reklama

Muže štvala dopravní zácpa, tak skočil z mostu. Po boji o život skončil v poutech

Hodně netradičně řešil frustraci z dopravní zácpy muž v americkém státě Louisiana. Před zraky vyděšených lidí se rozeběhl, přeskočil zábradlí mostu a po několika vteřinách volného pádu skončil v řece. Při svém kaskadérském kousku se ale zranil a ve vodě bojoval o holý život. Když ho vyčerpaného našli policisté, rovnou mu nasadili pouta.

reklama

Nekonečné stání v koloně vnuklo muži z Louisiany šílený nápad. Video, které se stalo hitem sociálních sítí, zachytilo, jak se rozeběhl, přeskočil zábradlí a vrhl se z mostu do řeky. Tento těžko pochopitelný nápad vyústil v několikahodinové pátrání a boj o život.

„Skočil jsem dolů, a když jsem dopadl do vody, poranil jsem si rameno. Začal jsem plavat, ale nemohl jsem se dostat na břeh, protože proud byl velice silný,“ popsal stanici KATC svůj šílený kousek Jimmy Jennings.

Když se konečně dostal na břeh, most, ze kterého skočil, už neviděl. Přibližně hodinu se snažil najít cestu zpět na čtyřkolce, kterou našel. Zjistil ale, že je na ostrově. „Pak jsem plaval, dokud jsem se nedostal z vody,“ pokračoval Jennings. Opuštěný dům mu záchranu nepřinesl, tak pokračoval dál, dokud ho nenašli policisté. Úplně šťastné shledání to ale nebylo.

„Mířili na mě zbraněmi. Řekli, abych si lehl na zem, tak jsem je poslechl. Pak mi nasadili želízka,“ popsal Jennings. Policisté ho pak odvedli do sanitky, kde ho prohlédli lékaři. Podle kanceláře šerifa okresu St. Martin Parish čelí muž několika obviněním. Policisté uvedli, že ani nepříjemná kolona neopravňuje nikoho skákat z mostů a vystavovat ostatní nebezpečí.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zkrachují další menší dodavatelé energií. Záleží, jak tuhá bude zima, varuje ekonom
Nový den

Zkrachují další menší dodavatelé energií. Záleží, jak tuhá bude zima, varuje ekonom

Situace na trhu s energiemi se vyhrocuje. Po krachu společnosti Bohemia Energy ukončují činnost i další dodavatelé. Podle ekonoma Lukáše Kovandy je potřeba se připravit na krach dalších menších společností. Záleží ale na tom, jak tuhá bude letošní zima. Kovanda v Novém dni na CNN Prima NEWS varoval budoucí vládu, která to podle něj bude mít z ekonomického hlediska strašně těžké.

Chlapec v sukni znásilnil na genderově neutrálních toaletách dívku. Její otec to neunesl

Školy po celé Americe se zabývají otázkou, zda by měly být toalety genderově neutrální. Někteří rodiče se ale obávají o bezpečí svých nezletilých dětí. Debatu v amerických médiích rozpoutala výpověď jednoho údržbáře, který popsal znásilnění své dcery na dívčích toaletách chlapcem v sukni. Otec to pak ale na zasedání školské rady pěkně schytal.

reklama

Domácí zpravodajství

Jídlo obvykle pomocí sondy: Lékař popsal, jak to chodí na oddělení, kde leží Zeman

Jedna z otázek, kterou řeší politici, odborníci i velká část veřejnosti, se týká stravy prezidenta Miloše Zemana, jenž je od neděle hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) na oddělení poskytujícím nejvyšší stupeň intenzivní medicíny. Podle mluvčího Jiřího Ovčáčka poobědval meruňkové buchty a vinnou klobásu s bramborovou kaší. Podle lékaře, který na tomto typu oddělení pracuje, takoví pacienti ovšem přijímají stravu většinou hadičkami.

To, co si dlouhodobě dovoluje prezidentův mluvčí, nemá v Evropě obdoby, říká Štěch

Bývalý šéf Senátu Milan Štěch (ČSSD) se ostře pustil do chování Kanceláře prezidenta republiky. Podle něj je to, co si dovoluje tiskový mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček, nemá v Evropě obdoby, řekl v pořadu Partie Terezie Tománkové. Do ustavující schůze Poslanecké sněmovny není ze strany Miloše Zemana nic potřeba, problém by ale nastal ve chvíli, pokud by nebyl schopný přijmout demisi současné vlády, dodal na CNN Prima NEWS.

Vystrčil: Mám pochybnosti, zda Zeman ví, co vše říká jeho kancelář. Důkazy nemám

Způsob, jakým aktuálně vystupuje Kancelář prezidenta republiky, příliš nesedí k Miloši Zemanovi. Otázka je, zda vůbec prezident ví, jak komunikují jeho spolupracovníci, uvedl šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Dodal, že nemá tuto myšlenku podloženou ani potvrzenou, jde o jeho osobní pocit. Podle něj by se ale Zeman tímto způsobem nechoval, uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Ze streamovací služby Twitch unikla data. Kolik si vydělaly české internetové celebrity?

Nejpopulárnější streamovací platforma Twitch se již dlouhodobě potýká s řadou problémů, od autorských práv po nevhodný obsah. V nedávné době čelila i útoku hackerů, po kterém se na veřejnost dostalo obrovské množství citlivých dat, od záloh diskuzí po zašifrovaná hesla. Na povrch unikly i výdělky všech streamerů od roku 2019. Kolik peněz vygenerovaly české internetové celebrity?

reklama