reklama

Mottlová: Miluju jídlo, štíhlá laňka ze mě nikdy nebude. Jakého chlapa herečka hledá?

Herečka Barbora Mottlová
Zdroj: Profimedia.cz

Už od malička se Barbora Mottlová chtěla stát oblíbenou „pupupidu“, tedy Marilyn Monroe, a uchytit se v showbyznyse. A to se jí i splnilo. Hraje, tančí, moderuje, zpívá. Ke štěstí jí už chybí jen ten, jak říká, „správňák pro život“, který nejde jen po vzhledu. „Kdo se lehce zamiluje očima, nemůže být chlap pro mě,“ prohlásila pro týdeník 5plus2.

reklama

Ačkoliv ráno vstává v půl šesté, aby si šla zaběhat, tvrdí o sobě, že štíhlá laňka z ní nikdy nebude. Barbora Mottlová je přitom vyhledávanou tváří, která se už dvakrát prosadila i na titulní stránku prestižního časopisu Playboy.

Odmalička jste prý měla sen stát se Marilyn Monroe. Čím vás tato ikona 50. let minulého století fascinovala?

Už jako dítě jsem vnímala její sex-appeal. A líbilo se mi i to, jaký je rozkošný diblík. Byla to přesně moje krevní skupina. Až o mnoho let později jsem ale pochopila, že být sexsymbol neznamená vždycky med. Její osud byl smutný a rozhodně bych s ní neměnila.

Takže vás tak lidé vnímají? Lichotí vám to?

Zatím určitě! Ono se to s přibývajícím věkem jistě změní a pak budu hořce plakat. Moje geny jdou totiž spíš proti mně. Mám sklony ke tvorbě svalů a celulitidě. Nekouřím, nepiju, neberu drogy, ale bohužel jídlo miluju a neodepřu si dobrůtky. A to se na mojí figuře dosti podepisuje. Ráda ale sportuju, a tak si to tím alespoň trochu kompenzuju. Štíhlá laňka ze mě ale asi nikdy nebude.

Věříte tomu, že hezké ženy to mají v životě jednodušší?

Nevěřím. Ono se to lehce řekne a ještě snadněji se tomu uvěří. Ale kdo vlastně krásnou holku bere vážně? Hledá něco hlubšího než vnější krásu? Hezké holky se snadno škatulkují a většina lidí už dál nedohlédne. Je o ně větší zájem, ale za jakou cenu. Nedávno mi říkal kolega v divadle, že jeho kamarád, který mě v životě neviděl, je do mě blázen. Pobláznil se ale jen do mé mediální tváře, možná spíš těla. Ale o tom, kdo jsem, takový chlapík nemůže mít ani potuchy. Proto vím, že kdo se lehce zamiluje očima, nemůže být chlap pro mě.

A kdo je tedy chlap pro vás?

No, to je jednoduché. Líbí se mi chlapi, kteří jsou osobnosti, ale nemají potřebu světu nic dokazovat a servírovat se na podnose. Nikomu nevnucují, co dokázali nebo jakým jezdí autem. Svých schopností jsou si vědomi a prostě se to ukáže přirozeně. Mám ráda pohodáře, kteří mě rozesmějí. Mají rádi život. Cestují, poznávají a baští jako já. Chlapi, kteří svoje děvče podrží a opatrují.

Máte teď nějakého takového vedle sebe?

Takhle, nikdy jsem neměla víc nápadníků než teď. Ale já už pomalinku pomýšlím na založení rodiny a chci se usadit. Takže teď už by to chtělo toho správňáka pro život. Zatím jsem takového nepotkala. Známý obličej mi v tom pravda asi moc nepomáhá. Mediální povědomí je o mně podstatně jiné, než je skutečnost. To, že ráno v 5:30 vstávám, jdu si zaběhat a žiju zdravě, není tak atraktivní, jako když si vezmu šaty s výstřihem, vysoké lodičky a jdu na večírek.

Dostala Bára Mottlová někdy od někoho košem? A proč odmítá účinkovat v některých reklamách? Dozvíte se v pátečním vydání týdeníku 5plus2 a na www.5plus2.cz.

Týdeník 5plus2
Týdeník 5plus2
Zdroj: Josef Hora, týdeník 5plus2

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Zdraví

Důsledky doby covidu: Přibývá nádorů rakoviny prsu a jejich nebezpečnějších forem

Důsledky doby covidu: Přibývá nádorů rakoviny prsu a jejich nebezpečnějších forem

Ženy v době covidové podceňovaly rakovinu prsu, která patří mezi nejčastější onkologická onemocnění u žen. „Už nyní vidíme, že počet nádorů rakoviny prsu narůstá. Více nás ale znepokojuje, že se nyní stále častěji setkáváme s atypickými a mnohočetnými ložisky nádorů, které jsou odlišné od nálezů, které jsme vídali před covidem,“ říká lékařka Mirka Skovajsová, zakladatelka screeningu rakoviny prsu a sítě mamacenter po ČR.

Cestování

PŘEHLEDNĚ: Češi míří do Turecka. Co potřebují na cestu a jaká opatření v zemi platí?

PŘEHLEDNĚ: Češi míří do Turecka. Co potřebují na cestu a jaká opatření v zemi platí?

Koronavirová opatření se postupně rozvolňují a lidé míří k moři. Do Turecka odletělo první letadlo Smartwings před dvěma týdny a zájezd do země si koupily už tisíce Čechů. Pro vstup do země je třeba mít negativní PCR test na covid a v hotelích platí přísná hygienická pravidla, která se turistů ale příliš nedotknou. Reportérka CNN Prima NEWS podle vlastní zkušenosti přehledně sepsala, jaká koronavirová opatření v zemi v roce 2021 platí a co čeští turisté potřebují na cestu.

Pirátka Šípová: Zaráží mě, že má Kalousek čas na mé bláboly. Ať se mnou řeší exekuce
Lukašenko plní slib a vozí do Evropy migranty. Litevci už staví na hranicích tábory
Brzy se uzdrav, Chrisi. Eriksena podporují hráči i fanoušci při každém zápase na Euru
Konvoj amerických vojáků opět míří přes Česko. Vracejí se ze cvičení NATO v Maďarsku
Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech
reklama
reklama
Havlíček: Uděláme vše, abychom znovu nezavřeli ekonomiku. Vyloučit to ale nemůžeme

Partie

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama