reklama

oběd

Výpis příspěvků ke štítku „oběd“

Klausův oběd v zavřené restauraci šetří policie. Provozovateli hrozí pokuta

Bývalý prezident Václav Klaus protipandemická opatření porušuje a netají se tím. Buď se objeví na veřejné akci bez nasazené roušky, nebo se vydá do zavřené restaurace v pražských Dejvicích na oběd. I když její manažer tvrdí, že si jídlo objednal do krabičky a v restauraci si došel jen na toaletu, jídlo s sebou si neodnesl. Klausovým pobytem v restauraci se nyní zabývá pražská policie. Provozovatel podniku může dostat pokutu až 20 tisíc korun.

Zeman se nechá očkovat v druhé polovině ledna, potvrdil Babiš po obědě v Lánech

Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman se nechá očkovat proti koronaviru ve druhé polovině ledna. Využije vakcínu, která bude v té době k dispozici. Informaci potvrdil premiér Andrej Babiš (ANO), který se v neděli v Lánech se Zemanem setkal na tradičním novoročním obědě. Oproti původním plánům obědvali bez svých rodin. V polovině ledna se v Lánech sejde poradní tým prezidenta za účasti Babiše, ale i ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO).

Mají Babiš a Zeman výjimku? Sejít se mohou, říká Blatný. Epidemiolog tvrdí, že ne

Prezident Miloš Zeman s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a svými rodinami i přes pandemii koronaviru uspořádají tradiční novoroční oběd. CNN Prima NEWS to potvrdil hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Plánují se sejít 3. ledna v Lánech. Není ale jasné, zda tím neodporují vládním opatřením proti šíření nákazy. Zatímco ministr zdravotnictví Jan Blatný i premiér tvrdí, že to problém není, šéf epidemiologické skupiny na zdravotnictví Roman Chlíbek je opačného názoru.

reklama