reklama

oběd

Výpis příspěvků ke štítku „oběd“

Tomský: Na Harryho jsou všichni stále naštvaní. Proto odjel před narozeninami Alžběty

21. dubna 2021 10:45

Královna Alžběta II. slaví ve středu 95. narozeniny. Tradičně se 21. dubna koná soukromý oběd ve Winsdoru, kterého se účastní členové královské rodiny, na fotografii však tentokrát bude chybět princ Harry. „Je to obrovský vnitřní skandál rodiny. Proto ve Velké Británii nezůstal,“ uvedl publicista Alexander Tomský v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Školní jídelny během pandemie: Některé zejí prázdnotou, jiné se těší mimořádné oblibě

22. března 2021 19:51

Vývařovny pro široké okolí anebo také ztichlé kuchyně, kde na strávníka narazíte spíše náhodou. Situace ve školních jídelnách je v době pandemie opravdu různorodá. Daří se těm, které mají výdejní okénka na ulici, a hlavně mohou vařit i pro cizí strávníky. Pak se často stanou nejlevnější a také nejoblíbenější restaurací v okolí.

Klausův oběd v zavřené restauraci šetří policie. Provozovateli hrozí pokuta

14. ledna 2021 20:01

Bývalý prezident Václav Klaus protipandemická opatření porušuje a netají se tím. Buď se objeví na veřejné akci bez nasazené roušky, nebo se vydá do zavřené restaurace v pražských Dejvicích na oběd. I když její manažer tvrdí, že si jídlo objednal do krabičky a v restauraci si došel jen na toaletu, jídlo s sebou si neodnesl. Klausovým pobytem v restauraci se nyní zabývá pražská policie. Provozovatel podniku může dostat pokutu až 20 tisíc korun.

Zeman se nechá očkovat v druhé polovině ledna, potvrdil Babiš po obědě v Lánech

3. ledna 2021 15:12
Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman se nechá očkovat proti koronaviru ve druhé polovině ledna. Využije vakcínu, která bude v té době k dispozici. Informaci potvrdil premiér Andrej Babiš (ANO), který se v neděli v Lánech se Zemanem setkal na tradičním novoročním obědě. Oproti původním plánům obědvali bez svých rodin. V polovině ledna se v Lánech sejde poradní tým prezidenta za účasti Babiše, ale i ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO).

Opozice se pustila do Zemana s Babišem. Ti se nakonec v Lánech sejdou bez rodin

28. prosince 2020 20:52

Opoziční politici se pustili do prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše (ANO) za plánovaný tradiční novoroční oběd s rodinami. Vzhledem ke zpřísněným opatřením a nedělnímu návratu ČR do 5. stupně systému PES je podle ODS či TOP 09 takové rozhodnutí nezodpovědné. Babiš později oznámil ústupek – setkání 3. ledna v Lánech se uskuteční bez rodin.

Mají Babiš a Zeman výjimku? Sejít se mohou, říká Blatný. Epidemiolog tvrdí, že ne

28. prosince 2020 13:37

Prezident Miloš Zeman s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a svými rodinami i přes pandemii koronaviru uspořádají tradiční novoroční oběd. CNN Prima NEWS to potvrdil hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Plánují se sejít 3. ledna v Lánech. Není ale jasné, zda tím neodporují vládním opatřením proti šíření nákazy. Zatímco ministr zdravotnictví Jan Blatný i premiér tvrdí, že to problém není, šéf epidemiologické skupiny na zdravotnictví Roman Chlíbek je opačného názoru.

reklama