OMV

Výpis příspěvků ke štítku „OMV“

PŘEHLEDNĚ: Dlouhý „seznam hanby“. Podívejte se, které firmy nadále působí v Rusku

Pokud platíte daně v Rusku, způsobujete umírání lidí na Ukrajině. To vzkazuje dlouhodobě Kyjev společnostem, které se ani více než rok a tři čtvrtě po vypuknutí ruské invaze nestáhly ze země vedené Vladimirem Putinem. Za poslední měsíce podnikání v Rusku značně omezilo, nebo úplně ukončilo několik dalších velkých hráčů. Kdo naopak na takzvaný „seznam hanby“ stále patří? Redakce CNN Prima NEWS připravila podrobný a přehledný výčet.

PŘEHLEDNĚ: Rusku daly sbohem další velké firmy. Kdo „seznam hanby“ nadále ignoruje?

Pokud platíte daně v Rusku, způsobujete umírání lidí na Ukrajině, vzkazuje dlouhodobě kyjevské vedení společnostem, které se ani po více než roce a půl od vypuknutí ruské invaze nestáhly ze země Vladimira Putina. Za poslední měsíce několik dalších velkých hráčů podnikání v Rusku výrazně omezilo nebo úplně ukončilo. Kdo naopak na takzvaný „seznam hanby“ stále patří? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila podrobný a přehledný výčet.

Kyjev zveřejnil „seznam hanby“. Které západní firmy i nadále působí v Rusku?

Platíte daně v Rusku? Způsobujete umírání lidí na Ukrajině, vzkazuje ukrajinské ministerstvo zahraničí západním společnostem, které se rozhodly i nadále podnikat v zemi Vladimira Putina. Svůj postoj tyto firmy nezměnily ani po skoro devíti měsících, co ruská armáda ničí ukrajinská města a vraždí civilisty. Kdo do takzvaného „seznamu hanby“ patří? V Rusku stále setrvává mimo jiné švýcarský gigant Nestlé, rakouský palivový koncern OMV či farmaceutické firmy AstraZeneca, Pfizer i Johnson & Johnson.