reklama
CNN Prima News Nemocnice Hořovice

Nemocnice Hořovice

Výpis příspěvků ke štítku „Nemocnice Hořovice“

Lidé si stále častěji myslí, že se na krizi přiživujeme, tvrdí zdravotníci

18. dubna 2021 22:52

Na začátku pandemie Češi zdravotníky obdivovali, v současnosti jim ale čím dál častěji nedůvěřují. Vyčerpaní lékaři se po ročním boji s koronavirem stále více potýkají s agresivním chováním pacientů i kritikou ze strany veřejnosti. Snášet výčitky je pro ně těžké. Zaměstnanci nemocnic ale neztrácejí naději a šanci na zlepšení koronavirové situace vidí zejména v očkování.

V Hořovicích má vzniknout nová pandemická nemocnice. Pojme až 500 pacientů

22. března 2021 11:01

Nemocnice v Hořovicích na Berounsku se bude moci v případě potřeby proměnit v takzvanou pandemickou nemocnici. Nové zdravotnické zařízení by v nejhorší fázi epidemie mělo být schopné nabídnout až 500 lůžek pro pacienty s infekčním onemocněním, řekl v pondělí novinářům majitel nemocnice Sotirios Zavalianis. Projekt pandemické nemocnice kvituje i premiér Andrej Babiš (ANO). Řekl to na pondělním brífinku po návštěvě hořovické nemocnice.

Testování po česku? Lidé čekající na mrazu, vyčerpané sestřičky a výpadky systému

22. prosince 2020 08:07

Lidé čekající hodiny na mrazu, vyčerpané sestřičky, výpadky systému s výsledky i popření jakékoliv ochrany osobních údajů. I to je realita, jak v Česku probíhá antigenní testování. Právě to mělo být podle premiéra Andreje Babiše (ANO) před Vánoci hlavní zbraní vlády v boji proti koronaviru. I přesto, že nemocniční personál dělá, co může, nereálné sliby vlády může dodržet jen stěží. V reportáži přinášíme vlastní zkušenost s průběhem testování z večera 21. prosince v Nemocnici Hořovice u Berouna.

Hrdinové dnešních dnů. Už jsme unavení, nejvíc nás trápí mladí pacienti, říká primářka

2. listopadu 2020 11:06

Kritická situace s pandemií koronaviru v Česku si vybírá daň na zdravotnících. Jedním z mnoha zařízení, kde tomu tak je, je Nemocnice Hořovice ve Středočeském kraji. Místní personál je už unavený a problémem je také šíření nákazy. Zdravotníky navíc negativně zasahuje i to, že se zde starají i o mladé pacienty, kteří jinak zdravotní problémy neměli.

Na pandemii jsme se připravili daleko lépe než stát, tvrdí majitel soukromých nemocnic

11. srpna 2020 19:44

Prý se jeho zdravotnická zařízení připravila na koronavirovou pandemii daleko lépe než ta státní. Hostem úterního pořadu Interview na CNN Prima NEWS byl majitel holdingu Akeso Sotirios Zavalianis, který vlastní například Onkologické a radiologické centrum Multiscan v Pardubicích, Nemocnici v Hořovicích a Rehabilitační nemocnici v Berouně.

reklama