reklama

Oslava, která se zvrhla v technoparty, skončila. Přijely na ni stovky lidí

Původně narozeninová oslava u Kryr na Lounsku, která se změnila v technoparty, skončila. Organizátoři vypnuli hudbu krátce po poledni, řekla severočeská policejní mluvčí. Sjelo se na ni několik stovek lidí, situaci hlídala policie.

reklama

Policisté dohlížejí na spořádaný odjezd účastníků. Kontrolují, zda řidiči neusedají za volant pod vlivem alkoholu či drog.

Celou dobu policie dohlížela také na zdravotní stav účastníků a měřila jim teplotu. Jeden z návštěvníků party byl podle mluvčí policie Jany Slámové vyšetřen na infekčním oddělení, nákaza koronavirem se u něj však nepotvrdila.

K tématu

v sobotu večer účast pohybovala kolem 600 lidí, kteří průběžně přijížděli a odjížděli, informovala Slámová. Událost monitorovala krom policie i místní hygienická stanice. Podle mluvčí ústecké hygieny Lenky Šimůnkové organizátoři dodržovali opatření a nevpouštěli do volného prostranství více než tisíc osob najednou.

Původně se jednalo o nahlášenou oslavu narozenin na pronajatém soukromém pozemku, která začala již v pátek. „Ohlášené to bylo jako oslava narozenin na soukromém pozemku, ale co víme, tak tam vybírají velké vstupné, jsem zvědavý, zda zaplatí poplatek ze vstupu,“ řekl ČTK starosta Kryr Miroslav Brda za Starosty a nezávislé.

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Kapacitu máme už jen pro tři pacienty. Sestry mohou mít trvalé následky, říká primář

Kapacitu máme už jen pro tři pacienty. Sestry mohou mít trvalé následky, říká primář

Podle primáře Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Dušana Mormana je Krajská nemocnice Liberec blízko stropu svých možností v péči o pacienty s covidem ve vážném stavu. Kvůli tomu nemocnice eliminuje i běžnou péči, poskytuje jen tu akutní k záchraně života. Především zdravotní sestry jsou podle Mormana psychicky vyčerpané a časem z toho mohou mít trvalé duševní poruchy.

reklama
Policistka mohla zabránit teroristickému útoku, ale udělala si přestávku na kebab
Florida rozhoduje americké prezidentské volby. A Trump i Biden to velmi dobře vědí
Komerční banka je lídrem v otevřeném bankovnictví
reklama
reklama
Jepičí kariéra Romana Prymuly. Zařadí se mezi ministry s nejkratším funkčním obdobím?

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Kdo povede zdravotnictví? Sázková kancelář favorizuje Prymulu, ve hře i Flegr s Havlíčkem
Dekontaminace v polní nemocnici je v režii pražských hasičů, vybudovali stanoviště
 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19
Další články
reklama
reklama