CNN Prima News opilý muž

opilý muž

Výpis příspěvků ke štítku „opilý muž“

Kousanec, plné záchytky a jízda „na Ovčáčka“. Novoroční oslavy policisty překvapily

1. ledna 2022 11:14

Oslavy příchodu nového roku 2022 byly oproti minulosti poměrně poklidné. Zároveň však záchranáři i hasiči poznamenali, že požárů a zranění oproti loňským oslavám mírně přibylo. Odehrály se navíc incidenty, které složky integrovaného záchranného systému (IZS) překvapily – od nezaplacených taxíků přes pokousání ruky až po napadení záchranářů a výhrůžky zbraní.

Opilý muž si držel na benzince pistoli u hlavy. Chtěl jsem ji jen prodat, hájí se

8. října 2021 23:42

Na telefonické oznámení, že na benzinové čerpací stanici ve Svobodě nad Úpou je ozbrojený člověk, vyjížděli začátkem týdne policisté na Trutnovsku. „Na lince 158 přijali oznámení o muži, který si měl držet střelnou zbraň u hlavy,” uvedla policejní mluvčí Královéhradeckého kraje Šárka Pižlová. Policisté ho brzy nato zadrželi nedaleko.

Opilý muž v lese hodiny pomáhal pátracímu týmu. Pak zjistil, že hledanou osobou je on

30. září 2021 11:40

Úsměvného rozuzlení se dočkal opilý padesátiletý muž z Turecka, který se připojil k pátracímu týmu ve snaze nalézt pohřešovanou osobu. Po několika dlouhých hodinách ale alkoholem opojený muž zjistil, že se pátrá přímo po něm samotném. Při popíjení s rodinnými přáteli se totiž ztratil v lese, načež byla zalarmována policie, píše britský deník Daily Mail.