reklama

Moderátorka Gabriela Lašková si užívá těhotenství a už přemýšlí o třetím dítěti

Moderátorka CNN Prima NEWS Gabriela Lašková je už pár týdnů na mateřské dovolené a za 10 dnů ji čeká termín porodu. Že by ale doma odpočívala, se říct nedá. Její dvouletý syn Ben jí totiž jen tak vydechnout nenechá. Nejspíš už se těší na brášku.

reklama

Zabavit dvouletého rošťáka není jen tak, Gábina je ovšem i pár dnů před porodem velmi aktivní, takže doma neposedí ani chvíli. „Já jsem se od začátku toho, jak jsem nastoupila na mateřskou, nezastavila a momentálně jsme v hračkářství v centru Prahy. Utekli jsme trochu do města, přece jen tady je trochu větší chládek a Beník se potřebuje zabavit. On to prostě miluje. Takže se potřebuje koukat po hračkách. Byli jsme jezdit na kolotoči, podívat se na motýly. Nenudíme se spolu, skutečně tohle léto se nenudíme,“ popsala program Lašková.

K tématu

Přiznala se, že si to se synem dokáže naplno užít a že není jen takový ten doprovod, co stojí opodál a přihlíží. „Vyhledáváme aktivity, kde může i maminka něco dělat, dokud můžu,“ dodala s úsměvem. Zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé, to je prostě značka ideál pro všechny rodiče. Malý Ben se nejvíc těšil, stejně jako maminka, na živé motýly, i když se jich potom malinko bál.

„Když tam potom byli všude kolem něj a sedali mu na rameno, tak trochu panikařil, ale kdo by nebyl překvapený z toho, že mu motýl může sednout na rameno. No bylo to krásný, řekněme hodně interaktivní, protože jsem nečekala, že jsou tak blízko. A jsou krásný a obrovský,“ rozplývala se nastávající maminka.

Lašková si těhotenství užívá. Přibrala 12 kilo a už se nemůže dočkat, až miminko přijde na svět. A bude to opět kluk! Výbavičku ale ladili do neutrálních barev, protože by s manželem do budoucna chtěli ještě třetí dítě. „Ale zatím zůstaneme u těch dvou,“ dodala.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek bude na svůj post ve straně rezignovat. CNN Prima NEWS to potvrdil důvěryhodný zdroj ze Sněmovny. K rezignaci Faltýnka vyzval šéf hnutí a premiér Andrej Babiš poté, co se Faltýnek sešel ve středu večer v restauraci na Vyšehradě s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou (za ANO). Ten má na svůj post podle výzvy Babiše rezignovat také.

reklama
Vláda ruinuje státní kasu. Exprezident Klaus: Hlavním viníkem je ministryně Maláčová
reklama
reklama
Děláte si z nás srandu? Rezignujte! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Prymuly

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje
Další články
reklama
reklama