CNN Prima News Oldřich Lichtenberg

Oldřich Lichtenberg

Výpis příspěvků ke štítku „Oldřich Lichtenberg“

Žilková: Největší překvapení roku? Prolhaný Stropnický. Šťastného otce jen předstíral

30. prosince 2022 08:20

Jak vypadal rok 2022 očima hvězd Divadla Broadway? Frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek vzkázal, že byl hektický. To Veroniku Žilkovou potkala řada těžkých situací. Ať už rozpad manželství s velvyslancem v Izraeli Martinem Stropnickým, nebo v závěru roku smrt milované maminky. Právě zjištění, že ji její manžel podvádí, a jeho „dlouholeté lži“, označila herečka za největší překvapení roku.

Kvůli opatřením hrozí úpadek. Aby nás zas neobsluhovali špinaví číšníci, bojí se Sapík

22. listopadu 2021 16:42

Protiepidemická opatření se od pondělí 22. listopadu výrazně zpřísnila. Neočkovaní už nemohou navštěvovat podniky a služby, což značně ovlivnilo činnost řady podnikatelů. Tři hosté z oborů, kterých se nové restrikce dotknou, rozebrali stávající situaci ve vysílání CNN Prima NEWS. Podle restauratéra Jaroslava Sapíka v budoucnosti hrozí zhoršení kvality služeb kvůli nedostatku zaměstnanců.

Ve vztah Bohuše s Lucií jsem nevěřila. Říkala jsem jí, že se zbláznila, přiznala Sommerová

15. května 2021 10:39

Muzikálový zpěvák Bohuš Matuš si se svou o 30 let mladší partnerkou Lucií Palkaninovou řekli ve středu své ano. Svatební obřad se konal v pražském rodinném parku Krtkův svět a zúčastnily se ho i mnohé celebrity. Jednou z nich byla muzikálová zpěvačka Monika Sommerová, která šla mladé nevěstě za svědkyni. Pro CNN Prima NEWS uvedla, že v jejich vztah ze začátku vůbec nevěřila.

Divadlo Broadway: Pekárka jsme nepropustili kvůli jeho názorům. Nechodil na zkoušky

24. ledna 2021 20:08

Český internet žije videem herce, tanečníka a zpěváka Richarda Pekárka. Mluví v něm o svém vyhazovu z muzikálu Divadla Broadway. Pekárek prý odmítl chodit na zkoušky, dokud jeho kolegové v divadle nebudou nosit roušky a podstupovat jednou týdně antigenní test. A právě to bylo údajně důvodem, proč herce vyhodili. Vedení divadla ale jeho tvrzení a příčinu propuštění popírá.

Jsme divadla, ne továrny, křičel provozovatel Broadwaye na ministra Zaorálka

13. května 2020 05:54

Pro velké festivaly a projekty není postupné navyšování kapacity kulturních akcí řešením, shodují se signatáři iniciativy Na rok zavřeno. Ti by chtěli od vlády jasné stanovisko či konkrétní kompenzaci, s níž mohou počítat. Kritická je situace také pro divadla, která nemají letní scény. „Vůbec nevíte, jak soukromá divadla fungují,“ osočil se na ministra kultury Lubomíra Zaorálka provozovatel Divadla Boradway Oldřich Lichtenberg v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.