CNN Prima News opevnění

opevnění

Výpis příspěvků ke štítku „opevnění“

O jaderném útoku se Putin rozhoduje z luxusního bunkru. Má seznam, koho zachrání

5. října 2022 11:49

Ruský prezident Vladimir Putin se v bunkru mimo Moskvu rozhoduje o možném jaderném útoku, tvrdí údajný insider z Kremlu, který přišel i se zprávami o Putinově problematickém zdravotním stavu. Rovněž má existovat seznam nejbližší rodiny a nejvyšších ruských představitelů, kteří budou v případě útoku ze Západu do tohoto bunkru evakuováni. Jména bývalého prezidenta Dmitrije Medveděva či Putinových údajných dětí na něm ale chybí.

GLOSA: Andor „Horst Fuchs“ Šándor si nás namazal na chleba. Mám kryt, mám klid!

26. května 2022 17:58

Andor Šándor je génius. Prostě je. Celé Česko se mu směje za čtvrteční velkolepou tiskovku, na které neoznámil všemi očekávanou kandidaturu na prezidenta, ale místo politické kariéry odstartoval tu teleshoppingovou a prezentoval iBunker, tedy bunkr pro celou rodinu za 350 litrů. S heslem „Mám kryt, mám klid“ (fakt je to oficiální heslo společnosti) vyrazil do boje jako novodobý bezpečnostní Horst Fuchs.

Buď Rusko, nebo smrt. CNN získala detaily „evakuace“ obyvatel zničeného Mariupolu

11. dubna 2022 17:49

Týdny prožili ve sklepeních či bunkrech a jediné, co si přáli, byla možnost útěku z válečné zóny do bezpečí. Americké CNN se podařilo získat výpovědi Ukrajinců, kteří popisují, jak probíhala jejich „evakuace“ z Mariupolu. Líčí vše od filtračních center, přes prohledávání až po nabídku, že pokud neodejdou do Ruské federace, čeká je doma smrt.

Největší jaderný bunkr na světě v Česku? Boháči v něm mají přežít 10 let apokalypsy

29. března 2022 06:09

Málokdo tuší, že největší jaderný bunkr světa – kde mohou vyvolení v luxusu přečkat klidně i 10leté následky nukleární války – údajně vzniká v Česku. Konkrétně nedaleko Českého Brodu. S tím, jak se na poli mezinárodní diplomacie šermuje i s tak citlivými tématy jako atomové zbraně, roste o bunkry zájem. A právě toho českého si všimla i zahraniční média. Má to ale háček.

S manželem zavraždili své děti. Magda Goebbelsová ale dříve nosila Davidovu hvězdu

11. listopadu 2021 15:40

Jméno Magda Goebbelsová je asi málokomu zcela neznámé. Spolu s manželem, nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem, zavraždili svých šest dětí. Řada detailů už ale tak známých není. Například to, že podporovala vznik izraelského státu, nosila Davidovu hvězdu a byla buddhistkou. Co stálo za proměnou ženy, která se narodila přesně před 120 lety?

Trump se při protestech BLM schoval v bunkru. Chtěl prý popravit toho, kdo to vyzradil

14. července 2021 14:11

Někdejší americký prezident Donald Trump se při loňských protestech hnutí Black Lives Matter schoval se svojí rodinou na nějaký čas do bunkru. Když se tato informace dostala do médií, Trump šílel vzteky. Tvrdí to Michael Bender, reportér Wall Street Journal, ve své nové knize Frankly, We Did Win This Election: The Inside Story of How Trump Lost (Upřímně řečeno, tyhle volby jsme vyhráli: Zákulisí Trumpovy prohry).