CNN Prima News překvapení

překvapení

Výpis příspěvků ke štítku „překvapení“

Je to jen hra? Žilková překvapila slovy o vztahu Hanychové se Soukupem

21. června 2022 11:36

Když Agáta Hanychová oficiálně potvrdila, že tvoří pár s o 16 let starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, pro mnohé to bylo velké překvapení. Vzhledem k tomu, že ani jeden nemá pověst zrovna stálého partnera, už teď se spekuluje o tom, jak dlouho jim vztah vydrží a jak vážné to mezi nimi vlastně je. Co na jejich lásku říkají jejich nejbližší?

Královna všechny překvapila. Potají natočila roztomilé video a ukázala, co má v kabelce

4. června 2022 23:54

Třetí den oslav platinového jubilea královny Alžběty II. se musel obejít bez její přítomnosti. Přesto si panovnice pro Brity i vlastní rodinu připravila překvapení. V naprosté tajnosti před několika měsíci natočila vtipnou skeč, kde jí společnost dělá animovaný medvídek Paddington. Na čajovém dýchánku navíc poprvé odhalila, co nosí ve své ikonické kabelce. Na závěr za rytmu legendární skladby „We Will Rock You“ skupiny Queen odstartovala velkolepý koncert na vlastní počest.

Překvapení ve Slovinsku. Strana premiéra Janši prohrála volby, triumf slaví Zelení

24. dubna 2022 19:25
Aktualizováno

Nedělní parlamentní volby ve Slovinsku vyhrálo liberálně zelené Hnutí Svoboda (Gibanje Svoboda) s 34,3 procenta hlasů. Druhá skončila Slovinská demokratická strana (SDS) dosavadního premiéra Janeze Janši s 23,8 procenta. Po sečtení 98 procent odevzdaných hlasů o tom informovala agentura Reuters. Vládnoucí uskupení už uznalo porážku a Janša, kterého kritici označují za pravicového populistu, tak podle všeho v čele vlády 2,1milionové země brzy skončí.

Gabriela Koukalová je novou moderátorkou SHOWTIME. Znovu jsem se narodila, popsala

19. října 2020 05:47

Nedlouho po nástupu herečky a zpěvačky Ivy Kubelkové rozšíří tým moderátorek pořadu SHOWTIME také bývalá česká reprezentantka v biatlonu Gabriela Koukalová. Dvojnásobná držitelka stříbrné medaile ze Zimních olympijských her 2014 a celková vítězka Světového poháru 2015/2016 se divákům poprvé představí v neděli 1. listopadu v 19:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Vzhled Škody Enyaq odtajněn. Fotky unikly na internet jen pár hodin před premiérou

1. září 2020 16:21

Na internet krátce před oficiální premiérou unikly fotografie nového sportovně-užitkového vozu (SUV) Enyaq iV, který má čistě bateriový elektrický pohon a který se automobilka Škoda Auto chystá představit v úterý večer. Fotky zveřejnil španělský portál Motor16, který je následně ze svých stránek smazal. Snímky už ale začaly kolovat po webu.