reklama

Proč Meghan nemluví normálně? A Harry už se dočista zbláznil, vysmáli se páru moderátoři

Proč Meghan nemluví normálně? A žonglující Harry se dočista zbláznil? Moderátoři australské ranní show Today Karl Stefanovic a Sophie Walshová ostře zkritizovali video vévodkyně ze Sussexu, které natočila u příležitosti svých 40. narozenin. Meghan jím představila nový projekt, jenž má dostat ženy zpět do pracovního procesu po pandemii koronaviru. Jenže i to se dvojici oblíbených moderátorů nelíbilo.

reklama

Meghan využila své 40. narozeniny k představení nového projektu 40x40. Ten má za cíl dostat ženy po téměř roce a půl koronavirové pandemie zpět do pracovního procesu, a to podporou ostatních žen. „Jen ve Spojených státech přišly o práci více než dva miliony žen, další desítky milionů po celém světě,“ uvedla ve videu s tím, že 40 osobností už jí přislíbilo účast v projektu. Úkolem zpěvačky Adele nebo manželky kanadského prezidenta Sophie Grégoire Trudeauové bude dělat ženám mentory.

Meghanino video ale rozhodně nenadchlo moderátory australské ranní show Today. „Líbí se mi, že poučuje lidi o návratu do práce. Sama se při ‚Megxitu‘ vzdala povinností v rámci královské rodiny,“ zkritizovala Sophie Walshová. Stefanovic dodal, že Meghan společně se svým mužem princem Harrym vydělávají miliony jen díky smlouvám se společnostmi jako Netflix nebo Spotify. „Takže dostávají peníze za nic,“ zdůraznil.

Harryho manželku doprovází ve videu komička Melissa McCarthyová, kterou znají zejména diváci seriálu Gilmorova děvčata či komedií Ženy sobě a Drsňačky. Vévodkyně ze Sussexu je na záběrech ve výborné náladě a nešetří úsměvy, vtípky a častým chichotáním.

Jenže i na mluveném projevu matky dvouletého Archieho a dvouměsíční Lilibet Diany našli moderátoři řečnické škraloupy. „Proč nemluví normálně? Má přehnaný americký přízvuk. Asi tím chce nalákat ženy zpět do práce,“ vtipkoval moderátor. Korunu celému příspěvku nasadil princ Harry, který je v posledních vteřinách vidět za okny na zahradě, jak žongluje. „On se už dočista zbláznil?“ divil se Stefanovic.

Princovo vystoupení bylo nečekané, ani samotná Meghan o něm nevěděla. Harryho prozradil až nekontrolovatelný smích herečky McCarthyové, která nejdříve netušila, jaký charitativní projekt Meghan chystá. Jako narozeninovou oslavu jí tak navrhovala čajový dýchánek, večírek na jachtě nebo párty v oblecích.

Divákům však neunikl ještě jeden podstatný detail. Jeden ze záběrů mířící na plochu Meghanina počítače ukazuje i čtyři rodinné fotografie. Na jedné z nich má být právě malá Lilibet, jejíž podobu zatím rodiče světu tají. Fanoušci tak spekulují, jestli byl záběr na fotografie záměrný, nebo došlo k nedorozumění.

Tagy:

Hlavní zprávy

Kamarův právník opět na scéně: Fanoušci Rangers, nejezděte do Prahy. Hrozí tragédie
Fotbal

Kamarův právník opět na scéně: Fanoušci Rangers, nejezděte do Prahy. Hrozí tragédie

Incident údajně obnášející rasismus, který se odehrál v březnu mezi Glenem Kamarou a Ondřejem Kúdelou, má dozvuky ještě nyní. Právník hráče skotských Rangers a aktivista Aamer Anwar varuje fanoušky z Glasgow, aby se nevydávali do Prahy – 30. září k tomu budou mít příležitost, protože jejich klub bude hrát zápas skupiny Evropské ligy se Spartou. To, že Rangers nenarazí na znepřátelenou Slavii, podle Anwara nehraje roli – Anwar má pocit, že v české metropoli jim může jít o život.

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové
Volby 2021

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Gólový festival s xenofobní kaňkou. Trhák mezi Spartou a Třincem pokazili „polský Židi“

Byl to šlágr se vším všudy. Páteční zápas dvou zřejmě nejambicióznějších týmů hokejové extraligy Sparty a Ocelářů Třinec přinesl 11 gólů, po vítězství 7:4 se domů vraceli spokojení Slezané. Utkání obnášelo na ledě mnoho emocí, což se také přelilo na tribuny, které se v pražské O2 areně divákům otevřely takřka po roce. Znepokojivé pokřiky části sparťanských fanoušků kazí sportovní zážitek.

Choupenitch: Jsem průkopník, bořím mantinely. Gratulace mě netankují, zájem dětí ano

Šermířské kluby v Česku jsou pod náporem nových zájemců, potřebují další trenéry. Hrdý na tento fakt může být Alexander Choupenitch, jehož bronzová medaile z olympijských her v Tokiu posloužila jako nejlepší možná vábnička. „Po covidovém roce už třeba některé děti chtěly se šermem končit, teď do něj mají velkou chuť,“ těší 27letého fleretistu v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama