reklama
CNN Prima News opilý muž

opilý muž

Výpis příspěvků ke štítku „opilý muž“

Opilý muž si držel na benzince pistoli u hlavy. Chtěl jsem ji jen prodat, hájí se

8. října 2021 23:42

Na telefonické oznámení, že na benzinové čerpací stanici ve Svobodě nad Úpou je ozbrojený člověk, vyjížděli začátkem týdne policisté na Trutnovsku. „Na lince 158 přijali oznámení o muži, který si měl držet střelnou zbraň u hlavy,” uvedla policejní mluvčí Královéhradeckého kraje Šárka Pižlová. Policisté ho brzy nato zadrželi nedaleko.

Opilý muž v lese hodiny pomáhal pátracímu týmu. Pak zjistil, že hledanou osobou je on

30. září 2021 11:40

Úsměvného rozuzlení se dočkal opilý padesátiletý muž z Turecka, který se připojil k pátracímu týmu ve snaze nalézt pohřešovanou osobu. Po několika dlouhých hodinách ale alkoholem opojený muž zjistil, že se pátrá přímo po něm samotném. Při popíjení s rodinnými přáteli se totiž ztratil v lese, načež byla zalarmována policie, píše britský deník Daily Mail.

Utíkal před policisty v bačkorách. Opilého cizince pak soud na dva roky vyhostil

5. dubna 2021 07:10

Policisté mají za sebou kuriózní honičku pražskými ulicemi. Opilý muž jim několik set metrů ujížděl autem, poté naboural do betonového hrazení, z vozidla vystoupil a pokusil se strážcům zákona utéct po svých. Na nohách měl však nepraktické bačkory a okamžitě byl dopaden. Ukázalo se, že auto nebylo jeho, a podle lustrací cizinecké policie neměl za volantem vůbec co dělat.

reklama