CNN Prima News Muhammad Ali

Muhammad Ali

Výpis příspěvků ke štítku „Muhammad Ali“

Végh ostře o Vémolovi: Není to Muhammad Ali, couvl v kvalitě a častěji ukazuje chyby

Podepsáno, termín potvrzen. Attila Végh se s Karlosem Vémolou střetne v dlouho očekávané odvetě 8. června 2024 na pražském fotbalovém stadionu Eden. A právě definitivní stvrzení tohoto velkého souboje jako by v slovenském bojovníkovi zažehlo úplně novou energii. Bojovnou. „Karlos ukázal své slabé stránky dost otevřeně, na čemž dokáže čipernější a rozumnější bojovník velmi pěkně zapracovat,“ říká Végh rázně v rozhovoru pro Fight Cast One. Dokonce předpovídá, že by český Terminátor mohl prohrát už na konci roku v souboji se Samuelem Krištofičem na turnaji Oktagon 51.

Procházka zná termín a místo návratu: Jdeme pro to. Přivezu pás do Česka. Vítězství

Senzace! Jiří Procházka si nemohl přát návrat do boje v lepším termínu a na lepším místě. S brazilským rivalem Alexem Pereirou se střetne 11. listopadu v newyorské Madison Square Garden. Na stejném místě bojoval například i Muhammad Ali. Český samuraj se navíc stane součástí turnaje UFC 295, který bude finišovat titulovou bitvou legend Jon Jones vs. Stipe Miocic. „Jdeme pro titul,“ říká bijec z Moravy pro CNN Prima NEWS.

Ten největší. Kdyby se Muhammad Ali pustil do MMA, lítaly by hlavy, říká o legendě Osička

Boxerské legendě Muhammadu Alimu by bylo 80 let. Kdysi si sám říkal Ten největší, některé ankety jej pasovaly na nejlepšího sportovce 20. století. Leckomu byla jeho velkohubost protivná, rozhodně však šlo o velkou osobnost. Odmítl bojovat ve Vietnamu, nahněvaně se zbavil svého otrockého jména, kvůli rasismu hodil olympijské zlato do řeky. O životě svérázné ikony v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví její velký fanoušek, bývalý český boxer Rostislav Osička.

Bojovník, který odmítl narukovat do Vietnamu. Muhammad Ali by oslavil osmdesátiny

Muhammad Ali bezpochyby změnil svět sportu. Třikrát vyhrál titul v těžké váze, počínaje šokujícím vítězstvím nad Sonnym Listonem v roce 1964. Díky němu se stal nejmladším boxerem, který sesadil úřadujícího šampiona těžké váhy. Ali je vedle Joea Louise a Sugara Raye Robinsona považován za jednoho z nejlepších zápasníků, kteří kdy vstoupili do ringu. Sportovní legenda by 17. ledna oslavila osmdesátiny.

Djokovič? Hlupák, který jen umí tenis. Lékař se kvůli vakcíně obul do světové jedničky

Spor o povinném očkování proti covidu – právě to mnozí hází na hrb světové jedničce tenisu Novaku Djokovičovi, který kvůli odmítavému postoji vůči vakcíně zmešká úvodní grandslam sezony, tedy Australian Open. To se ale nelíbí mnohým z řad fanoušků i zdravotníků. Patří mezi ně i prominentní lékař a virolog Roberto Burioni, který se teď do Srba tvrdě opřel.