CNN Prima News narkoman

narkoman

Výpis příspěvků ke štítku „narkoman“

Lidé v Hradci zuří: Muselo zemřít dítě, abyste si všimli, co se děje? Z nádraží mají strach

Lidé v Hradci Králové po vraždě 14letého mladíka na nádraží překypují emocemi. Primátorce Pavlíně Springerové proto na sociálních sítích připomínají, jak situace na místě vypadá. „Všude žebráci, narkomani. Obtěžující u všech vchodů,“ vzkázal jeden z uživatelů. Spolu s dalšími zdůrazňuje, že strach mají kolemjdoucí, cestující i prodavači. Někteří se ptají, zda byla nutná „brutální vražda dítěte“, aby si vedení města tristní situaci uvědomilo. Na místě tragédie se v neděli uskuteční pieta.

Příbuzní ubodaného chlapce v Hradci promluvili. Útočník má psychickou poruchu a bere drogy

Muž obviněný z vraždy čtrnáctiletého chlapce, k níž došlo na královéhradeckém hlavním nádraží, je podle místních „známá firma“. Má se jednat o uživatele tvrdých drog a v minulosti byl již trestaný. Trpět má zřejmé i schizofrenií. Policisté útočníka dopadli do hodiny od oznámení hrůzného činu. V pátek ho soud poslal do vazby. V případě potvrzení viny mu hrozí až výjimečný trest.

Narkoman v Praze bezdůvodně bil ženy pěstí do obličeje. Dvě zranil, policie hledá další oběti

Policie zadržela muže, který podle ní v Praze napadal bez zjevné příčiny kolemjdoucí ženy úderem pěstí do obličeje. Kriminalisté prověřují dva případy, domnívají se ale, že tímto způsobem napadl více osob. Případné další poškozené žádají, aby se policii ozvali. Jejich svědectví by bylo důležité pro další prověřování případu. Na webu pražské policie o tom informoval její mluvčí Jan Rybanský.

Policisté stále pátrají po muži, který nechal v kočárku injekci. Mají další stopu

Pražští policisté dále pátrají po narkomanovi, který zahodil použitou injekční stříkačku do kočárku zaparkovaného v jednom z obytných domů. Jen díky velkému štěstí se o ni následně neporanilo osmiměsíční dítě. Podle informací CNN Prima NEWS ale policisté získali důležitou stopu. Že jich nemají více, k tomu nevědomky přispěla sama majitelka kočárku.