Bouřlivák Fenin se oženil. V Řeporyjích si vzal policistku, která ho vytáhla ze dna

Fotbalový bouřlivák Martin Fenin se podle exkluzivních informací Showtimu oženil. Vzal si policistku Betku, která ho vytáhla ze dna. Jejich svazek na úřadě v Řeporyjích zpečetil tamní starosta Pavel Novotný (ODS). Podle protikoronavirových opatření mohlo být na svatbě jen 15 účastníků – včetně snoubenců, oddávajícího a matrikáře.

Fenin přiznal zásnuby s policistkou loni v červenci, prstýnek ale dostala o něco dříve. Právě Betka vytáhla fotbalového rebela z problémů, a tak není divu, že se rozhodl strávit s ní zbytek života. Čekají spolu miminko, které by se mělo narodit v dubnu.

Začátek jejich vztahu přitom nebyl zrovna ideální. „Ona mě neznala, o fotbale vůbec nic neví, ale vůbec. A že prej akorát věděla, že jsem ta vyhaslá troska. Takhle mi to přesně řekla (smích),“ uvedl před časem pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo. Svatba se konala na úřadě v Praze-Řeporyjích. Svá ano si teď už novomanželé řekli v pravé poledne. Oddávat je nemohl nikdo jiný než starosta a podobný bouřlivák, jako je Fenin, Pavel Novotný.

Právě ten bývalého reprezentanta v létě zlanařil do tamního klubu FK Řeporyje. „Na větší ambice jsem ani neměl. S Pavlem jsme velcí kamarádi, můžu se tady rozehrát. Doufám, že sem lidi budou rádi chodit,“ komentoval tehdy Fenin své nové angažmá.

Bývalý hráč bundesligy proslul svými opileckými extempore. Bouřliváka pak změnila láska právě k policistce Betce. Od té doby se Fenin podle svých slov alkoholu vyhýbá a pilně trénuje.

Jak svatební obřad probíhal a kdo všechno na něm byl? Dozvíte se v pátečním pořadu Showtime. Sledujte ho od 19:55 na CNN Prima NEWS a na Primě.

Tagy: