Muže štvala dopravní zácpa, tak skočil z mostu. Po boji o život skončil v poutech

Hodně netradičně řešil frustraci z dopravní zácpy muž v americkém státě Louisiana. Před zraky vyděšených lidí se rozeběhl, přeskočil zábradlí mostu a po několika vteřinách volného pádu skončil v řece. Při svém kaskadérském kousku se ale zranil a ve vodě bojoval o holý život. Když ho vyčerpaného našli policisté, rovnou mu nasadili pouta.

Nekonečné stání v koloně vnuklo muži z Louisiany šílený nápad. Video, které se stalo hitem sociálních sítí, zachytilo, jak se rozeběhl, přeskočil zábradlí a vrhl se z mostu do řeky. Tento těžko pochopitelný nápad vyústil v několikahodinové pátrání a boj o život.

„Skočil jsem dolů, a když jsem dopadl do vody, poranil jsem si rameno. Začal jsem plavat, ale nemohl jsem se dostat na břeh, protože proud byl velice silný,“ popsal stanici KATC svůj šílený kousek Jimmy Jennings.

Když se konečně dostal na břeh, most, ze kterého skočil, už neviděl. Přibližně hodinu se snažil najít cestu zpět na čtyřkolce, kterou našel. Zjistil ale, že je na ostrově. „Pak jsem plaval, dokud jsem se nedostal z vody,“ pokračoval Jennings. Opuštěný dům mu záchranu nepřinesl, tak pokračoval dál, dokud ho nenašli policisté. Úplně šťastné shledání to ale nebylo.

„Mířili na mě zbraněmi. Řekli, abych si lehl na zem, tak jsem je poslechl. Pak mi nasadili želízka,“ popsal Jennings. Policisté ho pak odvedli do sanitky, kde ho prohlédli lékaři. Podle kanceláře šerifa okresu St. Martin Parish čelí muž několika obviněním. Policisté uvedli, že ani nepříjemná kolona neopravňuje nikoho skákat z mostů a vystavovat ostatní nebezpečí.

Tagy: