CNN Prima News paralyzér

paralyzér

Výpis příspěvků ke štítku „paralyzér“

Svíjel se v bolestech, zůstávaly po něm krvavé skvrny. Dvouletý husky nepřežil zásah policie

1. února 2023 06:24

Obyvatele amerického města Lodi šokoval incident, který se v jeho ulicích odehrál minulý týden. Policejní jednotka tam brutálně zasáhla proti dvouletému huskymu, který měl být agresivní. Podle mužů zákona ohrožoval rodinu s dětmi. Zvíře zásah paralyzérem nepřežilo. Chování policistů odsuzuje jak majitelka psa Anna Marquezová, tak několik očitých svědků, podle kterých pes agresivní nebyl.

Spletla si pistoli s paralyzérem. Expolicistka je vinna ze zastřelení mladého černocha

24. prosince 2021 00:15

Porota v americkém státě Minnesota ve čtvrtek shledala bývalou policistku Kimberly Potterovou, která v dubnu při silniční kontrole zastřelila mladého černocha Daunteho Wrighta, vinnou ze zabití v obou bodech obžaloby. Potterová při zákroku omylem použila pistoli místo elektrického paralyzéru. Výše trestu by měla být oznámena 18. února, informovaly zahraniční agentury.

Zákrok policie při odebrání miminka v Karviné se vyšetřuje. Na zemi skončila i matka

8. září 2021 17:47

Postup policistů při odebírání dítěte rodičům v Karviné už prošetřuje vnitřní inspekce moravskoslezské policie. Od matky si vyžádala videa zachycující velmi tvrdý zákrok. Na záběrech je vidět, jak několik policistů povalilo na zem otce miminka a použilo na něj paralyzér. Na zemi a s pouty na rukou skončila i matka dítěte.

Matka popsala dramatické odebrání dítěte: Vyrvali ho z kočárku, na otce použili paralyzér

3. září 2021 18:46

Obrovské emoce vyvolaly na sociálních sítích záběry zákroku policistů v Karviné. Přivolaly si je sociální pracovnice, které chtěly místním rodičům odebrat teprve týden staré dítě. Ženu po císařském řezu policisté povalili na zem a spoutali. Stejně zakročili i v případě jejího partnera, kterého ještě navíc znehybnili paralyzérem. Ženě už dříve odebrali i starší děti.