sítě a navíc lidi na točenou zmrzlinu zve. Piráti se brání, že žádnou zmrzlinu zakazovat nehodlají. Premiér navíc podle nich přebírá jejich PR, protože to byli právě oni, kteří jako první oznámili, že v rámci kampaně budou rozdávat jahodové nanuky. Mohlo by se tak zdát, že zmrzlina je zásadnějším tématem voleb než bydlení nebo důchodová reforma.

Je libo onigiri nebo vyžehlenou košili? Konbini jako nečekaný gastrohrdina olympiády

Zatímco svět bedlivě sleduje výkony svých sportovců, novináři v Tokiu objevili nečekaného hrdinu olympijských her – japonské nonstop obchody se smíšeným zbožím zvané „konbini“. Ty se ale vymykají všemu, na co jsou lidé zvyklí v Evropě nebo USA. Konbini totiž nabízí vše, co člověk potřebuje k přežití: teplé pokrmy, základní oblečení, toalety zdarma, internet, horkou vodu na nudle, bankomaty i poštovní služby. Navíc se nachází na každém rohu.

Havlíček: Na vině je strojvůdce. Ani zabezpečení srážce vlaků stoprocentně nezabrání

„Žádný zákon ani žádné zabezpečovací zařízení stoprocentně nemůže zabránit srážce, jaká se stala ve středu u Milavče,“⁠ zdůraznil na brífinku po návštěvě jižní Moravy ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO). Zároveň ze střetu vlaků obvinil strojvedoucího německého expresu. Při nehodě na Domažlicku zemřeli tři lidé, desítky dalších byly zraněny.

Kurýra si spletl s milencem své ženy. Po zahradě v Praze ho naháněl s mačetou

Majitel domu na Zbraslavi si pracovníka kurýrní služby, který mu dovezl novou pračku, spletl s milencem své ženy. A aniž by si počkal na jakékoliv vysvětlení, chopil se mačety a vystartoval po něm s křikem, že ho zabije. Kurýrovi se naštěstí podařilo utéct a přivolat policii. Hlídka, která na místo dorazila během několika minut, nepříčetnému muži naměřila více než tři promile alkoholu.

reklama

Domácí zpravodajství

Praktičtí lékaři chtějí do ordinací ultrazvuky kvůli lepší diagnóze. Pojišťovny jsou proti

Praktičtí lékaři by rádi měli ve svých ordinacích ultrazvuky. S jejich pomocí by prý mohli zrychlit a zpřesnit diagnózu a tím urychlit léčbu pacientů. Takovému rozšíření vybavení ale brání pojišťovny, které vyšetření ultrazvukem praktickým lékařům neproplácí. Výhrady k masivnímu rozšíření takových přístrojů mají i ambulantní specialisté.

Dvacet cestujících po srážce vlaků odešlo. Všichni zranění jsou mimo ohrožení života

Všech pět těžce zraněných lidí po středeční srážce vlaků na Domažlicku je ve stabilizovaném stavu a mimo ohrožení života, informovali mluvčí nemocnic. Bez vážných komplikací pokračuje také léčba pěti středně těžce zraněných. Srážka expresu a regionálního osobního vlaku si vyžádala tři mrtvé – dva strojvůdce a jednu cestující. Desítky dalších lidí se zranily.

Nové seriály i programové schéma. Prima odstartovala Hvězdnou sezónu ve velkém stylu

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Sezónu zahájila ve velkém stylu speciální tiskovou konferencí.

Ani očkování nezaručí bezinfekčnost, řekl Prymula a zkritizoval WHO za třetí dávku vakcíny

Ani po očkování není zaručena bezinfekčnost. Absence vyšší hladiny protilátek ale také nutně neznamená, že jsou daní lidé zcela bezbranní, řekl epidemiolog a vakcinolog Roman Prymula v pořadu Nový den. Podle něj se zapomíná na buněčnou imunitu, která je přesnějším ukazatelem toho, jak moc se dokáže organismus bránit. Její testování je ale nákladné, dodal na CNN Prima NEWS.

reklama