CNN Prima News Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

Výpis příspěvků ke štítku „Marilyn Monroe“

Nehodila se do krámu. Zpěvák známé kapely naznačil, kdo podle něj může za smrt O’Connorové

Smrt irské zpěvačky Sinéad O’Connorové zasáhla umělecký svět. Celebrity, tisk a celý hudební průmysl truchlily a vzdávaly kontroverzní umělkyni hold. Jestli jejich slova však někoho nepřesvědčila, byl to frontman někdejší skupiny The Smiths Steven Patrick Morrissey, který je označil za pokrytce a položil otázku: „Kde byla tahle podpora, když ještě žila?“

Žena, která otřásla monarchií. Diana lámala tabu a kritizovala poměry v královské rodině

Z někdejší pohádkové princezny vyrostla Diana v mladou ženu, jejíž názory a postoje otřásly britskou monarchií. Po svatbě s následníkem trůnu princem Charlesem se z ní stala světová celebrita – milující a moderní matka, fotogenická a plná empatie k osudům druhých. Své postavení využívala k obraně těch nejchudších. Ale v soukromí trpěla bulimií, nedostatkem lásky svého manžela a nezájmem zbytku královské rodiny. 31. srpna 1997 ji zastihla tragická smrt při autonehodě v Paříži.

Nové důkazy o smrti Marilyn Monroe. Podle tajných dokumentů ji zabil bratr Kennedyho

Bývalý losangeleský policista Mike Rothmiller se rozhodl odhalit, že tajné dokumenty, které našel v archivech losangeleské policie, říkají, že herečka Marilyn Monroe byla zavražděna kvůli ochraně klanu Kennedyů. Nechal se slyšet, že to byl sám bratr prezidenta J. F. Kennedyho Bobby, kdo dal Marilyn smrtící nápoj. Všemu měl přihlížet herec Peter Lawford. Když Rothmiller po 20 letech předložil Lawfordovi fakta, herec se zhroutil a přiznal. Příběh byl však 40 let zamlčován, protože utajování sahalo daleko za hranice Kennedyových.

Mottlová: Miluju jídlo, štíhlá laňka ze mě nikdy nebude. Jakého chlapa herečka hledá?

Už od malička se Barbora Mottlová chtěla stát oblíbenou „pupupidu“, tedy Marilyn Monroe, a uchytit se v showbyznyse. A to se jí i splnilo. Hraje, tančí, moderuje, zpívá. Ke štěstí jí už chybí jen ten, jak říká, „správňák pro život“, který nejde jen po vzhledu. „Kdo se lehce zamiluje očima, nemůže být chlap pro mě,“ prohlásila pro týdeník 5plus2.

Marilyn Monroe: Vášnivá čtenářka neschopná naučit se text. Režiséři z ní byli zoufalí

Sexbomba závislá na lécích, která měla nespočet milenců. To si zřejmě vybaví každý, když se řekne jméno legendární herečky Marilyn Monroe. Ale věděli jste, že byla vášnivou čtenářkou a vyšetřovali ji kvůli možné podpoře komunismu? A byla skutečně přirozená blondýna? Dozvíte se v článku, který vznikl u příležitosti 95. výročí jejího narození.

Hugh Hefner by oslavil 95. narozeniny. Playboye mu pomohla založit matka

Hugha Hefnera, který by v pátek oslavil 95. narozeniny, si mnozí už provždy budou pamatovat jako zakladatele časopisu Playboy, který spal se stovkami žen a přesvědčil sexuální symboly své doby, aby do jeho plátku zapózovaly nahé. Tento několikrát rozvedený muž byl ale i aktivistou za lidská práva, který dvakrát zachránil ikonický nápis HOLLYWOOD. Co jste o Hefnerovi ještě nevěděli?