CNN Prima News hledáme nový domov

hledáme nový domov

Výpis příspěvků ke štítku „hledáme nový domov“

Předsudky versus realita: O majitelích koček se povídá mnohé, víte jací jsou doopravdy?

Bez přátel, společenského života, v pokročilém věku a většinou žena. Takové jsou nejčastější předsudky o majitelích koček. Nejnovější průzkum, který vznikl pro značku Whiskas, ukázal, že tomu tak ve skutečnosti vůbec není a běžný kočičí páníček či panička vypadá úplně jinak. Většina z nich navíc uvádí, že se jim po pořízení chlupatého společníka zlepšila celková životní spokojenost a neumí si bez kočky již život představit.

I hendikepovaná zvířata si zaslouží lásku: Hledáme domovy několika z nich

Ve čtvrtém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme ukázali, že i zvířata i hendikepem mohou žít plnohodnotný život a radovat se z něho. Představili jsme vozíčkáře Kima, který ušel dlouhou cestu než našel ten pravý domo, ale teď si užívá procházky, plavání a lásku svých majitelů. Přáli bychom si, aby domovy našla i další hendikepovaná zvířata, a proto pro vás máme kočky z organizace Srdcem pro kočky.

Když černá barva znamená život v útulku: Černoušci hledají domovy

V druhém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme se zaměřili na barvy. Barvy, které zvířatům určují osud. Možná vám to přijde neuvěřitelné, ale kvůli černému zbarvení jsou často zvířata odsouzena k životu v útulku. Černá totiž na lidi často působí jednotvárně, mají ji spojenou s negativními pocity a někteří jsou i pověrčiví. Proto vám představujeme „černoušky”, kteří čekají na nové domovy v útulcích.

Kvůli samotě urvala i řetěz: Žíhaná Bella hledá domov

Bella je šestiletá fenka Cane corso. Ve starověkém Římě tyto psy nasazovali do bitev. Je to velmi inteligentní, ochranářské plemeno, které je oddané svému majiteli. V případě této krásná žíhané dámy je její láska k lidem vlastně její největší překážkou k nalezení nového domova. Ale lze se divit po tom, co prožila, že se od lidí, kteří jsou na ni konečně hodní, nechce hnout?