nos

Výpis příspěvků ke štítku „nos“

Terminátorova Lela se raduje z nového nosu: Nejlepší rozhodnutí v životě, okolí chválí

Lele Ceterové, manželce slavného bijce Karlose Vémoly, se podle jejích slov špatně dýchalo. A tak se před několika týdny vypravila až do dalekého Íránu, kde podstoupila plastickou operaci nosu a k tomu i očních víček. Z výsledkem je více než spokojená, svůj poupravený vzhled ukazuje už i ve společnosti. Pochlubila se, že i od ostatních má jen pozitivní reakce.

Ester Ledecká musela na operaci. Zlomila si nos, uvedl její trenér kickboxu

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká se v pondělí při tréninku zranila. Informovala o tom v tiskové zprávě s tím, že se jedná o zranění v horní části těla. Promotér MMA organizace I Am Fighter Petr Ondruš, u kterého Ledecká již několik let trénuje kickbox, v tomto týdnu na tiskové konferenci uvedl, že úspěšná lyžařka a snowboardistka má zlomený nos.

Žádná injekce do ramene. Japonci vyvíjejí covidovou vakcínu ve formě nosního spreje

Vakcína, kterou ocení i odpůrci jehel. Tak popisují výzkumníci z Japonska svůj aktuálně vyvíjený lék proti koronaviru. Konkrétně jde o „nosní vakcínu“, která se aplikuje malým nazálním sprejem do těla. To by mohlo oslovit především lidi, kteří se ke klasickému očkování příliš nemají. První testy na zvířatech naznačují dobré výsledky, uvedl profesor Tecuja Nozaka pro japonskou redakci webu Yahoo.