reklama

Řidič jel 17 kilometrů v protisměru a zavinil nehodu. Mířil prý na bleší trh do Trenčína

Minulý víkend došlo na rychlostní silnici nedaleko slovenského města Nitra ke kuriózní situaci. 65letý řidič Tibor jel svým autem 17 kilometrů v protisměru do Trenčína na bleší trhy. Jedno z vozidel se kvůli nezodpovědnému šoférovi vybouralo.

reklama

K vážné dopravní nehodě nedošlo jen zázrakem. Na kamerových záznamech je vidět auto, které se na rychlostní silnici R1 hnalo v protisměru. Že se desítky vozidel jedoucí ve správném směru autu vyhýbaly na poslední chvíli, řidiči Tiborovi moc starostí nedělalo.

„Blikali na mě, ale já myslel, že nemám zapnutá světla,“ popsal zmatený Tibor. Když si konečně uvědomil, že je něco špatně, stejně nezastavil. „No tak mohl jsem se otočit, ale chtěl jsem jet do Trenčína. Nehodu jsem nezpůsobil,“ hájil se, což ale není úplně pravda. Jeden z řidičů kvůli němu narazil do svodidel, a zničil si tak předek svého auta.

Když si Tibora všimla správa silnic a dálnic na jedné z kamer, ihned za ním poslala policii. Řidič však nehodlal zastavit ani poté, co ho k tomu vyzvali policisté. Tibor už přišel o řidičské oprávnění. O případném dalším trestu se teprve rozhodne.

Tagy:

Hlavní zprávy

Bídné podmínky a šizení protokolů. Na Baldwinův smrtící výstřel bylo zaděláno dopředu

Ani do chvíle, kdy hollywoodský herec Alec Baldwin na „place“ omylem údajnou rekvizitou zastřelil hlavní kameramanku a zranil režiséra, nešlo při natáčení westernového filmu Rust všechno po drátkách. Vyplývá to z článku, který přinesl Los Angeles Times. Štáb měl být frustrovaný z podmínek natáčení a dodržování bezpečnostních protokolů mělo k dokonalosti daleko.

Protest proti změnám svlékáním. Bývalé letušky překvapily turisty v centru Říma

V posledních dnech se v italském letectví odehrály velké změny. Po 75 letech skončily národní aerolinie Alitalia a část této společnosti přešla pod nově vzniklého dopravce ITA Airways. To způsobilo, že řada letušek přišla o zaměstnání. A právě bývalé stevardky vyrazily do centra Říma protestovat tak, že se začaly vysvlékat z uniforem, ve kterých léta brázdily nebe.

reklama

Domácí zpravodajství

Jsme připraveni vyloučit Česko z mapy, Fiala i Kolář jsou rusofobové, tvrdí ruský expert

Rusko je připraveno na to, že vyloučí Česko z mapy světa, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ruský politolog a bohemista Vadim Truchačev. Reagoval tak na spekulace, že by novým českým premiérem byl šéf ODS Petr Fiala a ministrem zahraničí poslanec Ondřej Kolář (TOP 09). Truchačev Fialu označil za rusofoba, Kolář zase podle něj svým vedením Prahy 6 ruskému lidu plive do tváře.

Nálada mezi Piráty a STAN houstne. Někdo nám nasazuje psí hlavu, zlobí se Bartoš

Vyjednávání mezi Piráty a STAN o nové vládě pod taktovkou koalice Spolu neprobíhají v té nejlepší atmosféře. Některé zdroje ze STAN hovoří o tom, že partaj Ivana Bartoše je chaotická a není schopná jasně říct, o které resorty má zájem. Bartoš na to konto CNN Prima NEWS řekl, že někteří účastníci jednání evidentně mají záměr nasadit Pirátům psí hlavu.

reklama