CNN Prima News hledáme nový domov

hledáme nový domov

Výpis příspěvků ke štítku „hledáme nový domov“

I hendikepovaná zvířata si zaslouží lásku: Hledáme domovy několika z nich

24. dubna 2022 08:27

Ve čtvrtém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme ukázali, že i zvířata i hendikepem mohou žít plnohodnotný život a radovat se z něho. Představili jsme vozíčkáře Kima, který ušel dlouhou cestu než našel ten pravý domo, ale teď si užívá procházky, plavání a lásku svých majitelů. Přáli bychom si, aby domovy našla i další hendikepovaná zvířata, a proto pro vás máme kočky z organizace Srdcem pro kočky.

Když černá barva znamená život v útulku: Černoušci hledají domovy

10. dubna 2022 08:00

V druhém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme se zaměřili na barvy. Barvy, které zvířatům určují osud. Možná vám to přijde neuvěřitelné, ale kvůli černému zbarvení jsou často zvířata odsouzena k životu v útulku. Černá totiž na lidi často působí jednotvárně, mají ji spojenou s negativními pocity a někteří jsou i pověrčiví. Proto vám představujeme „černoušky”, kteří čekají na nové domovy v útulcích.

Kvůli samotě urvala i řetěz: Žíhaná Bella hledá domov

3. února 2022 15:44

Bella je šestiletá fenka Cane corso. Ve starověkém Římě tyto psy nasazovali do bitev. Je to velmi inteligentní, ochranářské plemeno, které je oddané svému majiteli. V případě této krásná žíhané dámy je její láska k lidem vlastně její největší překážkou k nalezení nového domova. Ale lze se divit po tom, co prožila, že se od lidí, kteří jsou na ni konečně hodní, nechce hnout?

Věk je jen číslo: Akční senior Lord hledá domov

30. června 2021 10:30

Do organizace Psí senioři v nouzi, která se stará o starší opuštěné psy, jsme díky partnerovi pořadu, společnosti Nativia, dovezli 90 kilo krmiva. Pejskům tam doslova tekly sliny. Pokud chcete i vy pomoci nějakému útulku nebo azylu, je důležité se vždy poradit, co konkrétně potřebují. A u krmiva je konzultace nutná dvojnásob, protože pejsci mají často špatné zažívaní a potřebuji kvalitní krmivo.

V našem devátém dílu pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy hned devíti chlupáčům

30. května 2021 10:00

Devátý díl našeho pořadu prima Mazlíček jsme natáčeli v útulku Šanta kočičí v Praze, kde, jak můžete vidět, je doslova kočičí ráj. Většina kočiček, které jsme natočili, protože hledají nové domovy, je nemocná. Pár z nich je v útulku kvůli svým zdravotním komplikacím už dlouho, a proto vás prosíme, abyste jim věnovali o to větší pozornost. Všechny nemoci se řeší buď léky, nebo dietou. Není to nic, co by se nedalo zvládnout a kvůli čemu by měly kočky mít menší nárok na láskyplný domov.

Vlkodaví slečna s duší štěněte a slepý puli, který měl být utracen, hledají ty nejlepší domovy

9. května 2021 10:20

V dnešním díle pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy dvěma psím duším. Jawa je tříletá vlkodavka, která přerostla svým původním majitelům přes hlavu a začali se jí bát. Quido měl být zase utracen kvůli tomu, že je slepý. Oba to neměli jednoduché, a proto bychom pro ně chtěli najít milující domovy.