Detaily hororu na Přerovsku: Muž měl zavraždit rodinu své přítelkyně včetně nezletilého syna

Oběti hrůzného trestného činu v Olšovci na Přerovsku mají být příbuzní přítelkyně podezřelého. Ten podle informací CNN Prima NEWS údajně zavraždil její matku s přítelem i 16letým synem. Pachatelem měl být muž původem ze Slovenska, který zřejmě následně spáchal sebevraždu. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy a případ dále vyšetřují.

V Boňkově, části Olšovce, kde k tragédii došlo, je jen pár rodinných domů. Je proto pochopitelné, že se událost všech místních velmi dotkla. Tamní obyvatelé slyšeli a viděli, jak probíhal policejní zásah zhruba po desáté hodině večer. Kriminalisté podle nich byli na místě do nedělního rána, konkrétně do čtyř hodin.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Nové informace o tragédii na Přerovsku. Muž měl zabít tři členy domácnosti, pak i sebe

Při události byly podle nich zavražděny tři osoby a podezřelá osoba měla spáchat sebevraždu. Na místě zasahovali také zdravotní záchranáři a lékař, který už jen ohledal tři mrtvá těla. Po druhé hodině v noci záchranáři vyráželi na místo podruhé, ke čtvrtému nalezenému tělu.

Výpovědi sousedů o zavražděné rodině se mírně lišily. Pachatel měl podle nich být Slovák, přítel mladší ženy z domu, v němž k události došlo. Při útoku měl zemřít její šestnáctiletý syn, stejně jako starší žena okolo šestasedmdesáti let a její přítel – místní občan. Starší žena byla podle jedné ze sousedek matkou přítelkyně podezřelého. Podle výpovědí místních byla rodina bezproblémová a se sousedy vycházela dobře.

Tagy: