reklama

Ozbrojená bitka v Jablonci. Desítky lidí se mlátily tyčemi, došlo i na paralyzéry

V Jablonci nad Nisou se strhla brutální rvačka, do které se zapojilo několik desítek lidí. Proti sobě používali tyče a paralyzéry. Spor měl vzniknout kvůli ženě, která opustila svého přítele. Násilný střet ukončila až policie.

reklama

Policie musela zasahovat v úterý krátce po půl deváté večer u ozbrojené rvačky v Jablonci nad Nisou, které se účastnila asi třicítka lidí. Na amatérských záběrech je vidět, že se do sebe pustily dvě skupinky lidí. Ti měli v rukou tyče a byl slyšet praskot paralyzérů.

K tématu

„Nejdřív na sebe řvali a pak se do sebe pustili. Tady pán dostal paralyzérem, spadnul na zem, oni do něj začali mlátit, dokonce tu začala najíždět do lidí oktávka,“ popsal konflikt na místě jeden ze svědků.

Celý konflikt měly zavinit trable v lásce, kdy se žena z Jablonce odstěhovala od svého přítele a našla si jiného. Spor mezi dvěma lidmi vyústil až do násilného střetu dvou početných rodin.

„Začal mi vyhrožovat fotkama, dal je na internetový stránky, všem posílá výhrůžný zprávy, že nás zabije,“ popsala drama účastnice bitky. Výhružné zprávy obdržel i jiný muž zapojený do konfliktu. „Napsali do Messengeru výhrůžky, že přijdou a pak přijeli ve třech autech, měli teleskop, takovej ten elkovej klíč od auta, násady, my jsme měli taky něco. Já se do toho nechtěl plést, ale jak jsem viděl, že vyhrožuje mé ženě, dětem...“ dodal.

První policejní hlídky byly na místě do několika minut. Bitku rozehnali až policisté se zbraněmi v rukou. „Policisté na místě zadrželi dvě osoby, které umístili do policejní cely, ve věci jsme již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví, rvačka, nebezpečné vyhrožování a poškození cizí věci,“ řekla mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Vzhledem k velkému počtu lidí zapojených do násilného konfliktu se vyšetřování zřejmě potáhne velmi dlouho.

K tématu

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Ve vládním rezervačním systému k očkování proti covidu byla chyba, které by dokázal zneužít běžný programátor, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS čtyřiadvacetiletý student informačních technologií Filip Šedivý. I když se od pátečního rána mohli hlásit pouze senioři starší 80 let, Šedivý se dokázal prokousat několika kroky se správným zadáním svého věku. Tématu problémového registru se bude věnovat také pořad 360° Pavlíny Wolfové od 20:15 na CNN Prima NEWS.

Komentář: Stát řízený jako firma opět selhal. Zlomí Babišovi nezvládnuté očkování vaz?
Kvůli machinacím s očkováním padají hlavy. Další případy hlásí Český Krumlov a Motol
Přestaňte slavit góly a objímat se. Emoce hráčů z Premier League vytáčí politiky
reklama
reklama
Totální selhání: Volné termíny očkování pro seniory došly už hodinu po startu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pandemie ustupuje. Mírnější opatření v příštím týdnu nečekejte, prozradil Blatný
Divadla, kina a koncerty pro očkované či testované? Neotevřeme, vzkazují pořadatelé
Další články
reklama
reklama