CNN Prima News mateřská dovolená

mateřská dovolená

Výpis příspěvků ke štítku „mateřská dovolená“

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

11. listopadu 2022 20:27

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.

Perkausová v pátek opustí Šebrleho. Nechci porodit v přímém přenosu, směje se moderátorka

9. listopadu 2022 14:49

Po čtyřech letech, během kterých přinášela divákům Primy a CNN Prima NEWS večerní zprávy, se Eva Hecko Perkausová s moderováním nejsledovanější primácké zpravodajské relace minimálně na čas loučí. Čekají ji mateřské povinnosti. Prozatím naposledy divákům přinese Hlavní zprávy už tento pátek v 18.55 hod. Jak dlouho ji diváci neuvidí? A co bude s jejím moderátorským kolegou Romanem Šebrlem?

Mateřská byla pro mě úžasná i ubíjející. Mému manželství neprospěla, přiznal Duchoslav

28. listopadu 2021 06:34

Že mateřská není žádná dovolená, ví z vlastní zkušenosti i herec Jan Antonín Duchoslav, který se proslavil rolí Vikyho Cabadeje ve filmu Sněženky a machři. Na mateřské totiž strávil pět let. A zatímco chvíle strávené s dětmi jejich vztah jen upevnily, v manželství to ku prospěchu nebylo. Uvedl to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Zvrat u těhotné „běžkyně v balerínách“: Dítě si nakonec ponechá, trenér ji už neřeší

3. září 2021 14:41

Osud teprve 16leté atletky Annamárie Horváthové udělal další kotrmelec. Před několika lety mladá romská Slovenka pobláznila národ sportovním výkonem v balerínách, nedávno šokovala informací, že je těhotná. Potrat, o kterém spekulovalo Annamáriino okolí a poté i média, se nakonat konat nebude. Dívka si chce dítě ponechat, na mateřskou však nepůjde.