nos

Výpis příspěvků ke štítku „nos“

Terminátorova Lela se raduje z nového nosu: Nejlepší rozhodnutí v životě, okolí chválí

12. listopadu 2022 13:38

Lele Ceterové, manželce slavného bijce Karlose Vémoly, se podle jejích slov špatně dýchalo. A tak se před několika týdny vypravila až do dalekého Íránu, kde podstoupila plastickou operaci nosu a k tomu i očních víček. Z výsledkem je více než spokojená, svůj poupravený vzhled ukazuje už i ve společnosti. Pochlubila se, že i od ostatních má jen pozitivní reakce.

Ester Ledecká musela na operaci. Zlomila si nos, uvedl její trenér kickboxu

20. srpna 2022 19:01

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká se v pondělí při tréninku zranila. Informovala o tom v tiskové zprávě s tím, že se jedná o zranění v horní části těla. Promotér MMA organizace I Am Fighter Petr Ondruš, u kterého Ledecká již několik let trénuje kickbox, v tomto týdnu na tiskové konferenci uvedl, že úspěšná lyžařka a snowboardistka má zlomený nos.

Závislost na nosních kapkách nepodceňujte. Může vést až k operaci dutin

27. února 2022 00:51

Čtete pozorně příbalové informace u léků? Varování na letácích není pouhé strašení a není radno ho podceňovat. Například na některých kapkách do nosu si můžete vypěstovat závislost dříve, než si myslíte. Přestože lékárníci před jejich nadužíváním jasně varují, jsou lidé, pro které jsou každodenním společníkem třeba i více než deset let.

Žádná injekce do ramene. Japonci vyvíjejí covidovou vakcínu ve formě nosního spreje

12. září 2021 20:45

Vakcína, kterou ocení i odpůrci jehel. Tak popisují výzkumníci z Japonska svůj aktuálně vyvíjený lék proti koronaviru. Konkrétně jde o „nosní vakcínu“, která se aplikuje malým nazálním sprejem do těla. To by mohlo oslovit především lidi, kteří se ke klasickému očkování příliš nemají. První testy na zvířatech naznačují dobré výsledky, uvedl profesor Tecuja Nozaka pro japonskou redakci webu Yahoo.