reklama

Muže štvala dopravní zácpa, tak skočil z mostu. Po boji o život skončil v poutech

Hodně netradičně řešil frustraci z dopravní zácpy muž v americkém státě Louisiana. Před zraky vyděšených lidí se rozeběhl, přeskočil zábradlí mostu a po několika vteřinách volného pádu skončil v řece. Při svém kaskadérském kousku se ale zranil a ve vodě bojoval o holý život. Když ho vyčerpaného našli policisté, rovnou mu nasadili pouta.

reklama

Nekonečné stání v koloně vnuklo muži z Louisiany šílený nápad. Video, které se stalo hitem sociálních sítí, zachytilo, jak se rozeběhl, přeskočil zábradlí a vrhl se z mostu do řeky. Tento těžko pochopitelný nápad vyústil v několikahodinové pátrání a boj o život.

„Skočil jsem dolů, a když jsem dopadl do vody, poranil jsem si rameno. Začal jsem plavat, ale nemohl jsem se dostat na břeh, protože proud byl velice silný,“ popsal stanici KATC svůj šílený kousek Jimmy Jennings.

Když se konečně dostal na břeh, most, ze kterého skočil, už neviděl. Přibližně hodinu se snažil najít cestu zpět na čtyřkolce, kterou našel. Zjistil ale, že je na ostrově. „Pak jsem plaval, dokud jsem se nedostal z vody,“ pokračoval Jennings. Opuštěný dům mu záchranu nepřinesl, tak pokračoval dál, dokud ho nenašli policisté. Úplně šťastné shledání to ale nebylo.

„Mířili na mě zbraněmi. Řekli, abych si lehl na zem, tak jsem je poslechl. Pak mi nasadili želízka,“ popsal Jennings. Policisté ho pak odvedli do sanitky, kde ho prohlédli lékaři. Podle kanceláře šerifa okresu St. Martin Parish čelí muž několika obviněním. Policisté uvedli, že ani nepříjemná kolona neopravňuje nikoho skákat z mostů a vystavovat ostatní nebezpečí.

Tagy:

Živě
ON-LINE: Druhý den olympiády. Krejčíková slaví postup, konec ale hlásí ženská štafeta

První den soutěží na olympijských hrách v Tokiu dopadl dobře pro české tenistky. Barbora Krejčíková a Markéta Vondroušová se mohou těšit na druhé kolo. První zápas pingpongového turnaje zvládl Lubomír Jančařík, na veslařské regatě slavily postup tři ze čtyř českých posádek. Cyklista Michael Kukrle zanechal ve svém závodě na 230 kilometrů velmi výraznou stopu, kdy po většinu závodu jel ve vedoucí skupině.

Nefunkční toalety a nehorázný nepořádek, kritizují Češi podmínky ve vlaku do Chorvatska

Cesta vlakem na dovolenou do Chorvatska se některým turistům změnila ve velmi nepříjemný zážitek. Cestující si nestěžovali pouze na mnohahodinová zpoždění, ale také na kvalitu nabízených služeb ve vlacích společnosti Regiojet. Barbora, která k Jadranu cestovala, upozornila CNN Prima NEWS na nefunkční toalety a také na značný nepořádek ve vlacích. Dopravce se za způsobené problémy omluvil.

reklama

Domácí zpravodajství

Tady se neočkujeme, lepší je slivovice, chlubí se v pohraniční vsi na Bruntálsku

Slušně řečeno, je to zapadákov. Neslušně, je to díra na samé výspě republiky, ale také ve Slezských Pavlovicích v okrese Bruntál mají názor na vakcínu proti COVID-19. „S tím běžte do pr**le, tady lidi očkování odmítají,“ nebere si servítky první občan, kterého oslovíme, pětatřicetiletý Radek Dojčar. Na covid prý platí hlavně slivovice, vakcínu odmítají i početní místní Romové.

reklama