Už dnes v 18.55 sledujte na CNN Prima NEWS poprvé HLAVNÍ ZPRÁVY. A buďte u toho!

CNN Prima NEWS startuje dnes v 18.55, kdy můžete sledovat hodinovou zpravodajskou relaci v novém studiu s názvem HLAVNÍ ZPRÁVY, kterou uvede nová moderátorská dvojice Veronika Kubíčková a Pavel Štrunc. Poté se můžete těšit na další nové pořady.

Nedělní program v den zahájení bude mimořádný a představí divákům některé vlajkové pořady CNN Prima NEWS.

HLAVNÍ ZPRÁVY v 18.55

HLAVNÍ ZPRÁVY, to je nová hodinová zpravodajská relace zpravodajské multiplatformy CNN Prima NEWS, kterou můžete poprvé sledovat již dnes v 18.55. Jako moderátoři se představí Pavel Štrunc a Veronika Kubíčková. Poté sledujte SPORT a nový pořad SHOWTIME s Evou Perkausovou.

Poté, co se dozvíte ty nejnovější ověřené zprávy z domova, ze světa a světa showbusinessu, ve 20.05 na CNN Prima NEWS sledujte POČASÍ ve zcela jedinečné formě. Relace vzniká ve spolupráci s Českým hydrometeorologickým ústavem a zapojuje desetičlenný tým profesionálních meteorologů.

SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ ve 20.15

Po zpravodajském bloku ve 20.15 premiérově odstartuje Markéty Fialové SILNÝ HLAS, živá talkshow o tom, o čem se mluví, i o tom, co jinde neuslyšíte. Těšte se na tři hosty, kteří mají, co říct a nebojí se říct, co si myslí.

POD ROUŠKOU ve 20.45

Jak lidstvo zvládá největší světovou krizi od dob 2. světové války? Jak nás prověřuje, jak nás mění a co vše je možné zakrýt? Na to odpoví nový investigativní dokument POD ROUŠKOU ve 20.45 na CNN Prima NEWS.

360° PAVLÍNY WOLFOVÉ ve 21.25

Od 21.25 představí Pavlína Wolfová ve svém pořadu 360° PAVLÍNY WOLFOVÉ aktuální témata dne a pohled na ně ze všech možných úhlů. Témata, o kterých se mluví, a jejich souvislosti pod taktovkou zkušené novinářky a moderátorky.

CNN Style ve 22.25

CNN Prima NEWS, to není jen vlastní tvorba, ale i pořady CNN International. Ve 22.25 startuje první z nich, magazín CNN Style o současném umění v náhledu novináře a spisovatele Dereka Blasberga, který vás zavede na exkluzivní akce i návštěvy k významným lidem a provede vás světem umění, módy, luxusních šperků, drahých aut, architektury nebo designu.

BYZNYS PODLE RICHARDA QUESTA ve 22.50

Moderátorská star CNN, uznávaný novinář a odborník na byznys a letectví Richard Quest vás ve 22.50 se svým nepřehlédnutelným úsměvem a otázkami k věci zavede do světa byznysu ve svém pořadu BYZNYS PODLE RICHARDA QUESTA. Odborné analýzy a komentáře k nejzásadnějším událostem vás nebudou nudit, právě naopak. Budete se skvěle bavit.

AMANPOUR ve 23.35

Ve 23.35 na Richarda Questa naváže další moderátorská hvězda CNN, Christiane Amanpour, ve svém diskuzním pořadu AMANPOUR, který patří mezi stěžejní pilíře programu CNN International. Nejzásadnější aktuální zahraničněpolitická témata a prestižní hosté pohledem mnoha cenami ověnčené novinářky.

V pondělí 4. května na CNN Prima NEWS sledujte již od šesti hodin ráno NOVÝ DEN, zpravodajský blok, který vás provede vším, co byste měli vědět. Od počasí a dopravního zpravodajství, přes zásadní události včerejšího dne, až po aktuální témata a novinky, které by vám neměly uniknout.

Tagy: