CNN Prima News nájemná vražda

nájemná vražda

Výpis příspěvků ke štítku „nájemná vražda“

Kuciakův otec: O Jankovi se šíří konspirační teorie. Chtějí ho zdiskreditovat, tuším kdo

3. března 2023 20:24

Na sociálních sítích se šíří konspirační teorie, podle kterých Ján Kuciak spolupracoval s tajnými službami. „Je to snaha zdiskreditovat jeho investigativní práci i celou nájemnou vraždu. Asi tuším, kdo za tím je,“ říká otec zastřeleného žurnalisty Jozef Kuciak (67), který u příležitosti pátého výročí synova pohřbu (3. března 2018) poskytl redakci CNN Prima NEWS obsáhlý rozhovor. O bolesti v srdci, snech, ale i o blížících se předčasných volbách na Slovensku, Robertu Ficovi a válce na Ukrajině.

REPORTÁŽ: Pět let od pohřbu Kuciaka. Je ho škoda, ale do všeho moc vrtal, vzpomínají sousedé

3. března 2023 07:31

Litují, že zemřel tak mladý. Chválí, jaký to býval hodný kluk, když ale mají promluvit o jeho novinářské práci, kvůli které byl zastřelen, spíše mlčí. Sousedé investigativního novináře Jána Kuciaka ze slovenské obce Štiavnik mají často pocit, že Janko zašel v roli žurnalisty moc daleko. „Lepší je být ticho, do ničeho se nemontovat,“ myslí si třeba 56letá Hanka Ďuriková.

Průlom v neobjasněné smrti kmotra Mrázka: Zastřelit ho měl elitní nájemný vrah ze Slovenska

3. února 2023 12:52

Františka Mrázka zastřelil bývalý elitní policista ze Slovenska, uvádí zdroje MF DNES. Vyšetřovatelé vraždy jedné z nejznámějších postav českého podsvětí jsou o tomto podezření prý přesvědčeni. Nyní se mají snažit o shromáždění dostatku důkazů k potvrzení identity nájemného vraha a jeho napojení na kmotrovy spolupracovníky Radovana Krejčíře a Tomáše Pitra, promlčecí lhůta pro uzavření případu se totiž blíží.

CNN: Vysoce postavení Rusové prchají. Na muže, který jim pomáhá, byl spáchán atentát

26. ledna 2023 18:39

Počet vysoce postavených Rusů, kteří kvůli nesouhlasu s válkou na Ukrajině utekli na Západ, roste. Často jde například o generály či zaměstnance tajných služeb. Někteří z nich spolupracují se západními rozvědkami a přinášejí informace o dění v ruských zpravodajských službách. Sebe i své rodiny tak vystavují velkému nebezpečí. O jejich činnosti píše v novém článku CNN.

První dáma Haiti popsala nájemnou vraždu svého muže. Předstírala, že je mrtvá

4. srpna 2021 15:28

Smrt prezidenta Haiti Jovenela Moiseho přišla naprosto nečekaně. Atentát má na svědomí záhadné komando, hlavu ostrovního státu zavraždili přímo v jeho rezidenci. V domě byla tou dobou i první dáma Martine Moiseová. Sama při hrozivé akci utrpěla zranění a měla za to, že atentátníci zastřelí i ji. V rozhovoru pro americkou televizi CNN popisuje okamžiky před i po atentátu na prezidenta Haiti.

Ve čtvrtek by měl být vynesen verdikt k případu vraždy Kuciaka. Soud má ale nový důkaz

3. září 2020 06:34

Více než dva a půl roku od vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky ve čtvrtek soud možná vynese verdikt nad třemi zbylými obžalovanými v tomto nejsledovanějším procesu v novodobých dějinách země. Prokuratura ale jen několik dnů před líčením předložila soudu nový důkaz, což by mohlo rozsudek oddálit. Původně se verdikt očekával již v srpnu, kdy ale soud líčení odročil z důvodu pokračující porady členů tříčlenného senátu.