CNN Prima News opilý muž

opilý muž

Výpis příspěvků ke štítku „opilý muž“

Detaily napadení šestiletého chlapce v Plzni. Krvácel z hlavy a končetin, popsali strážníci

Šestiletý chlapec, kterého v pátek pozdě večer napadl v Plzni šestadvacetiletý muž, krvácel z hlavy, obličeje, rukou a nohou. Agresora zadržela hlídka městské policie. O případu v pondělí informovala Policie ČR, která muže v neděli obvinila z ublížení na zdraví a z výtržnictví. Podrobnosti ale neuvedla, popis události v úterý doplnili plzeňští strážníci.

Kopal do opilce a odmítl následný test na alkohol. Strážník z Lipníku přišel o místo

Jeden z dvojice strážníků, kteří agresivně zakročili proti opilému muži v Lipníku nad Bečvou na Přerovsku, je od pondělí bez místa. Město s ním rozvázalo pracovní poměr, vyšlo totiž najevo, že po incidentu odmítl test na alkohol, uvedl Přerovský deník. Incident i nadále vyšetřuje policie pro podezření z trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby. Podle informací ČTK dosud nikdo nebyl obviněn.

Kousanec, plné záchytky a jízda „na Ovčáčka“. Novoroční oslavy policisty překvapily

Oslavy příchodu nového roku 2022 byly oproti minulosti poměrně poklidné. Zároveň však záchranáři i hasiči poznamenali, že požárů a zranění oproti loňským oslavám mírně přibylo. Odehrály se navíc incidenty, které složky integrovaného záchranného systému (IZS) překvapily – od nezaplacených taxíků přes pokousání ruky až po napadení záchranářů a výhrůžky zbraní.

Opilý muž v lese hodiny pomáhal pátracímu týmu. Pak zjistil, že hledanou osobou je on

Úsměvného rozuzlení se dočkal opilý padesátiletý muž z Turecka, který se připojil k pátracímu týmu ve snaze nalézt pohřešovanou osobu. Po několika dlouhých hodinách ale alkoholem opojený muž zjistil, že se pátrá přímo po něm samotném. Při popíjení s rodinnými přáteli se totiž ztratil v lese, načež byla zalarmována policie, píše britský deník Daily Mail.