Obřík se srdcem na tlapce: Natálka hledá domov

Natálka

Prima Mazlíček: Natálka hledá domov

Natálka je laskavá a milující holčička, která nám dělala společnost na natáčení a zamiloval si ji i herec Honza Šťastný, kterého znáte jako veterináře ze seriálu Krejzovi.

Tento roztomilý obřík žil celý dosavadní život u chovatele pitbulů. Nikdo se jí moc nevěnoval a nakonec se jí i zbavil. I přes to lidi zbožňuje. Až bude mít konečně svou rodinu a pestrý psí život s mazlením, hrou, ale i výchovou, položí za ní bez váhání život. Bude spokojená jako jedináček - psí kamarády si velmi pečlivě vybírá a ačkoliv je podle vzhledu více méně středoasijský pastevecký pes, nevyhnuly se jí lovecké pudy. Takže v jednu chvíli s vámi kráčí spořádaně na prověšeném vodítku a hned v tu druhou může vystřelit za zajícem, což je při její síle dost náročná situace.

„V azylu Home4Pets je spousta zvířat všech druhů a naučili jsme ji celkem rychle je ignorovat, ale důsledné vedení a trochu té fyzické síly bude zkraje zapotřebí,” říká Yvona z Home4Pets. Jinak je to klidný pohodový mazlící se pes, se skvělou povahou i hygienickým návyky. Jídlo jí chutná a tak by jí neuškodily delší procházky.

Natálka je očkovaná, čipovaná, zdravá. Kastrovaná zatím není.

Home4Pets
Dařbož u Prahy
774 706 026

Natálka pomáhala s natáčením našeho pořadu Prima Mazlíček.

Tagy: