reklama

Nenávidím ženy, křičela ruská královna krásy, když nožem napadla prodavačku

Natalia Trofimova, královna krásy, která napadla v Rusku nožem prodavačku
Foto: CNN Prima NEWS

„Nenávidím ženy!“ křičela útočnice a bodala prodavačku z místního obchodu. Právě video se záběry šíleného počínání se rozlétlo po sociálních sítích. Později se ukázalo, že žena je královna krásy ruského Uljanovsku z roku 2005 a bývalá manželka podnikatele Vadima Dolganovského, která trpí schyzofrenií. V lednu letošního roku byla propuštěna z psychiatrické léčebny v Kazani. O případu informoval web 73online.ru.

reklama

View this post on Instagram

Ненавижу женщин!" – кричала нападавшая и била ножом продавщицу магазина "Гулливер". Видео этой жуткой расправы разлетелось по соцсетям накануне. Как выяснил 73online.ru, женщина с ножом – "Мисс Ульяновск-2005" и бывшая жена бизнесмена Вадима Долгановского Наталья Трофимова. В январе она вышла из психбольницы в Казани. Поножовщина произошла в магазине "Гулливер" на улице Водопроводной, 2 в воскресенье, 6 сентября. В супермаркет вошла женщина с сумкой – на вид обычная покупательница. В это время внутри было лишь несколько продавцов, охрана по выходным не работала. Покупательница достала из сумки нож и вдруг набросилась на одну из продавщиц. Нанося ей удар за ударом – в голову, шею, спину, она кричала "Ненавижу всех женщин!". Оттащить нападавшую от истерзанной жертвы смогла замдиректора, ей на помощь пришел посетитель. Раненую продавщицу в тяжелом состоянии доставили в реанимацию, она выжила. Нападавшая сбежала, ее задержали только дома. В сумке у нее оказался еще один нож – очевидно, к преступлению она готовилась. Подозреваемой оказалась обладательница титула "Мисс Ульяновск-2005" Наталья Трофимова, бывшая жена ульяновского бизнесмена, создателя торговой компании "Таис" и владельца "Архангельской слободы" Вадима Долгановского. Они познакомились на победном для нее конкурсе красоты, когда Наталья была еще студенткой УлГУ, и прожили вместе шесть лет. Одной из возможных причин развода, как писали СМИ, была обнаружившаяся неспособность Натальи иметь детей. Это же сломило ее и психологически. #психология #напала #чп #нож #поножовщина#натальятрофимова

A post shared by Дагестан в новостях (@dagestannovosti) on

K incidentu došlo v neděli 6. září v uljanovském obchodě Gulliver. Žena vstoupila do supermarketu a vypadala dle popisu svědků jako běžný zákazník. V onu chvíli bylo uvnitř jen několik prodejců, ochranka o víkendech nepracuje. Žena náhle vytáhla z tašky nůž a zaútočila na jednu z prodavaček. Bodla ji hned několikrát — do hlavy, krku, zad – a přitom křičela, že nenávidí všechny ženy. Zástupce ředitele dokázal útočnici rychle od napadené odtrhnout. Zraněná zaměstnankyně byla ve vážném stavu převezena na jednotku intenzivní péče, nyní je ve stabilizovaném stavu. Útočnice z obchodu uprchla, ale záhy byla zadržena doma. V tašce měla další nůž, podle všeho se připravovala i k dalšímu útok.

K tématu

Královna krásy trpí schizofrenií

Ukázalo se, že podezřelá je držitelkou titulu Miss Uljanovsk 2005 Natalia Trofimovová, bývalá manželka uljanovského podnikatele Vadima Dolganovského. Dvojice se seznámila právě na soutěži krásy, kde dívka zvítězila. Manželé spolu žili šest let. Jedním z možných důvodů rozvodu, jak tehdy uváděla média, byla Nataliina neplodnost. A právě to ji psychologicky zlomilo.

Po rozvodu začala mít Ruska problémy. Hned dvakrát byla obžalována z trestných činů. V roce 2013 při práci v obchodě svého bývalého muže zaútočila na kolegyni a pořezala jí obličej nožem. Potom se vrhla na policejního vyšetřovatele, který byl odpovědný za její případ. Ženě diagnostikovali schizofrenii a poslali ji na povinnou léčbu. Letos v lednu ji z psychiatrické léčebny s intenzivním dohledem v Kazani propustili a vrátila se do Uljanovsku. Ve svém bytě žila sama.

Podle webu 73online.ru Trofimovová svou oběť dříve neznala, nebyl proto žádný důvod k útoku. Vyšetřovatelé zahájili trestní řízení za pokus o vraždu. Nyní je Miss Uljanovsk ve vazbě. Během výslechů odmítla vypovídat, ale při konfrontaci tváří v tvář potvrdila výpovědi svědků.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Jen do práce, na nákup a do přírody. Vláda omezuje pohyb na veřejnosti

Jen do práce, na nákup a do přírody. Vláda omezuje pohyb na veřejnosti

Od čtvrtka budou moct Češi pouze na nákup, do práce a domu. Vláda rozhodla o omezení pohybu i o uzavření maloobchodů a služeb. To vše platí od čtvrtečního rána od 6:00 až do 3. listopadu. Výjimku mají prodejny základního sortimentu. Velkoobchod bude bez omezení. Opatření proti koronaviru z posledních týdnů totiž zatím nefungují, a vláda tak musela přistoupit k dalším, řekl na mimořádné tiskové konferenci ve středu premiér Andrej Babiš. Zároveň se omluvil za to, že lidem tím znepříjemnil život.

Koronavirus

Bavorsko chce zavést povinné testy pro pendlery, dotknou se především Česka a Rakouska

Bavorsko chce zavést povinné testy pro pendlery, dotknou se především Česka a Rakouska

Bavorsko chce zavést povinné testování lidí, kteří do země přijíždějí za prací z rizikových oblastí v zahraničí. V zemském sněmu to oznámil bavorský premiér Markus Söder. Opatření, které má podle něj zabránit uzavření hranic, se podle agentury DPA dotkne především pendlerů z Česka a Rakouska. Napříště budou muset předkládat negativní test na koronavirus jednou týdně. Kdy začne opatření platit, zatím není jasné.

reklama
Havlíček: Zavřeným firmám stát zaplatí plné mzdy. COVID nájemné bude i pro další obory
Prymula povolí ligové zápasy za podmínky pravidelného testování. Termín ale nesdělil
reklama
reklama
Šéf krizového štábu Hamáček má pozitivní test na koronavirus

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Jak mohou vypadat vyznamenání během pandemie? Prymula jde znovu za Zemanem
Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít
Poslanci chtějí rozšířit okruh osob, které mají mít nárok na příspěvek 500 Kč
Deset let od exemplárních trestů pro žháře: Popálená Natálka má pořád v očích hrůzu
Další články
reklama
reklama