reklama
CNN Prima News mrtvé tělo

mrtvé tělo

Výpis příspěvků ke štítku „mrtvé tělo“

Konec nadějí. Policisté identifikovali tělo ze Svratky, jde o pohřešovaného Tomáše

5. května 2021 10:46

Policisté identifikovali utonulé tělo ze Svratky, které v úterý nalezl veslař. Podle informací CNN Prima NEWS jde o patnáctiletého Tomáše z Brna. Ten se pohřešoval téměř tři týdny. Co se ale s chlapcem stalo, zatím zůstává záhadou. Kriminalisté nyní budou zjišťovat, za jakých okolností se dostal do vody. Zřejmě zemřel bez cizího zavinění.

V Libyi patrně našli ostatky Čecha a pěti dalších osob, které unesli teroristé

5. března 2021 11:29

V Libyi patrně našli ostatky Čecha, Rakušana a čtyř Filipínců, kteří byli v roce 2015 uneseni při útoku teroristů z organizace Islámský stát (IS) na ropné pole Ghaní. Později byli zřejmě zavražděni. Rakouský deník Kronen Zeitung v pátek informoval, že Čech byl spolu s pěticí dalších osob provizorně pohřben u města Darná. Rakouské ministerstvo zahraničí zprávu podle agentury APA dosud nepotvrdilo.

Po matce tří dětí pátrali několik týdnů. Táta ji umlátil, přiznal syn školnímu poradci

5. února 2021 07:14

Rebecca Hooverová byla nezvěstná téměř tři týdny. Pátrání po 38leté ženě vyhlásila její matka poté, co se jí dcera několik dní neozývala. Nikdo z okolí nevěřil, že by mohla dobrovolně opustit své tři děti. Celý případ ukončilo přiznání jejího osmiletého syna. Školnímu poradci totiž prozradil, že viděl, jak jeho otec matku zavraždil.

Tragický požár na Olomoucku. V hořící budově zemřel člověk, 17 lidí muselo utéct

29. ledna 2021 09:17

Při rozsáhlém požáru bytového domu v Moravském Berouně na Olomoucku ve čtvrtek večer zemřel jeden člověk. Z hořící budovy uteklo do bezpečí 17 lidí. Požár zničil střechu domu a v horním patře se v bytech propadly stropy. Škoda přesáhne milion korun, řekl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Okolnosti nočního požáru budou zjišťovat vyšetřovatelé hasičů a policie.

Tragická dohra pátrání: Tělo Niny našla policie v oboře Hvězda. Jan spáchal sebevraždu

10. listopadu 2020 10:26

Nejhorší obavy se potvrdily. Tělo, které policisté v pondělí večer našli v oboře Hvězda, patří pohřešované čtyřiadvacetileté ženě Nině H. Podle dosavadních informací kriminalisté pracují s verzí, že mohla být zavražděna. V průběhu včerejšího dne navíc byla ověřena i totožnost muže, který v průběhu pátečního dne spáchal sebevraždu skokem pod metro. Jedná se o čtyřiatřicetiletého Jana P., který byl rovněž dřív pohřešován.

reklama