reklama

Moderátorka Gabriela Lašková si užívá těhotenství a už přemýšlí o třetím dítěti

Moderátorka CNN Prima NEWS Gabriela Lašková je už pár týdnů na mateřské dovolené a za 10 dnů ji čeká termín porodu. Že by ale doma odpočívala, se říct nedá. Její dvouletý syn Ben jí totiž jen tak vydechnout nenechá. Nejspíš už se těší na brášku.

reklama

Zabavit dvouletého rošťáka není jen tak, Gábina je ovšem i pár dnů před porodem velmi aktivní, takže doma neposedí ani chvíli. „Já jsem se od začátku toho, jak jsem nastoupila na mateřskou, nezastavila a momentálně jsme v hračkářství v centru Prahy. Utekli jsme trochu do města, přece jen tady je trochu větší chládek a Beník se potřebuje zabavit. On to prostě miluje. Takže se potřebuje koukat po hračkách. Byli jsme jezdit na kolotoči, podívat se na motýly. Nenudíme se spolu, skutečně tohle léto se nenudíme,“ popsala program Lašková.

K tématu

Přiznala se, že si to se synem dokáže naplno užít a že není jen takový ten doprovod, co stojí opodál a přihlíží. „Vyhledáváme aktivity, kde může i maminka něco dělat, dokud můžu,“ dodala s úsměvem. Zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé, to je prostě značka ideál pro všechny rodiče. Malý Ben se nejvíc těšil, stejně jako maminka, na živé motýly, i když se jich potom malinko bál.

„Když tam potom byli všude kolem něj a sedali mu na rameno, tak trochu panikařil, ale kdo by nebyl překvapený z toho, že mu motýl může sednout na rameno. No bylo to krásný, řekněme hodně interaktivní, protože jsem nečekala, že jsou tak blízko. A jsou krásný a obrovský,“ rozplývala se nastávající maminka.

Lašková si těhotenství užívá. Přibrala 12 kilo a už se nemůže dočkat, až miminko přijde na svět. A bude to opět kluk! Výbavičku ale ladili do neutrálních barev, protože by s manželem do budoucna chtěli ještě třetí dítě. „Ale zatím zůstaneme u těch dvou,“ dodala.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Izrael

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Nejméně 163 Palestinců a šest izraelských policistů bylo v pátek zraněno při večerních střetech u jeruzalémské mešity Al-Aksá. S odvoláním na palestinské zdravotníky a izraelskou policii o tom napsala agentura Reuters. Střety přichází v době zvýšeného napětí kvůli možnému nucenému vystěhování několika palestinských rodin z jejich domovů ve východním Jeruzalémě.

Nové informace k útoku v Chabrech: V domě bylo další dítě, pobodaná matka přišla o oko
Obětí covidu ve světě je zřejmě dvojnásobek. Výsledky studie se týkají i Česka
Bém: Jed z ropuchy byl fenomenální zážitek, charismatičtí politici skoro vymřeli
reklama
reklama
Z každé operace musíte mít respekt, rutina neznamená fušerství, říká Pirk

360°

Domácí zpravodajství

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Další články
reklama
reklama